• וואלה! ראשי
  • הפוך לדף הבית
  • שלום אורחקרא דוארפתח תיבת דואר חינם!
  • מזג אוויר
  • מפות
  • קניות
ניו אייג'  
עוד בוואלה! ניו אייג'
מצב כוכבי השבוע: 24-30 במאי 2015
21/5/15 17:26
מאת: יאיר טריבלסקי
מצב כוכבי השבוע: 17-23 במאי 2015
14/5/15 14:52
מאת: יאיר טריבלסקי
מצב כוכבי השבוע: 10-16 במאי 2015
7/5/15 19:41
מאת: יאיר טריבלסקי
מצב כוכבי השבוע: 3-9 במאי 2015
3/5/15 9:24
מאת: יאיר טריבלסקי
תחזית אסטרולוגית לשנת 2015
1/1/15 9:49
מאת: יאיר טריבלסקי
סקר מהיר

הורוסקופ יומי

הורוסקופ יומי מזל טלה

מזל טלה

21/3-20/4
על פניו זה נראה כמו אחד הימים היותר ווכחניים של השבוע, טלאים. צמידות מדויקת בין כוכב מרקורי בהילוך אחורי לבין מרס שליט המזל שלכם בהילוך קדמי, עשויה להביא דרמה תקשורתיות, ריב ויכוח או חילוקי דיעות הקשורים לעבר: אל תתעקשו.
הורוסקופ יומי מזל שור

מזל שור

21/4-20/5
העצבנות וחוסר השקט שהגיעו לשיא אתמול, מתחילים להתפוגג בהדרגה כשזוית הפעולה בין ונוס שליטת המזל שלכם לכוכב אורנוס מתחילה להיחלש. אולם עדיין חשוב להזהר במלים שלכם, ולא לכעוס על שטויות. שעות הערב יתאימו לבילוי רומנטי.
זה עלול להיראות כמו היום הסוער של השבוע מבחינתכם, תאומימים. צמידות מדויקת בין כוכב מרקורי לבין מרס האסרטיבי עלולה להביא איתה פתיל קצר וריבים מעצבנים על עקרונות. נסו לא להכנס עם הראש בקיר, ולראות גם זוית אחרת של הדברים.
הורוסקופ יומי מזל סרטן

מזל סרטן

22/6-22/7
לכאורה, יום מאוד מעשי לפנינו, ועיקרו – שתופי פעולה פרקטיים. הירח שליט המזל שלכם שוהה בבית התקשורת שלכם, ויוצר זוית מעשית עם ונוס הרגשית שנמצאת במזל שלכם – זמן מצוין לחבר מלים לרגשות, ועם כל הקסם האישי הזה לרוץ קדימה.
הורוסקופ יומי מזל אריה

מזל אריה

23/7-22/8
השמש שליטת המזל שלכם צועדת במזל תאומים, וקצב הדברים משתנה באופן משמעותי: סוף סוף הכל זז, רוגש ומתנועע, ודברים שעד עכשיו היו תקועים נראים כאילו החליטו להתקדם גם הם. הירח הבתולי מבקש הצצת עומק בחשבון הבנק.
הורוסקופ יומי מזל בתולה

מזל בתולה

23/8-22/9
זהו יום נוסף שבו אתם אמורים להיות במיטבכם, בתולות. הירח שוהה לו יום נוסף במזל שלכם, הקסם האישי בשיאו, ופגישות חשובות מכל סוג בהחלט יתקבלו היום בברכה, אך גם יזמות חדשות מסוגים שונים כשמלת המפתח היא – ביחד, לא לחוד.
למרות כל התכניות כדאי להשאר היום קצת יותר מאחורי הקלעים, מאזנאים, ולאו דווקא בקדמת הבמה. הירח הבתולי עלול להביא את התחושה שהאקשן האמיתי מתרחש לו במקום אחר, ואילו אצלכם כלום לא זז... קחו פסק זמן, ואפשרו לעצמכם לנוח.
הורוסקופ יומי מזל עקרב

מזל עקרב

24/10-21/11
כל מה שקשור למוסדות וארגונים בחייכם מודגש היום, עקרבים. זהו זמן טוב לקדם נושאים שחשובים לכם, ובעיקר לקדם סידורים מסוגים שונים שעד עכשיו עכבו אתכם. תשלומי חשבונות ושיחות בירור, עיריה או מוסך, זה הזמן. יום מצוין להתפייס בו עם אדם קרוב.
הורוסקופ יומי מזל קשת

מזל קשת

22/11-21/12
בית הקריירה שלכם מודגש היום, קשתים, אלמנט שאומר שדיאלוג עם סמכויות עשוי להיות היום פורה מהרגיל. זהו זמן מצוין לקדם נושאי קריירה, ולתת לאמביציה שלכם הזדמנות להוכיח לעולם מה אתם שוים באמת. אל תפסלו על הסף שום תכנית.
הורוסקופ יומי מזל גדי

מזל גדי

22/12-20/1
ונוס ששוהה היום בבית הזוגיות והיחסים שלכם ממשיכה לעזור לכם לקרב לבבות, ולהשקיע קצת יותר ביחסים קרובים ובנושאי זוגיות. הירח במזל בתולה מביא איתו צורך להרחיב אופקים, ולפגוש אנשים חדשים או רעיונות לא מוכרים: צאו מהקופסה, גדיים.
הורוסקופ יומי מזל דלי

מזל דלי

21/1-18/2
אתמול הגיע חוסר השקט שלכם לשיא ביחד עם זוית הפעולה בין אורנוס שליט המזל שלכם לונוס הרגשית, אך גם היום אתם אינכם שקטים במיוחד. חשוב לא לאפשר לרגש להפעיל אתכם, אלא להגיון דווקא. המנעו מלקיחת סיכונים בכבישים ובדרכים.
הורוסקופ יומי מזל דגים

מזל דגים

19/2-20/3
זהו יום נוסף שבו המלה 'דיאלוג' עשויה להיות משמעותית במיוחד מבחינתכם, דגיגים. הירח ששוהה לו ממול מאפשר לכם להתבונן לעומק במערכות היחסים שבניתם לכם, ולהשקיע קצת יותר בהן ובפרטנרים שלכם. זה זמן לפתוח דברים, ולדבר על הכל.
מדור פירסומי