• וואלה! ראשי
  • הפוך לדף הבית
  • שלום אורחקרא דוארפתח תיבת דואר חינם!
  • מזג אוויר
  • מפות
  • קניות
ניו אייג'  
עוד בוואלה! ניו אייג'
מצב כוכבי השבוע: 21-27 בספטמבר 2014
21/9/14 8:57
מאת: יאיר טריבלסקי
מצב כוכבי השבוע: 14-20 בספטמבר 2014
14/9/14 9:35
מאת: יאיר טריבלסקי
מצב כוכבי השבוע: 7-13 בספטמבר 2014
7/9/14 11:34
מאת: יאיר טריבלסקי
סקר מהיר

הורוסקופ יומי

הורוסקופ יומי מזל טלה

מזל טלה

21/3-20/4
זהו יום נוסף שבו אתם נמצאים באור הזרקורים, טלאים. הירח הגדיי מביא איתו יכולת לשדרג יחסים עם סמכויות, ולקדם את התכניות שלכם. אחרי יום הכיפור כדאי להתארגן, להגדיר מחדש את התכניות שלכם, ולתת גז.
הורוסקופ יומי מזל שור

מזל שור

21/4-20/5
ונוס שליטת המזל שלכם עושה צעדים ראשונים במזל מאזניים, והיכולת שלכם לקדם תכניות בתחום המקצועי ולחשוב כמה צעדים קדימה מתחזקת בהדרגה. זוית מעשית בין ונוס לסטורן מביאה איתה יכולת נאה להתיידד ולעשות לכם חברים חדשים. נייס.
הירח הגדיי מכביד על בני התאומים. זהו יום שבו כדאי לחשוב פעמיים לפני כל פעולה ופעולה, ולא לקחת סיכונים מכל סוג שהוא. זוית הרמונית בין מרקורי שליט המזל שלכם לנפטון הופכת אתכם ליצירתיים במיוחד. זמן טוב לשפר מערכת יחסים קיימת.
הורוסקופ יומי מזל סרטן

מזל סרטן

22/6-22/7
זוגיות ויחסים – זהו יום נוסף שבו הירח במזל גדי נוגע בדיוק בנושאים אלה. זהו זמן טוב לחשבון נפש הקשור לדיאלוג שבינו לבינה, ואפשר להתחיל אותו היום. שעות הערב יתאימו לשיחות עומק זוגיות, להיכרות מעניינת, או לבילוי עדין בשנים.
הורוסקופ יומי מזל אריה

מזל אריה

23/7-22/8
המעורבות הרגשית הולכת ומתחזקת והפתיל הולך ומתקצר, כשהשמש שליטת המזל שלכם נכנסת לזוית פעולה עם כוכב פלוטו היצרי שתגיע לשיאה בסוף השבוע, דווקא בכיפור. נסו לתכנן את יום הכיפורים כך שתשהו בחברת אנשים רגועים איתם קשה לריב.
הורוסקופ יומי מזל בתולה

מזל בתולה

23/8-22/9
היום הזה מביא איתו דגש מיוחד על הצד הרומנטי שלכם, בתולות. הירח הגדיי עשוי להביא איתו לידי ביטוי את הצד הנהנתני שלכם, מה שאומר שלפני חשבון הנפ של כיפור כדאי ורצוי לצאת לבילוי כיפי בשעות הערב, ולתת לרומנטיקה לחגוג.
ונוס שליטת המזל שלכם צועדת בבטחה במזל שלכם, ומביאה איתה שעות רגשיות ויפות. זמן טוב לפתוח את הלב לפני שגם הנפש נפתחת בכיפור. הירח הגדיי הופך את היום הזה למשפחתי במיוחד: זה בדיוק הזמן לבילוי משפחתי עדין, ולביחד המוכר.
הורוסקופ יומי מזל עקרב

מזל עקרב

24/10-21/11
תקשורת – זו מלת המפתח של היום הזה, עקרבים. מיקומו של הירח מאפשר לכם לצאת קצת מהבועה העקרבית הקשוחה המוכרת, ולתת למלים לצאת. זמן לכל הטלפונים של הגמר חתימה טובה, לשיחות נפש נרגשות, ולשיחות עדינות של קרבה.
הורוסקופ יומי מזל קשת

מזל קשת

22/11-21/12
נראה שהיום הזה שם את הדגש על כל הסידורים שלא הספקתם השבוע, ועוד לפני פרוץ יום הכיפור. זמן מצוין לתשלום חשבונות, למוסך או עיריה, ולכל הפרטים הקטנים שמעיקים עליכם כדי שמחר תגיעו לכיפור נקיים מדאגות, צלולים ורגועים.
הורוסקופ יומי מזל גדי

מזל גדי

22/12-20/1
זהו יום נוסף שבו הירח שוהה לו במזל שלכם, גדיים. יום טוב לפגישות ושיחות שחשובות לכם, אולם הצמידות בין הירח לכוכב פלוטו והזוית שלו לאורנו עלולות להביא איתן כמה סערות ודרמות לא אופייניות, עוד לפני תחילת הכיפור: זמן להירגע ולהרגיע, גדיים.
הורוסקופ יומי מזל דלי

מזל דלי

21/1-18/2
נראה שאינכם במיטבכם היום, דליים: הירח במזל גדי מדגיש את הצורך לנוח ולאסוף כוחות לקראת מחר, ולא לעייף היום את עצמכם. השמש במזל מאזניים ביחד עם ונוס מראות על צורך בשיחות עומק מרגשות, ובדיאלוג מרתק עם אדם קרוב. בערב – מנוחה מוקדמת.
הורוסקופ יומי מזל דגים

מזל דגים

19/2-20/3
זה נראה לרגע כמו היום החברתי של השבוע: דווקא עכשיו אנשים יוצרים אתכם קשר, מרימים טלפונים, מעבירים מסרים, ומתחברים אליכם מחדש. זה בדיוק הזמן להתקשר אל אנשים בהם פגעתם השנה, להתפייס, ולהחזיר קשרים חשובים לחייכם.
מדור פירסומי