• וואלה! ראשי
  • הפוך לדף הבית
  • שלום אורחקרא דוארפתח תיבת דואר חינם!
  • מזג אוויר
  • מפות
  • קניות
ניו אייג'  
עוד בוואלה! ניו אייג'
מצב כוכבי השבוע: 23-29 באוגוסט 2015
20/8/15 16:19
מאת: יאיר טריבלסקי
מצב כוכבי השבוע: 16-22 באוגוסט 2015
13/8/15 16:38
מאת: יאיר טריבלסקי
מצב כוכבי השבוע: 9-15 באוגוסט 2015
9/8/15 10:30
מאת: יאיר טריבלסקי
תחזית אסטרולוגית לשנת 2015
1/1/15 9:49
מאת: יאיר טריבלסקי
סקר מהיר

הורוסקופ יומי

הורוסקופ יומי מזל טלה

מזל טלה

21/3-20/4
הירח שוהה עוד יום במזל שלכם, הקסם האישי שלכם ממשיך להכות גלים, וכל זה מאפשר לכם עוד יום מוצלח של פגישות אסרטיביות ויזמות שיכולות להתקבל בברכה ואפילו להצליח. זה הזמן לקבל החלטות חשובות לטווח ארוך, ולהגדיר מחדש את המטרות שלכם.
הורוסקופ יומי מזל שור

מזל שור

21/4-20/5
מאחורי הקלעים אפשר לראות בדיוק מה קורה ואפילו לשלוט בו, שוורים, וזה נכון גם להיום – כשאתם לא במיטבכם כדאי לעשות קצת פחות, ולנוח קצת יותר. שווה להחליף אנרגיות, לנקות את הראש, לקחת פסק זמן מהכל עם עצמכם ולהרגיע. עד מחר.
נראה שהצד החברתי שלכם פעיל היום במיוחד, תאומימים. הירח הטלאי שם את הדגש על כל מה שקשור לחברים ידידים ומכרים, ושהותו של מרקורי שליט המזל שלכם במזל מאזניים מביאה איתה יכולת לשדרג קשרים חבריים, ולהכיר אנשים חדשים. קדימה.
הורוסקופ יומי מזל סרטן

מזל סרטן

22/6-22/7
הירח שליט המזל שלכם שוהה במקום הגבוה ביותר בו הוא יכול להיות, בבית הקריירה והתדמית, אלמנט שמאפשר לכם להפוך את היום הזה לפורה במיוחד מול סמכויות. זה בדיוק הזמן לתכניות אמביציוזיות, ולהחלטות ארוכות טווח הקשורות לקריירה.
הורוסקופ יומי מזל אריה

מזל אריה

23/7-22/8
השמש שליטת המזל שלכם עדיין קרובה קרובה לפלוטו כוכב השפע, והאופטימיות עדיין בסביבה. אליה מצטרף היום הירח במזל טלה, וביחד אתם יכולים לרקום עכשיו תכניות נפלאות לטיולים מסעות ולימודים מעניינים במיוחד בתקופה הקרובה.
הורוסקופ יומי מזל בתולה

מזל בתולה

23/8-22/9
גם היום הזה כדאי לנסוע בזהירות בכבישים, ולא לכעוס כשדברים יוצאים בשליטה – והם יהיו כאלה, פה ושם. מה לעשות והירח הזה במזל טלה עלול להבעיר כמה וכמה שריפות מרגיזות שכדאי להזהר מהן. כדאי לקחת הכל בערבון מוגבל, וללמוד לוותר.
על מזל מאזניים שולטת ונוס, אלת האהבה, וכשהירח שוהה בבית הזוגיות והשותפויות שלכם – כמו היום, למשל – כוחה מתחזק פי שנים לפחות. אולי משום כך זהו זמן טוב להשקיע קצת יותר במערכת הזוגית אם יש לכם כזו, ובעיקר להקשיב. אם אין – צאו לציד.
הורוסקופ יומי מזל עקרב

מזל עקרב

24/10-21/11
העקרב הוא לא מזל הרמוני, והירח במזל טלה עוד פחות, אך כשהשנים האלה נפגשים העקרב יכול להשקיע יותר בתחום המקצועי, ולתעל את האנרגיה הדיסהרמונית הזו לעבודה פרופר. זמן טוב להגדיר מחדש את המטרות המקצועיות לתקופה הקרובה.
הורוסקופ יומי מזל קשת

מזל קשת

22/11-21/12
הצד הרומנטי שלכם פעיל מאוד גם היום, קשתים. הירח הטלאי שם את הדגש על כל מה שקשור ליכולת שלכם לא רק לפתוח את הלב אלא גם לאפשר לאחרים להכנס. זמן טוב לתת לאהבה מקום לא רק ביחסים הרומנטיים שלכם אלא גם בין אדם לחברו.
הורוסקופ יומי מזל גדי

מזל גדי

22/12-20/1
סטורן שליט המזל שלכם מתחיל לסיים את מהלכו במזל עקרב ואו ט וטו משנה פאזה, ועובר למזל קשת. חלקכם כבר מרגישים את השינוי הזה, והחיים הופכים קצת יותר קלים ותקשורתיים. זה בדיוק הזמן להתארגן מחדש, ולחשוב מחוץ לקופסה.
הורוסקופ יומי מזל דלי

מזל דלי

21/1-18/2
מרס וונוס מול המזל שלכם במזל אריה, והצורך שלכם בדיאלוג אמיתי בגובה העינים בתקשורת שלכם עם הסביבה חזק במיוחד. הירח הטלאי מדגיש את הצורך לדבר, לשתף ולחלוק את שעובר עליכם: זמן לנקות משקעים שהצטברו, ולפתוח דף תקשורתי חדש.
הורוסקופ יומי מזל דגים

מזל דגים

19/2-20/3
הצד הפרקטי שהפך אתמול מעשי יותר, ממשיך גם היום להכריח אתכם להתבונן לעומק בחשבון הבנק, או לפחות להתחיל להחזיר את הרגלים לקרקע מבחינת חומר וכספים. הגיע הזמן לפתוח תקופה כלכלית עם בשורה חדשה, שהמלה 'בטחון' תהיה משמעותית בה.
מדור פירסומי