• וואלה! ראשי
  • הפוך לדף הבית
  • שלום אורחקרא דוארפתח תיבת דואר חינם!
  • מזג אוויר
  • מפות
  • קניות
ניו אייג'  
עוד בוואלה! ניו אייג'
מצב כוכבי השבוע: 25-31 בינואר 2015
25/1/15 9:38
מאת: יאיר טריבלסקי
מצב כוכבי השבוע: 18-24 בינואר 2015
18/1/15 9:54
מאת: יאיר טריבלסקי
מצב כוכבי השבוע: 11-17 בינואר 2015
11/1/15 10:8
מאת: יאיר טריבלסקי
תחזית אסטרולוגית לשנת 2015
1/1/15 9:49
מאת: יאיר טריבלסקי
סקר מהיר

הורוסקופ יומי

הורוסקופ יומי מזל טלה

מזל טלה

21/3-20/4
אחרי יומיים של אנרגיה עוצמתית, הגיע הזמן לממש את המרץ הזה בעשייה בשטח. הירח שוהה בבית החומר והכספים שלכם, ומאפשרים לכם לפעול באופן פרקטי, לצאת למסע קניות גדול בשעות אחר הצהריים, ובמקביל גם לסגור אוברדראפט אם אפשר, ולהחזיר חובות. הגיע הזמן לבניית ציר כלכלי יציב.
הורוסקופ יומי מזל שור

מזל שור

21/4-20/5
לא הייתם במיטבכם ביומים האחרונים, אבל היום הכל משתנה. הירח עובר לו למזל שלכם, הנוכחות מתחזקת ואיתה גם הקסם האישי, והגיע הזמן לצאת לאקשן. זה היום האחרון של ונוס שליטת המזל שלכם במזל דלי, וכדאי לנצל זאת על ידי מהלך או יזמה בנושאי קריירה. יום מצוין לפגישות חשובות, ולשיחות משמעותיות.
מרקורי שליט המזל שלכם ממשיך לנוע בהילוך אחורי, ולהביא איתו את הצורך לסגור מעגלים יותר מאשר לפתוח חדשים. הירח במזל שור רומז שהיום הזה כדאי להוריד פרופיל, וביחד איתו את מינון הפעילות שלכם. את הפגישות החשובות שלכם כדאי לדחות אם אפשר לעוד יומיים שלושה, ובינתיים – הכל באיזי.
הורוסקופ יומי מזל סרטן

מזל סרטן

22/6-22/7
זה אחד הימים היותר חברתיים שלכם, סרטנונים. הירח במזל שור מדגיש את כל מה שקשור ליכולת שלכם לפעול בהצלחה ולשתף פעולה עם מוסדות וארגונים בחייכם, תוך שאתם מאפשרים לעצמכם להפתח קצת יותר לאנשים חדשים (לא תמיד קל לסרטן הממוצע). שעות הערב יתאימו לבילוי עם ידיד או שנים.
הורוסקופ יומי מזל אריה

מזל אריה

23/7-22/8
נראה שאתם נמצאים היום במרכז העניינים, אריות. הירח שוהה לו בבית הקריירה שלכם, ושם את הדגש על כל מה שקשור ליכולת שלכם להזיז דברים, לפעול בחכמה מול סמכויות, לעמוד מול קהל בהצלחה, ולצאת במסע שכנוע אינטנסיבי. יום מצוין להראות לעולם מה אתם שוים באמת, ולעמוד במרכז בגאון כמו אריה אסלי.
הורוסקופ יומי מזל בתולה

מזל בתולה

23/8-22/9
היום הזה מביא איתו צורך חזק בפתיחות לגבי נושאים חדשים ומעניינים, כמו גם רצון חזק להרחיב אופקים, ולחשוב על צמיחה אישית בכוונים שונים. זמן טוב לחזק יחסים עם חו'ל על כל המשתמע, ואפילו לתכנן לעצמכם נסיעה, קרובה או רחוקה. שעות הערב יתאימו לשיחת נפש מקסימה – ללא ביקורת – עד השעות הקטנות.
ונוס שליטת המזל שלכם שוהה עדיין במזל דלי החברתי, אלמנט שמביא איתו פתיחות רבה יותר, ואפילו טאץ' רומנטי שאתם אוהבים כל כך: נצלו את היום האחרון של שהותה של ונוס במזל דלי לחיזור עדין מהסוג הגורלי, ולמקסימום אהבה שאתם יכולים לתת – ולקבל. זמן מצוין להגדיר מחדש את הצרכים שלכם מקשר רגשי.
הורוסקופ יומי מזל עקרב

מזל עקרב

24/10-21/11
הירח שוהה לו בבית הזוגיות והיחסים שלכם, עקרבים, אלמנט שמביא איתו בעיקרון את היכולת להשקיע קצת יותר בזוגיות וביחסים שלכם, להעמיק קשר רגשי קיים, או לחילופין לצאת לדייט אם הלב פנוי.. סטורן הנוקשה שנמצא עכשיו בבית הכספים שלכם, עוזר לכם להשקיע חשיבה מחודשת בחשבון הבנק וההוצאות שלכם.
הורוסקופ יומי מזל קשת

מזל קשת

22/11-21/12
היום הזה עלול להיות קצת יותר איטי ממה שתכננתם, קשתים, מה שאומר שכדאי וחשוב עכשיו להעביר דווקא אליו את כל הסידורים שנשארו לכם מהשבוע הקודם: תשלומי חשבונות מסוגים שונים, בדיקות רפואיות, חתימה על חוזרים ובירורים מסוגים שונים. יום טוב להוריד את כל המטלות המרגיזות מסדר היום, לבצע, ולשכוח מהן.
הורוסקופ יומי מזל גדי

מזל גדי

22/12-20/1
הירח במזל שור שוהה היום בבית הרומנטיקה והיצירתיות שלכם, גדיים. המיקום הזה מאפשר לכם לעשות דברים קצת אחרת, ובעיקר – ליזום. זווית הפעולה בין מרס לסטורן שליט המזל שלכם מתפוגגת, והחיים הופכים קלים יותר. זווית מעשית בין השמש לסטורן מביאה איתה אפשרויות מצוינות של שיתופי פעולה מעניינים.
הורוסקופ יומי מזל דלי

מזל דלי

21/1-18/2
השמש ששוהה לה עדיין במזל שלכם ממשיכה לחגוג לכם ימי הולדת, בזמן שונוס הרגשית נמצאת זה היום האחרון במזל שלכם, לפני שתעבור מחר למזל דגים. נצלו אותה ליזמה רומנטית אם לבכם הרך עדיין פנוי, דליים. מרקורי ששוהה בהילוך אחורי במזל שלכם מביא איתו הפתעות מהעבר, אך גם קשיים מסוימים בהווה.
הורוסקופ יומי מזל דגים

מזל דגים

19/2-20/3
כוכב מרס ממשיך לנוע במזל שלכם ולהביא איתו לא מעט אנרגיה חכמה ויוזמת, דגיגים, אך פה ושם גם כמה סערות ודרמות לתיאבון. מרס יוצא לאיטו מהצמידות עם נפטון שליט המזל שלכם, ולאט לאט הלב מתחיל להירגע. הירח במזל שור מאפשר יום של שיתופי פעולה מצוינים, ותקשורת חכמה: קחו יזמה, ותנו למילים לעבוד עבורכם.
מדור פירסומי