• וואלה! ראשי
  • הפוך לדף הבית
  • שלום אורחקרא דוארפתח תיבת דואר חינם!
  • מזג אוויר
  • מפות
  • קניות
ניו אייג'  
עוד בוואלה! ניו אייג'
מצב כוכבי השבוע: 20-26 באפריל 2014
18/4/14 16:37
מאת: יאיר טריבלסקי
מצב כוכבי השבוע: 13-20 באפריל 2014
13/4/14 20:17
מאת: יאיר טריבלסקי
מצב כוכבי השבוע: 6-14 באפריל 2014
3/4/14 14:45
מאת: יאיר טריבלסקי
מצב כוכבי השבוע: 30 במרץ עד ה-5 באפריל 2014
29/3/14 21:39
מאת: יאיר טריבלסקי
מצב כוכבי השבוע: 23-30 במרץ 2014
23/3/14 22:4
מאת: יאיר טריבלסקי
סקר מהיר

הורוסקופ יומי

הורוסקופ יומי מזל טלה

מזל טלה

21/3-20/4
המעורבות החברתית שלכם גבוהה גם היום, טלאים. זהו יום מצוין לדיאלוג משופר עם מוסדות וארגונים בחייכם, ומצד שני – זמן מצוין לניקוי כל המחויבויות שלכם, תשלומי חשבונות, וכל מה שקשור למימוש רעיונות ויזמות. שעות הערב יתאימו לבילוי עם חברים וידידים.
הורוסקופ יומי מזל שור

מזל שור

21/4-20/5
ונוס שליטת המזל שלכם ממשיכה לנוע במזל דגים, אלמנט שמביא איתו תקשורת מעולה ויכולת לקדם את הרעיונות והיזמות שלכם עם אנשים אחרים. כעת אפשר להתמקד במטרות מעשיות באופן מדויק, כשהירח בבית הקריירה שלכם מאפשר לכם להקסים את העולם, ולהשיג מטרות.
זהו יום משמעותי מבחינתכם, תאומימים: אחרי חודש אסרטיבי פלוס במזל טלה שבו דברים קרו במהירות ובאינטנסיביות, אפשר לומר שאתם מורידים הילוך: מרקורי עובר לו למזל שור השייך ליסוד האדמה, והחיים מחזירים אתכם לקרקע מעשית ונינוחה. הגיע הזמן לפינוקים.
הורוסקופ יומי מזל סרטן

מזל סרטן

22/6-22/7
לא ממש היום שלכם, סרטנונים, ולכן חשוב היום לפעול בזהירות מיוחדת, ולא לקחת סיכונים מכל סוג שהוא. אולי משום כך כדאי לנהוג בזהירות בכבישים, לחשוב פעמיים לפני כל פעולה, ולא לבזבז כספים שלא לצורך. מצד שני, זהו יום מצוין לבירורים מסוגים שונים, ולשיחות עומק.
הורוסקופ יומי מזל אריה

מזל אריה

23/7-22/8
השמש שליטת המזל שלכם ממשיכה לנוע במזל שלכם, ולהכניס איתה אמביציה מחודשת וגל של התעוררות מקצועית ויוזמתית. אולי משום כך זהו זמן איכות מצוין להחלטות חשובות בנושאי קריירה, לדרייב חדש הקשור להתחלות חדשות,וליזמות מעניינות הקשורות לאחרים.
הורוסקופ יומי מזל בתולה

מזל בתולה

23/8-22/9
התחום המקצועי מצריך היום מאמץ מיוחד, בתולות, כשהירח שוהה בבית העבודה והשירות שלכם, ומאפשר לכם להיות במיטבכם בתחום המקצועי. זה בדיוק הזמן לעשות קצת יותר עם כל האנרגיה הזו שקיבלתם בחגים, ועדוד מהשמש וממרקורי שעובר היום למזל שור.
ונוס שליטת המזל שלכם עדיין מביאה איתה מעורבות רגשית גבוהה במיוחד במזל דגים, מאזניים. היצירתיות שלכם גבוהה עכשיו, וביחד עם הירח במזל דלי גם הצד הרומנטי שלכם פעיל במיוחד. זהו יום יצירתי, עם דגש מיוחד על כל מה שקשור לאהבה, והסובב אותה.
הורוסקופ יומי מזל עקרב

מזל עקרב

24/10-21/11
פלוטו שליט המזל שלכם בזוית לא קלה לכוכב מרס, וכל דבר קטן עלול להפעיל אתכם עכשיו מבחינה רגשית, ולגרום לכם לאבד פרופורציות. אולי משום כך חשוב עכשיו לפעול באופן ממוקד ורציונלי, ולא לאפשר לאדרנלין ולריגושים להפעיל אתכם. התמקדו בעובדות.
הורוסקופ יומי מזל קשת

מזל קשת

22/11-21/12
הירח הדליי דווקא מיטיב אתכם, קשתים. הוא מאפשר לבית התקשורת שלכם להיות פעיל במיוחד, מה שאומר שזהו זמן מצוין ליזמות תקשורתיות מסוגים שונים, להיכרויות חדשות ומעניינות של אנשים חדשים, לאודישנים ראיונות עבודה וכל מה שדורש נוכחות – ומלים.
הורוסקופ יומי מזל גדי

מזל גדי

22/12-20/1
הירח ששוהה לו בבית הכספים שלכם מאפשר לכם להיות חכמים ומדויקים בכל מה שקשור לכסף ולרכוש. אולם במקביל זהו זמן טוב להתארגנות כלכלית מחודשת, לשינוי בסדרי העדיפויות שלכם, ולשימת לב מיוחד לכל מה שקשור לסגירת אוברדראפט, וחזרה לבסיס כלכלי יציב.
הורוסקופ יומי מזל דלי

מזל דלי

21/1-18/2
הירח שוהה לו היום במזל שלכם, והנוכחות והקסם האישי – בשיאם. זה בדיוק היום לפגישות חשובות מסוגים שונים, להתחלות מעניינות, ואפילו לדייט מקסים אם הלב פנוי. מצד שני, יש לא מעט לחצים באויר כשמרס מול אורנוס שליט המזל שלכם: המנעו מסערות ודרמות, ואל תנתקו קשרים.
הורוסקופ יומי מזל דגים

מזל דגים

19/2-20/3
ונוס ממשיכה להביא איתה לא מעט רגעים יפים של תקשורת חיובית, אמפטיה, ופה ושם אפילו אהבה.. אולם הירח ששוהה לו היום במזל דלי מכריח אתכם לשהות קצת יותר מאחורי הקלעים ולאו דווקא בקדמת הבמה. החלטות חשובות ופעילות משמעותיות – דחו לשבוע הבא
מדור פירסומי