• וואלה! ראשי
  • הפוך לדף הבית
  • שלום אורחקרא דוארפתח תיבת דואר חינם!
  • מזג אוויר
  • מפות
  • קניות
ניו אייג'  
עוד בוואלה! ניו אייג'
מצב כוכבי השבוע: 21-27 בדצמבר 2014
21/12/14 9:30
מאת: יאיר טריבלסקי
מצב כוכבי השבוע: 14-20 בדצמבר 2014
14/12/14 9:49
מאת: יאיר טריבלסקי
מצב כוכבי השבוע: 7-13 בדצמבר 2014
7/12/14 9:38
מאת: יאיר טריבלסקי
מצב כוכבי השבוע: 30 בנובמבר עד ה-6 בדצמבר 2014
27/11/14 15:33
מאת: יאיר טריבלסקי
מצב כוכבי השבוע: 23-29 בנובמבר 2014
23/11/14 10:12
מאת: יאיר טריבלסקי
סקר מהיר

הורוסקופ יומי

הורוסקופ יומי מזל טלה

מזל טלה

21/3-20/4
אחרי יומיים של גישה הרפתקנית ושמחה, הגיע הזמן לאסוף את כל האנרגיה הזו ולתעל אותה לצד הקרייריסטי שלכם, טלאים. הירח שוהה היום בבית הקריירה שלכם, וגם השמש עוברת אליו – צירוף מעניין, שעשוי לעזור לכם לקדם נושאים שחשובים לכם מול סמכויות, ולאפשר לאמביציה שלכם לקבוע עובדות בשטח.
הורוסקופ יומי מזל שור

מזל שור

21/4-20/5
פתיחות לרעיונות חדשים, גישה שונה ומאפשרת, זמן איכות מצוין לגבי שיחות ותובנות – אל הירח במזל גדי מצטרפת היום גם השמש, ומכיון שגם ונוס שליטת המזל שלכם נמצאת כאן אפשר לומר שזה אחד הימים היותר מעניינים של השבוע שמאפשרים לכם להסתכל כמה צעדים קדימה, לנהל שיחות עומק, ולפעול בהתאם.
גם הירח וגם השמש שוהים היום במזל גדי, וביחד איתם גם מרקורי שליט המזל שלכם, אלמנט שהופך את היום הזה למעשי במיוחד בכל מה שקשור לתחום הכלכלי ולנושאי חומר וכספים, ומכריח אתכם לקבל החלטות חשובות לטווח ארוך. זוית הרמונית בין מרקורי לנפטון מאפשרת ליצירתיות שלכם להיות בולטת ומרשימה.
הורוסקופ יומי מזל סרטן

מזל סרטן

22/6-22/7
גם הירח שליט המזל שלכם וגם השמש ביחד עם מרקורי וונוס נמצאים היום בבית היחסים הזוגיות והשותפויות שלכם היום, סרטנונים, ומאפשרים לכם להתבונן לעומק במערכות היחסים שבניתם לכם, להגיע למסקנה או שתים, ובמקביל גם לנהל דיאלוג יצירתי עם שותפים ובני ברית ולפעול ביחד למטרות משותפות.
הורוסקופ יומי מזל אריה

מזל אריה

23/7-22/8
משהו משתנה אצלכם היום, אריות: השמש שליטת המזל שלכם עוברת היום למזל גדי, ונראה שהחיים הופכים רציניים ואחראיים מתמיד. הגיע הזמן לקחת את החיים ברצינות רבה יותר, ולבנות תכניות פעולה מוגדרות ומובנות במקום לפעול באופן ספונטני כמו בחודש האחרון. התחום המקצועי מצריך חשיבה נוספת.
הורוסקופ יומי מזל בתולה

מזל בתולה

23/8-22/9
הירח מרקורי ונוס ומהיום גם השמש שוהים במזל גדי, הקשור לבית היצירתיות והרומנטיקה שלכם, בתולות, ונראה שאתם אכן יצירתיים מתמיד. כעת לא רק הראש המנתח אלא גם הלב עובדים שעות נוספות, והשילוב הזה עשוי להיות מעולה ליזמים שביניכם. שימו את הביקורתיות בצד, ותנו מקום לרומנטיקה.
מקבץ הכוכבים הגדול במזל גדי גדל היום כשגם השמש עוברת למזל גדי ביחד שם שוהים היום הירח מרקורי וגם ונוס שליטת המזל שלכם, אלמנט שמחבר אתכם באופן מודגש לנושאי בית ומשפחה. ואכן, זהו זמן מצוין להשקיע קצת יותר בבית ובסביבתו, ובמקביל גם בבני הבית: הגיע הזמן לחזור לתחושת הביחד.
הורוסקופ יומי מזל עקרב

מזל עקרב

24/10-21/11
השמש עוברת היום לבית התקשורת שלכם שם שוהים כבר הירח ונוס ואפילו מרקורי כוכב התקשורת בעצמו, אלמנט שהופך את היום הזה לתקשורתי במיוחד, ונוח ליזמות תקשורתיות חדשות בכל התחומים. זה הזמן לשכנע אחרים בדרככם, למצוא לכם בני ברית לדרך, לצאת לבירורים שונים ואפילו לחזר בעדינות.. תנו למילים לעבוד.
הורוסקופ יומי מזל קשת

מזל קשת

22/11-21/12
אחרי יומיים של אקשן אנרגיה טובה ורעיונות נאים, הגיע הזמן לתרגם את כל אלה למעשים. מקבץ הכוכבים הגדול בבית הכספים שלכם שכולל מהיום גם את השמש בנוס לריח למרקורי ולונוס הרגשית, מאפשר לכם היום להיות מעשיים מהרגיל, ולחבר קצוות וקשרים שונים למעטפת משותפת, ולרוץ על מימוש רעיונות ותכניות.
הורוסקופ יומי מזל גדי

מזל גדי

22/12-20/1
מזל טוף, גדיים! השמש עוברת היום למזל שלכם, שם נמצאים כבר מרקורי כוכב התקשורת ונוס הרגשית ואפילו הירח, מה שהופך את היום הזה למשמעותי במיוחד מבחינתכם, בכל מה שקשור ליזמות חדשות ולפריצות דרך אישיות ועסקיות. נצלו את היום לפגישות החשובות שלכם, ולשיחות המשמעותיות לתקופה הקרובה.
הורוסקופ יומי מזל דלי

מזל דלי

21/1-18/2
מקבץ הכוכבים הגדול במזל גדי הולך ומגביר את הלחץ מאחורי הקלעים לפעול ולעשות, בעוד מרס שוהה במזל שלכם ומאפשר לכם את המרץ הדרוש לעשייה הזו. אלא שחשוב לדעת עכשיו לחלק נכון את הכוחות מצד אחד, ומצד שני – להתמקד במה שחשוב באמת, ולא בהסחות דעת. פגישות ושיחות – דחו לעוד יומיים שלושה.
הורוסקופ יומי מזל דגים

מזל דגים

19/2-20/3
מקבץ הכוכבים הגדול במזל גדי שם את הדגש עכשיו על כל מה שקשור ליכולת שלכם לפעול בשתוף פעולה עם מוסדות וארגונים בחייכם, ולקדם נושאים שחשובים לכם כשמלת המפתח היא 'ביחד', ולא פעילות באופן סוליסטי. שימו דגש מיוחד על הצד המעשי של שתופי הפעולה האלה, ואל תשאירו דברים בגדר כוונות בלבד.
מדור פירסומי