• וואלה! ראשי
  • הפוך לדף הבית
  • שלום אורחקרא דוארפתח תיבת דואר חינם!
  • מזג אוויר
  • מפות
  • קניות
ניו אייג'  
עוד בוואלה! ניו אייג'
מצב כוכבי השבוע: 23-29 בנובמבר 2014
23/11/14 10:12
מאת: יאיר טריבלסקי
מצב כוכבי השבוע: 16-22 בנובמבר 2014
16/11/14 8:51
מאת: יאיר טריבלסקי
מצב כוכבי השבוע: 9-15 בנובמבר 2014
9/11/14 10:22
מאת: יאיר טריבלסקי
מצב כוכבי השבוע: 2-8 בנובמבר 2014
30/10/14 20:21
מאת: יאיר טריבלסקי
סקר מהיר

הורוסקופ יומי

הורוסקופ יומי מזל טלה

מזל טלה

21/3-20/4
השישי הזה הוא חברתי במיוחד מבחינתכם, טלאים. זהו זמן טוב לצאת לאירועים חברתיים, להשתכשך בחברי המעגל החברתי שלכם, ולהחזיר אנשים חשובים לחייכם. בשבת – זמן להוריד פרופיל, להיות קצת לבד, לדחות תכניות פעולה לתחילת השבוע, ועד אז – להיות קצת לבד, לנוח ולהחליף כוח.
הורוסקופ יומי מזל שור

מזל שור

21/4-20/5
נראה שדווקא אתם נמצאים באור הזרקורים בסוף השבוע הזה, שוורים. הירח במזל דלי שם אתכם במרכז העניינים, ונוס שליטת המזל שלכם שבמזל קשת מוסיפה לכם קסם אסרטיבי, וזהו זמן מצוין למסיבה טובה או למפגש רעים עד השעות הקטנות. בשבת – זמן להפגש עם ידיד או שתים, או להכיר ידידים חדשים.
משהו משמעותי מתרחש לו בסוף השבוע מבחינתכם, תאומימים: מרקורי שליט המזל שלכם עובר ממזל עקרב הטעון רגשית, העצור והמופנם, למזל קשת הפתוח האופטימי והספונטני. כן, הגיע הזמן לשנות גישה לחיים, ולהוסיף את השמחה – ואיתה גם את החיוך – לתפריט היומי. זמן מצוין להתחיל להשקיע בפרטנרים שלכם.
הורוסקופ יומי מזל סרטן

מזל סרטן

22/6-22/7
בשישי הזה כדאי לשמור על עצמכם, ולא לעשות שטויות. הירח שליט המזל שלכם שוהה במזל דלי הלא אישי, וחשוב לא לקחת סיכונים אישיים ובטח לא בכבישים. נהגו בזהירות. בשבת לעומת זאת כדאי לצאת לטיולון אם מזג האויר מאפשר, או מכסימום לבקר חבר או שנים שמזמן לא ראיתם. צאו להתאוורר.
הורוסקופ יומי מזל אריה

מזל אריה

23/7-22/8
הירח שוהה לו בשישי בבית הזוגיות והיחסים שלכם, והופך את היום הזה לזוגי במיוחד. זה בדיוק הזמן להשקיע קצת יותר בקשרים הקרובים או באדם אהוב, ואם אין לכם כזה בחייכם כעת – זה בדיוק הזמן ליזום היכרות חדשה ומעניינת. שעות הערב יתאימו גם לשיחת נפש מקומית, ולכמה תובנות חדשות שמפילות אסימון או שנים.
הורוסקופ יומי מזל בתולה

מזל בתולה

23/8-22/9
על פניו זה נראה ששי עמוס במחויבויות חברתיות או משפחתיות, אלמנט שעשוי להביא איתו סדרת מפגשים שמחים עם אנשים קרובים. אולם האישו האמיתי מתרחש דווקא בבית ובמשפחה: מעברו של מרקורי שליט השלכם למזל קשת שם במאכז את התקשורת הביתית והדגש עובר לתקשורת המשפחתית. השקיעו בתחושת הביחד.
ונוס שליטת המזל שלכם ממשיכה לרוץ קדימה במזל קשת, אלמנט שהופך את התקשורת שלכם לשמחה ואתכם לפופולאריים במיוחד בימים אלה, חשוב עכשיו לשתף אחרים במה שעובר עליכם, ולא לשמור דברים בבטן. זמן מצוין להכניס חברים וידידים חדשים לחייכם, מאזנאים, ולהרחיב את המעגל.
הורוסקופ יומי מזל עקרב

מזל עקרב

24/10-21/11
מרקורי כוכב התקשורת עובר ממזל עקרב למזל קשת היום, והופך לכוכב האחרון ששהה במזל שלכם לאחרונה. כעת מגיע לו שינוי, כשאת כל האנרגיה שאספתם כדאי להוציא ולשתף בה אחרים. שימו דגש מיוחד על כל מה שקשור לניקוי משקעים רגשיים שהצטברו בשבועיים האחרונים, ואל תשאירו כעסים בפנים.
הורוסקופ יומי מזל קשת

מזל קשת

22/11-21/12
אל השמש ווונוס שנמצאות עכשיו במזל שלכם מצטרף בסוף השבוע גם מרקורי כוכב התקשורת, ובכך משלים את מעברם של שלושת הכוכבים ממזל עקרב, שממלאים אתכם עוצמה ממש בימים האלה, והופכים אתכם לעוצמתיים וכריזמתיים בסוף השבוע. זמן מצוין למסיבה טובה, אירוע חברתי ולבילוי עם קרובי משפחה.
הורוסקופ יומי מזל גדי

מזל גדי

22/12-20/1
השישי הזה עשוי להיות היום הנהנתני של סוף השבוע, גדיים. הירח הדליי מדגיש את היכולת שלכם להפוך את היום הזה ליום של הנאות קטנות מלוות באוכל טוב, מוסיקה טובה, ואפילו חיבוק. קחו יזמה. בשבת לעומת זאת עשויה יזמה תקשורתית חדשה שמקבצת כמה חברים להצליח במיוחד: זמן לדבר, והרבה.
הורוסקופ יומי מזל דלי

מזל דלי

21/1-18/2
השישי הזה נראה כמו היום שלכם, דליים. הירח שוהה במזל שלכם, הקסם האישי שלכם בשיאו, וזהו זמן מצוין למצוא מסיבה טובה, שיחת עומק נעימה או אפילו אהבה חדשה. מעברו של מרקורי לבית התקשורת שלכם הופך אתכם למקסימים ומילוליים. בשבת – זמן טוב למנוחה, החלפת אנרגיה, וטעינת מצברים שקטה.
הורוסקופ יומי מזל דגים

מזל דגים

19/2-20/3
השישי הזה הוא ממש לא היום הטוב של השבוע, דגיגים. במקום להצטרף עכשיו לחברים או קרובים אתם מעדיפים להתכנס מעט, להיות קצת לבד, ובהמשך גם להשקיע קצת יותר בעצמכם. אולם כל זה משתנה בשבת: האנרגיה חוזרת ואיתה גם הברק בעינים. זה זמן לבקר ידידים שמזמן לא ראיתם, ולהחזיר לשפתיים את החיוך.
מדור פירסומי