• וואלה! ראשי
  • הפוך לדף הבית
  • שלום אורחקרא דוארפתח תיבת דואר חינם!
  • מזג אוויר
  • מפות
  • קניות
ניו אייג'  
עוד בוואלה! ניו אייג'
מצב כוכבי השבוע: 19-25 באוקטובר 2014
19/10/14 9:3
מאת: יאיר טריבלסקי
מצב כוכבי השבוע: 12-18 באוקטובר 2014
12/10/14 8:43
מאת: יאיר טריבלסקי
מצב כוכבי השבוע: 5-11 באוקטובר 2014
5/10/14 9:46
מאת: יאיר טריבלסקי
מצב כוכבי השבוע: 21-27 בספטמבר 2014
21/9/14 8:57
מאת: יאיר טריבלסקי
סקר מהיר

הורוסקופ יומי

הורוסקופ יומי מזל טלה

מזל טלה

21/3-20/4
זהו יום נוסף שבו אתם לא ממש מרגישים במיטבכם. ארבעה כוכבים שוהים עדיין בבית הזוגיות והיחסים שלכם, ומכריחים אתכם להתייחס לזולת, להיות קשובים לפרטנים שלכם, ולנהל את השיחות שלכם בגובה העינים ולא ממקום מתנשא וסמכותי. זמן להגדיר מחדש את איכות מערכות היחסים שלכם, ואת הדיאלוג הזוגי.
הורוסקופ יומי מזל שור

מזל שור

21/4-20/5
יום מענין ורב עוצמה, שבו השמש צמודה באופן מדויק לונוס שליטת המזל שלכם. הצמידות הזו מביאה איתה קסם אישי מודגש ומרוכז, ביחד עם היכולת שלכם להצליח ביזמות חדשות ולשכנע אחרים לפעול ביחד אתכם. התחום המקצועי מודגש היום, ומאפשר לכם לעמוד במרכז העניינים, ולהגדיר מחדש מטרות מקצועיות.
מרקורי שליט המזל שלכם שוהה עדיין בהילוך אחורי, ויש עוד שבוע עד שיסתיים לו התהליך הזה שדי מתיש אתכם כבר, האמת. אולם מקבץ הכוכבים הגדול במזל מאזניים הופך אתכם רומנטיים מתמיד, וזהו זמן טוב לפתוח את הלב ולאפשר לרגש לצאת, גם – ובעיקר – כשהמדובר ברגשות שלא בוטאו זמן רב, וחבל.
הורוסקופ יומי מזל סרטן

מזל סרטן

22/6-22/7
ביתו של הסרטן הוא מבצרו, והיום כשמקבץ הכוכבים הגדול שוהה במזל מאזניים – כולל הירח שליט המזל שלכם – זה בדיוק הזמן להשקיע לאו דווקא בעצמכם אלא במבצר שלכם: להתארגן מחדש ביתית ומשפחתית, לקנות אביזרים לבית, ובכלל לצאת למסע קניות גדול. בהמשך – זמן טוב לארח ידידים או בני משפחה.
הורוסקופ יומי מזל אריה

מזל אריה

23/7-22/8
הצד התקשורתי שלכם מקבל יום נוסף שבו הוא יכול לבטא אתכם באופן מעולה, ולגרום לכם להשמע ולהיראות במיטבכם. זמן מצוין לסדרת מפגשים שמחים ושיחות ערות, היכרויות מעניינות, מסע שכנוע קצר אך מסיבי, ואולי גם אוסף של נסיעות קצרות וממוקדות לצורך פעילות יומיומית מקצועית, ושיחות טלפוניות ארוכות במיוחד.
הורוסקופ יומי מזל בתולה

מזל בתולה

23/8-22/9
זהו אחד הימים שיכולים להחזיר את הרגלים שלכם אל הקרקע, ולהפוך את היום לאוסף של פעולות מעשיות שעיקרן – קביעות עובדות בשטח. זמן טוב למסע קניות גדול לבית למשפחה או לעצמכם, להחלטות חשובות והגדרת מטרות, או למציאת דרכים לשיווק אישי ויזמי. הילוכו האחורי של מרקורי לעומת זאת, עלול להביא איתו שיקול דעת שגוי. זהירות.
היום אתם עשויים להיות לא רק במיטבכם, אלא גם להצליח בו בפגישות החשובות שלכם, ובשיחות המשמעותיות של השבוע. מקבץ הכוכבים הגדול במזל שלכם שכולל את השמש ונוס מרקורי בהילוך אחורי ואפילו הירח מתרחש כאשר השמש צמודה לונוס שליטת המזל שלכם: זה הזמן ליזמה חדשה, עוצמתית ומפתיעה.
הורוסקופ יומי מזל עקרב

מזל עקרב

24/10-21/11
למרות התכניות והרעיונות שלכם, כדאי לדחות היום את הפגישות והשיחות החשובות שלכם למחר או מחרתיים אז עובר לא רק הירח למזל עקרב, אלא גם ונוס והשמש. היום לעומת זאת כאשר אינכם במיטבכם, זהו זמן להוריד הילוך אם אפשר, להמנע מקניות גדולות והחלטות משמעותיות, לנוח עד כמה שאפשר, ולחכות בסבלנות.
הורוסקופ יומי מזל קשת

מזל קשת

22/11-21/12
מקבץ הכוכבים הגדול במזל מאזניים מביא איתו יום חברתי נוסף, ובו אתם יכולים לעמוד במרכז העניינים וגם לסחוף אתכם אחרים. הקסם האישי שלכם עובד עכשיו שעות נוספות, ובעזרתו של כוכב מרס האסרטיבי שגם הוא נמצא במזל שלכם מאפשר לכם להשקיע את האנרגיה היצירתית בחברות אירגונים והרחבת המעגל החברתי.
הורוסקופ יומי מזל גדי

מזל גדי

22/12-20/1
נושאי דרייב וקריירה עשויים להיות היום על הפרק, והיכולת שלכם לקדם את עצמכם מול סמכויות ולהריץ קדימה יזמות חדשות ותכניות פעולה מעניינות – חזקה במיוחד. אבל כל זה אמור להתחיל בהגדרות מדויקות של מה שבאמת מעניין אתכם לקדם עכשיו, כמו גם להתמקד בשיתופי פעולה עם אחרים לצורך המטרות האלה.
הורוסקופ יומי מזל דלי

מזל דלי

21/1-18/2
ארבעת הכוכבים במזל מאזניים מביאים איתם יום נוסף שבו הצד ההרפתקני שלכם עוצמתי במיוחד, והוא מאפשר לכם להתמקד באתגרים גדולים במיוחד, אפילו כאלה הקשורים לח'ול. זהו זמן טוב להעז לחשוב בגדול – ולפעול בענק, שעות הערב מתאימים לבילוי עם חברים וידידים, ולהכנסת חברים חדשים ומעניינים לחייכם.
הורוסקופ יומי מזל דגים

מזל דגים

19/2-20/3
היום הזה עלול להעמיד אתכם בפני אתגרים מורכבים ולא פשוטים, וחשוב להזהר שלא לבדוק את הגבולות שלכם ושל אחרים, ובעיקר לא לקחת סיכונים מכל סוג שהוא, הן מבחינה כספית וכלכלית, והן מבחינה אישית. כוכב מרס במזל קשת מביא איתו דרייב חזק לעשייה, אבל גם החלטות פזיזות בנושאי קריירה: בדקו שוב ושוב לאן אתם הולכים.
מדור פירסומי