• וואלה! ראשי
  • הפוך לדף הבית
  • שלום אורחקרא דוארפתח תיבת דואר חינם!
  • מזג אוויר
  • מפות
  • קניות
ניו אייג'  
עוד בוואלה! ניו אייג'
מצב כוכבי השבוע: 29 במרץ עד ה-4 באפריל 2015
26/3/15 17:15
מאת: יאיר טריבלסקי
מצב כוכבי השבוע: 22-28 במרץ 2015
22/3/15 10:30
מאת: יאיר טריבלסקי
מצב כוכבי השבוע: 15-21 במרץ 2015
12/3/15 17:21
מאת: יאיר טריבלסקי
מצב כוכבי השבוע: 8-14 במרץ 2015
8/3/15 10:19
מאת: יאיר טריבלסקי
תחזית אסטרולוגית לשנת 2015
1/1/15 9:49
מאת: יאיר טריבלסקי
סקר מהיר

הורוסקופ יומי

הורוסקופ יומי מזל טלה

מזל טלה

21/3-20/4
זהו עוד יום שבו ההתלהבות שלכם בשיאה, טלאים. הירח שוהה גם היום במזל אריה, ונראה שהצד היצירתי שלכם עוזר לכם לפעול באופן לא קונבנציונלי, ולחשוב מחוץ לקופסה. זמן מצוין לרומנטיקה מזדמנת, ולהיכרות חדשה ומעניינת אם הלב פנוי, טלאים.
הורוסקופ יומי מזל שור

מזל שור

21/4-20/5
ונוס הרגשית שהיא במקרה גם שליטת המזל שלכם שוהה ב..מזל שלכם, ומאפשרת לכם להרגיש טוב עם עצמכם, אבל להזהר עוד לפני החג מאכילת יתר, ומחוסר בפעילות גופנית. זמן מצוין לקדם נושאים שחשובים לכם, אבל בשום פנים לא להגזים באופטימיות: לא הכל פועל לטובתכם.
מרקורי שליט המזל שלכם ממשיך לנוע במזל דגים הרגשי, אך לא ממש יוצר זויות משמעותיות עם כוכבים אחרים. המיקום הזה עלול להיות בעייתי והתחושה היא שאתם לבד במערכה. אולי משום כך חשוב היום לצאת עם ידידים לבלות, ובשום מקרה לא להשאר בבית.
הורוסקופ יומי מזל סרטן

מזל סרטן

22/6-22/7
זהו יום נוסף שבו הדגש הוא על הצד הנהנתני שלכם, סרטנונים. כן, הגיע הזמן להשקיע קצת יותר בכל מה שקשור לאוכל טוב וחברותא נעימה, ובמקביל – גם לפתוח באופן רשמי את מסע ההכנסות לליל הסדר שיחול בסוף השבוע. שעות הערב יתאימו לשיחות משפחתיות חמימות.
הורוסקופ יומי מזל אריה

מזל אריה

23/7-22/8
הירח שוהה לו יום נוסף במזל שלכם, אריות, ונראה שהיום אתם ממש במיטבכם, למרות חוסר השקט שלכם שהולך וגובר בהדרגה. אולי משום כך זהו יום שמתאים במיוחד לפגישות חשובות, שיחות משמעותיות, ובעצם כל מה שלא הספקתם אתמול מסיבות כאלה ואחרות.
הורוסקופ יומי מזל בתולה

מזל בתולה

23/8-22/9
לא ממש היום שלכם, בתולות, מה לעשות. הירח במזל אריה עלול להיות מעט אקטיבי מדי בשבילכם, ואולי משום כך חשוב במיוחד עכשיו להוריד פרופיל, ולעסוק בעיקר במילוי מצברים – ממילא זה הולך להיות שבוע מעייף בהמשכו. שעות הערב יתאימו לשיחה זוגית רגועה.
ונוס שליטת המזל שלכם שוהה עדיין במזל שור, ונראה שאין לכם ברירה – הצורך לעסוק בקרקע שמתחת לרגלים ובחשבון הבנק הוא פשוט מאסט. הירח במזל אריה שם את הדגש היום על הצד החברתי שלכם, מאזנאים: זה בדיוק הזמן לשיתופי פעולה נאים, ולחזרה לביחד.
הורוסקופ יומי מזל עקרב

מזל עקרב

24/10-21/11
אמביציה – זו מלת המפתח של היום הזה, עקרבים. הירח שוהה לו בבית הקריירה שלכם ושם את הדגש על כל מה שקשור לצורך שלכם לרוץ קדימה, לקבוע עובדות בשטח, ובמקביל גם לקבל עזרה מסמכויות. השקיעו קצת יותר במקצה שיפורים אישי בהופעה, וקנו ביגוד חדש.
הורוסקופ יומי מזל קשת

מזל קשת

22/11-21/12
פתיחות לרעיונות חדשים, עשייה פורצת גבולות בערוצי תקשורת חדשים, חידוש וחיזוק קשרים עם חו'ל – נראה שאתם זקוקים עכשיו לאתגרים גדולים וחדשים של צמיחה אישית, קשתים. זמן טוב להחליט גם ללמוד משהו חדש ומרענן שיקדם אתכם בתקופה הקרובה.
הורוסקופ יומי מזל גדי

מזל גדי

22/12-20/1
לא ממש היום הטוב שלכם היום, גדיים, אולי כי בגדול כל דבר קטן עלול להביא איתו כעס ותסכול, בעיקר כי דברים לא קורים כפי שרציתם. זמן לפעול באופן יוזם וחכם במקום להקלע לויכוחים מיותרים ומרגיזים. שעות הערב יתאימו לשיחות עומק ונפש עד השעות הקטנות.
הורוסקופ יומי מזל דלי

מזל דלי

21/1-18/2
זהו יום נוסף שבו מערכות היחסים שלכם, אלה שקיימות ואלה שלא, מרכזות את תשומת הלב. זמן טוב לשיחות עומק של אחד על אחד ובגובה העינים, לפתיחת הלב בפני אדם קרוב ולקרב אותו עוד יותר, ואולי גם להחלטות לגבי מערכות יחסים בכלל בתקופה הקרובה. מעניין.
הורוסקופ יומי מזל דגים

מזל דגים

19/2-20/3
מרקורי כוכב התקשורת ממשיך לנוע ולשהות במזל שלכם, דגיגים, אלמנט שמגביר מאוד את היכולת שלכם להיות תקשורתיים ומובנים, ובעיקר לתרגם את מה שאתם עוברים מבחינה רגשית לסביבה הקרובה. זמן מצוין לשיחות של קרבה, לשיחות שכנוע, ואפילו לחיזור עדין.
מדור פירסומי