• וואלה! ראשי
  • הפוך לדף הבית
  • שלום אורחקרא דוארפתח תיבת דואר חינם!
  • מזג אוויר
  • מפות
  • קניות
ניו אייג'  
עוד בוואלה! ניו אייג'
מצב כוכבי השבוע: 27 ביולי עד ה-2 באוגוסט
27/7/14 10:11
מאת: יאיר טריבלסקי
מצב כוכבי השבוע: 20-26 ביולי 2014
20/7/14 12:56
מאת: יאיר טריבלסקי
מצב כוכבי השבוע: 13-19 ביולי 2014
13/7/14 11:5
מאת: יאיר טריבלסקי
מצב כוכבי השבוע: 6-12 ביולי 2014
6/7/14 10:5
מאת: יאיר טריבלסקי
מצב כוכבי השבוע: 29 ביוני עד ה-5 ביולי 2014
29/6/14 11:16
מאת: יאיר טריבלסקי
סקר מהיר

הורוסקופ יומי

הורוסקופ יומי מזל טלה

מזל טלה

21/3-20/4
טלה
הירח שוהה לו היום בבית היחסים והזוגיות שלכם, טלאים, מה שאומר שאתם לא ממש במיטבכם אולי זה טוב: כך אתם יכולים להקשיב קצת יותר לזולת, וגם להפנים תובנה או שתים. יום לא שקט לפנינו, וזוית הפעולה בין מרס שליט המזל שלכם ליופיטר הופכת אתכם פזיזים.
הורוסקופ יומי מזל שור

מזל שור

21/4-20/5
הלחצים הולכים ומתגברים, כשונוס שליטת המזל שלכם יוצאת אמנם מזוית העימות עם פלוטו שהיא איתה יומיים קשים, ונכנסת לזוית פעולה עם כוכב אורנוס התזזיתי. הירח במזל בתולה עשוי אמנם להביא ערב רומנטי, אבל חשוב במיוחד עכשיו לא לאבד את הראש, ולא בגלל האהבה.
זה היום האחרון של מרקורי שליט המזל שלכם במזל סרטן, אחרי שהעניק לכם חודש רגשני ודביק משהו. ממחר האנרגיה שלכם משתנה והופכת נלהבת ויוזמת, ולכן כדאי אולי לנצל את היום הזה למעבר למצב רוח אופטימי יותר, ובעיקר חם ואוהב ואפילו נוסטלגי בשעות הערב.
הורוסקופ יומי מזל סרטן

מזל סרטן

22/6-22/7
סרטן
התקשורת שלכם במיטבה יום נוסף, וכדאי לשלב את הירח בבית התקשורת ואת מרקורי ביום האחרון שלו במזל שלכם כדי להפוך את התקשורת שלכם לאקטיבית במיוחד, ולבנות תוצאות בשטח למרות הדאגות והעצבנות שמאחורי הקלעים. תנו למלים לפעול עבורכם, סרטנונים.
הורוסקופ יומי מזל אריה

מזל אריה

23/7-22/8
מצבי הרוח המשתנים וחוסר היציבות עדיין בסביבה, אבל בשעות הערב הם כבר מתחילים להיעלם. ממחר יגיעו אליכם גם המלים: מרקורי כוכב התקשורת עובר מחר למזל שלכם ולכן כדאי היום לדחות פגישות ושיחות חשובות למחר אם אפשר, אז גם הקסם האישי התקשורתי שלכם יבריק.
הורוסקופ יומי מזל בתולה

מזל בתולה

23/8-22/9
זהו יום נוסף שבו אתם יכולים להיות במיטבכם, בתולות. הירח שוהה לו גם היום במזל שלכם, ומאפשר לכם לבלוט ולהרשים הן בפגישות חשובות והן בשיחות או ביזמות שלכם. אולי משום כך כדאי לנצל את היום הזה ואת יומו האחרון של מרקורי במזל סרטן, כדי לקבוע עובדות בשטח.
יש הרבה תכניות כעת על הפרק, אבל כדאי להתאפק לפחות עד מחר, כשהירח יעבור לו למזל שלכם ויביא איתו נוכחות ועוצמה. עד אז – כדאי להתמקד בנעשה מאחורי הקלעים, ובניקוי דאגות ומשקעים רגשיים שלא ממש עושים לכם חיים קלים. פגישות חשובות באמת – מחר ומחרתיים.
הורוסקופ יומי מזל עקרב

מזל עקרב

24/10-21/11
אין ספק שהימים האחרונים אינם קלים לכם, בלשון המעטה. פלוטו שליט המזל שלכם ספק זוית של עימות עם ונוס שהביאה איתה שלשום יום קשה רגשית, ונראה שפוטנציאל הכאב עדיין בסביבה ולכן כדאי להזהר ולשמור. הירח הבתולי ממליץ על פגישות עם חברים וידידים בשעות הערב.
הורוסקופ יומי מזל קשת

מזל קשת

22/11-21/12
הדיאלוג שלכם עם סמכויות עשוי להיות היום יעיל ומועיל במיוחד, קשתים. הירח שבבית הקריירה שלכם והשמש במזל אריה מקלים עליכם לעשות שינויים שתכננתם, אבל הזוית בין מרס ליופיטר שליט המזל שלכם עלולה לגרום לכם לרוץ מהר מדי. חשבו פעמיים לפני כל פעולה.
הורוסקופ יומי מזל גדי

מזל גדי

22/12-20/1
זהו היום האחרון שבו שוהה כוכב מרקורי התקשורתי במזל סרטן שמול המזל שלכם, וכדאי לנצל אותו לשיחות עומק ושיחות נפש עם פרטנרים, בני או בנות זוג, שותפים, ואנשים שנמצאים ממול. תנו למלים לצאת ואל תחזיקו אותן בבטן. בערב – זמן ליציאה זמנית מהשגרה ומהדאגות.
הורוסקופ יומי מזל דלי

מזל דלי

21/1-18/2
הימים הופכים מתוחים ולחוצים כשונוס הרגשית נכנסת לזוית פעולה עם אורנוס התזזיתי, אלמנט שעלול להביא איתו מתחים למערכות היחסים שלכם, ולדיאלוג עם העולם בכלל. אתם זקוקים עכשיו למינון גבוה יותר של ספייס וחופש אישי, אבל כדאי לא להסתגר בבועה. צאו עם ידידים לארוחה.
הורוסקופ יומי מזל דגים

מזל דגים

19/2-20/3
יחסים, זוגיות וקשרים קרובים – הירח במזל בתולה שם גם היום את הדגש על הנישה הזו בחייכם, ומאפשר לכם לפתוח את הלב מול אנשים קרובים, לשתף ברגשות, לחזר בעדינות, או לצאת להיכרות חדשה ומעניינת אם הלב פנוי. צאו לבקר אנשים אהובים, ובכל מקרה אל תשארו בבית.
מדור פירסומי