• וואלה! ראשי
  • הפוך לדף הבית
  • שלום אורחקרא דוארפתח תיבת דואר חינם!
  • מזג אוויר
  • מפות
  • קניות
ניו אייג'  
עוד בוואלה! ניו אייג'
מצב כוכבי השבוע: 22-28 בפברואר 2015
22/2/15 10:48
מאת: יאיר טריבלסקי
מצב כוכבי השבוע: 15-21 בפברואר 2015
15/2/15 10:15
מאת: יאיר טריבלסקי
מצב כוכבי השבוע: 8-14 בפברואר 2015
8/2/15 10:22
מאת: יאיר טריבלסקי
מצב כוכבי השבוע: 1-7 בפברואר 2015
29/1/15 19:12
מאת: יאיר טריבלסקי
תחזית אסטרולוגית לשנת 2015
1/1/15 9:49
מאת: יאיר טריבלסקי
סקר מהיר

הורוסקופ יומי

הורוסקופ יומי מזל טלה

מזל טלה

21/3-20/4
סוף השבוע הזה מתחיל באופן ערני וסקרני: הירח במזל תאומים מביא איתו שיחות כיפיות וסדרת מפגשים שמחים לאורך היום כולו, כולל הערב. בשבת לעומת זאת הטלה שלנו הופך להיות ביתי, ואפילו משפחתי. זה הזמן לארגן מחדש את הבית, ואפילו לארח אנשים קרובים.
הורוסקופ יומי מזל שור

מזל שור

21/4-20/5
זה נראה כמו שישי זחוח למדי, שמתאים בעיקר למסע קניות גדול, לארוחה טובה בשעות הערב, ולמוסיקה שקטה. אין סיבה להתאמץ יותר מדי – אלא לנוח.. בשבת – הגיע הזמן לתת למלים לצאת. זמן לפגש חברתי כיפי, ולהרבה מלים שמזמן לא אמרתם.
השישי הזה נראה כמו היום שלכם, תאומימים. הנוכחות עוצמתית, הקסם האישי במיטבו, הירח שוהה במזל שלכם ומחייך אליכם מלמעלה, וזה אולי באמת הזמן ליהנות בגדול: מסיבה טובה, אירוע חברתי, ואולי גם דייט. בשבת – סיאסטה איטית ונהנתנית. מגיע לכם.
הורוסקופ יומי מזל סרטן

מזל סרטן

22/6-22/7
לא ממש זמן איכות מבחינתכם השישי הזה, סרטנונים. הירח התאומי עלול להיות מהיר מדי עבורכם, סרטנונים, וזהו זמן להתכנס מעט כדרך הסרטן, להתחבר לעצמכם, לשמוע מוסיקה רגועה, ופשוט לנוח. בשבת הכל משתנה: האקשן חוזר – ובגדול! זמן להנאות.
הורוסקופ יומי מזל אריה

מזל אריה

23/7-22/8
הן הביקורתיות והן המעורבות הרגשית עדיין במינון גבוה כעת, אריות. השמש שליטת המזל שלכם בזוית לסטורן ובצמידות לנפטון לא עושה לכם חיים קלים, אבל יש תמורה עם הירח התאומי הזה בשישי: זמן לצאת עם חברים, וליהנות בכיף. בשבת – מנוחה, רגיעה, ומילוי מצברים איטי.
הורוסקופ יומי מזל בתולה

מזל בתולה

23/8-22/9
נראה שדווקא אתם נמצאים באור הזרקורים בשישי הזה, בתולות. הירח התאומי מדגיש את הקסם האישי שלכם, ומסיבה טובה או מפגש חברתי עשויים להתאים במיוחד כעת. בשבת – זמן להתחבר למעגל החברתי, וליהנות עם חברים ידידים מכרים וקרובי משפחה.
ונוס שליטת המזל שלכם עדיין במזל טלה הסוער, ואתם ממשיכים להיות לא רגועים גם בסוף השבוע הזה. הירח התאומי מדגיש את הצורך לנסוע קצת ולהחליף אווירה, ואפשרות לצימר או טיול ארוך מומלצת. בשבת - פגישות עם חברים שמזמן לא ראיתם, או ארוחה זוגית.
הורוסקופ יומי מזל עקרב

מזל עקרב

24/10-21/11
עצבנות וחוסר שקט מאפיינים את הימים האלה כשהירח במזל תאומים עלול לגרום לכם לקחת סיכונים לא מחושבים בסוף השבוע: המנעו מטיולים הרפתקניים מדי, והזהרו בכבישים. שבת תתאים להתארגנות אישית מחודשת, ולשיחות עומק הקשורות לתקופה הקרובה.
הורוסקופ יומי מזל קשת

מזל קשת

22/11-21/12
זוגיות יחסים ובילוי בשנים יתאימו במיוחד לסוף השבוע הזה, קשתים. הירח התאומי שוהה בבית הזוגיות שלכם, ואם ברצונכם להעמיק את הקשר הזוגי או לחילופין לצאת לדייט – זה בדיוק הזמן. בשבת – בילוי שקט וסולידי, נהיגה זהירה, וזהירות גם במלים שלכם. השקיעו בבית ובסביבתו.
הורוסקופ יומי מזל גדי

מזל גדי

22/12-20/1
השמש במזל דגים הופכת אתכם לתקשורתיים במיוחד בימים אלה, גדיים. אולם הירח במזל תאומים עלול להביא איתו החלטות פזיזות, ושיקול דעת גרוע. אולי משום כך כדאי לחשוב פעמיים לפני כל פעולה או בילוי. בשבת – זמן איכות ליחסים הזוגיים, והשקעה בפרטנרים שלכם.
הורוסקופ יומי מזל דלי

מזל דלי

21/1-18/2
מרקורי שבמזל שלכם הופך אתכם לתקשורתיים במיוחד בימים אלה, דליים. זה בדיוק הזמן להרחיב את המעגל החברתי שלכם, ולהפוך את סוף השבוע הזה למקום נפלא להכיר אנשים חדשים. ונוס ומרס במזל טלה גורמים לכם להוציא מרץ: צאו להליכה בחיק הטבע אם המזג מאפשר.
הורוסקופ יומי מזל דגים

מזל דגים

19/2-20/3
בית, משפחה, מרק וחי וחיוכים של אנשים קרובים – אין ספק שזה אחד מימי השישי היותר משפחתיים של הזמן האחרון, דגיגים. צאו קצת מעצמכם, והשקיעו בתחושת הביחד. בשבת – הצד הרומנטי שלכם הופך אקטיבי יותר. פתחו את הלב – ותנו מקום לאהבה.
מדור פירסומי