• וואלה! ראשי
  • הפוך לדף הבית
  • שלום אורחקרא דוארפתח תיבת דואר חינם!
  • מזג אוויר
  • מפות
  • קניות
ניו אייג'  
עוד בוואלה! ניו אייג'
מצב כוכבי השבוע: 14-20 בספטמבר 2014
14/9/14 9:35
מאת: יאיר טריבלסקי
מצב כוכבי השבוע: 7-13 בספטמבר 2014
7/9/14 11:34
מאת: יאיר טריבלסקי
מצב כוכבי השבוע: 24-30 באוגוסט 2014
24/8/14 9:00
מאת: יאיר טריבלסקי
מצב כוכבי השבוע: 17-23 באוגוסט 2014
17/8/14 9:18
מאת: יאיר טריבלסקי
סקר מהיר

הורוסקופ יומי

הורוסקופ יומי מזל טלה

מזל טלה

21/3-20/4
יום אקטיבי ונמרץ לפנינו, ובו מרס שליט המזל שלכם מתחיל כבר להשפיע במהלכיו במזל קשת, ומביא איתו ים של אנרגיה חדשה למערכת. הירח פותח את הבוקר הזה כשהוא עדיין במזל תאומים ומדגיש את היכולת המילולית שלכם: זמן טוב לשיחות המשמעותיות של השבוע, טלאים.
הורוסקופ יומי מזל שור

מזל שור

21/4-20/5
המעורבות הרגשית הגבוהה נרגעת לאיטה, ואתם חוזרים להיות מעשיים ובהיערכות מוקדמת לקראת החג המתקרב. השמש במזל בתולה מזכירה לכם שמזל שור הוא אחד המזלות הרומנטיים על פני הגלגל. זמן לאהבה.
זהו יום אחרון בהחלט השבוע שבו הירח מתחיל את היום כשהוא שוהה לו עדיין במזל שלכם, אלמנט שמתאים לסגירת מעגלים שנפתחו ביומיים האחרונים, ולהחלטות חשובות שמתקבלות ממש עכשיו. הנוכחות שלכם עדיין בשיאה: זמן ליזמה מקצועית חדשה, ולסגירת אוברדראפט אם אפשר.
הורוסקופ יומי מזל סרטן

מזל סרטן

22/6-22/7
נראה שזה לא ממש היום שלכם, סרטנונים. הירח שליט המזל שלכם שוהה במזל תאומים ומביא איתו יום מעט חלש מבחינת עוצמה אישית, עם כמה קונפליקטים שמתבטאים בזוית של הירח עם השמש: נסו לא לריב היום עם הורים או מורים, והחלטות ופגישות חשובות – דחו למחר או מחרתיים.
הורוסקופ יומי מזל אריה

מזל אריה

23/7-22/8
השמש שליטת המזל שלכם הופכת אתכם עכשיו פרקטיים מתמיד, כשזוית שהיא יוצרת עם כוכב סטורן ממליצה על שיתופי פעולה מסוגים שונים: זמן טוב לקבל החלטות על עשייה משותפת עם אחרים, ולא לבד, כמו גם התייעצות עם אחרים לגבי החלטות שמגיעות היום. בערב – בילוי סולידי.
הורוסקופ יומי מזל בתולה

מזל בתולה

23/8-22/9
עדיין חוגגים לכם יומולדת, בתולות, ונראה שהשנה הזו יש בהחלט כמה סיבות טובות לחגוג. הירח במזל תאומים מביא איתו נוכחות עוצמתית והופעה מרשימה ביחד עם ונוס שגם היא במזל שלכם, ויכולת לקדם נושאים שחשובים לכם מול סמכויות. זה הזמן לאסוף כוחות, ולפרוץ לדרך חדשה ומעניינת.
ונוס שליטת המזל שלכם שוהה עדיין במזל בתולה, ומכבידה מעט בשלל מחויבויות שהחיים מטילים עליכם דווקא עכשיו. נראה שקשה לכם קצת לחבר בין המשימות שלכם לזמן האיכות שדרוש לכם כל כך עם עצמכם: קצת ספורט, מוסיקה טובה ובעיקר שיחה עם ידיד נפש, יעזרו להוריד חלק מהכובד.
הורוסקופ יומי מזל עקרב

מזל עקרב

24/10-21/11
מרס ששוהה עכשיו במזל קשת, מתחיל לטפל באופן רציני כעת בבית הכספים שלכם, עקרבים. כן, הגיע הזמן לשנות חלק מהגישה שלכם לגבי כספים ומקורות הכנסה, ובעיקר להמנע מהוצאות גבוהות שמגיעות דווקא עכשיו. הירח התאומי ממליץ על זהירות והמנעות מלקיחת סיכונים מכל סוג.
הורוסקופ יומי מזל קשת

מזל קשת

22/11-21/12
מרס מתחיל להפגין נוכחות במזל שלכם, ונראה שהמרץ ושמחת החיים חוזרים אליכם לאיטם ביחד עם גישה תוקפנית מעט כלפי הסביבה, בעיקר כשהיא לא ממש מסכימה עם הצד הפזיז שלכם. זה הזמן להוציא חלק מהאנרגיות האלה דרך חדר הכושר, אופניים, והליכה בפארק הסמוך. אל תתעצלו!
הורוסקופ יומי מזל גדי

מזל גדי

22/12-20/1
יום שבו אפשר לשנות גישה דרך וכוון מבחינה מקצועית, ולגלות גמישות ויכולת הסתגלות גם לשינויים שמוכתבים לכם. הירח במזל תאומים והשמש במזל בתולה מאפשרים לכם לא רק לא רק לראות את כל התמונה, אלא גם להתאים את עצמכם למה שקורה מסביב. אל תתבצרו בעקרונות נוקשים.
הורוסקופ יומי מזל דלי

מזל דלי

21/1-18/2
התלהבות והתרגשות עשויים להיות נוכחים היום בעוצמה ביום שלכם, דליים. הירח התאומי מדגיש את היכולת שלכם להתאהב מחדש במה שקורה מסביב, ובעיקר לצאת מהבועה הדליית המוכרת ולפתוח את הלב. שעות הערב יתאימו לבילוי רומנטי או להנאות ממקום בילוי חדש ולא מוכר. יפה לכם.
הורוסקופ יומי מזל דגים

מזל דגים

19/2-20/3
הירח שבמזל דגים מדגיש את כל מה שקשור ליכולת שלכם לאסוף את האנרגיה היפה שלכם ולא לבזבז אותה אלא להשקיע אותה בבית במשפחה ובאנשים קרובים. זמן מצוין לשיחות עומק ושיחות נפש עם אנשים קרובים, לבילוי ביתי כיפי, ולהחלטות משמעותיות הקשורות לבית ולבני הבית.
מדור פירסומי