• וואלה! ראשי
  • הפוך לדף הבית
  • שלום אורחקרא דוארפתח תיבת דואר חינם!
  • מזג אוויר
  • מפות
  • קניות
ניו אייג'  
עוד בוואלה! ניו אייג'
מצב כוכבי השבוע: 24-30 באוגוסט 2014
24/8/14 9:00
מאת: יאיר טריבלסקי
מצב כוכבי השבוע: 17-23 באוגוסט 2014
17/8/14 9:18
מאת: יאיר טריבלסקי
מצב כוכבי השבוע: 10-16 באוגוסט 2014
10/8/14 10:18
מאת: יאיר טריבלסקי
מצב כוכבי השבוע: 3-9 באוגוסט 2014
3/8/14 10:37
מאת: יאיר טריבלסקי
מצב כוכבי השבוע: 27 ביולי עד ה-2 באוגוסט
27/7/14 10:11
מאת: יאיר טריבלסקי
סקר מהיר

הורוסקופ יומי

הורוסקופ יומי מזל טלה

מזל טלה

21/3-20/4
השישי הזה עשוי להיות זוגי במיוחד, טלאים. הירח שבבית הזוגיות שלכם מאפשר לכם להשקיע קצת יותר ביחסים, אבל זוית הפעולה בין ונוס למרס שליט המזל שלכם עלולה עדיין להסעיר את הרוחות עם כמה דרמות חדשות.. גלו איפוק, וחפשו את המכנה המשותף.
הורוסקופ יומי מזל שור

מזל שור

21/4-20/5
הלחצים עדיין בסביבה, וגם הכובד שליווה את השבוע. ונוס שליטת המזל שלכם עדיין בטווח זוית הפעולה עם כוכב מרס, והפתיל שלכם קצר במיוחד. חשוב להזהר מתגובות קיצוניות כשדברים לא קורים כפי שרציתם. שחייה ריקודים ופעילות ספורטיבית מומלצים להורדת הלחצים.
הירח המאזנאי מביא איתו שישי רגשני ואפילו רומנטי, וזה בדיוק הזמן להנאות, בילויים, ואפילו למסיבה טובה. בשבת כדאי להתארגן מחדש עם עצמכם, להשקיע בבית ובסביבתו, ולארגן מחדש את לוחות הזמנים שלכם לשבוע שאמור להיות שקט – ובעיקר מעשי.
הורוסקופ יומי מזל סרטן

מזל סרטן

22/6-22/7
זה נראה כמו שישי ביתי במיוחד, סרטנונים. הירח שבמזל מאזניים מחזיר את הסרטן למבצרו המוכר – לביתו. זהו זמן איכות משפחתי של בישולים, וארוחה טובה במיוחד. בשבת – זמן לבלות עם אנשים שאוהבים, ולתת מקום גדול יותר למלה המוזרה ששמה 'אהבה'.
הורוסקופ יומי מזל אריה

מזל אריה

23/7-22/8
התקשורת שלכם מודגשת בשישי הזה, ואולי משום כך כדאי לא להסתפק רק בארוחת שישי אלא גם במפגש חברים ושיחות אל תוך הלילה, שיעזרו לכם לפרוק את כל המלים שלא אמרתם השבוע. בשבת – זמן לחזור הביתה על כל המשתמע, להשקיע בו – ולנוח.
הורוסקופ יומי מזל בתולה

מזל בתולה

23/8-22/9
השמש ומרקורי כוכב התקשורת נמצאים במזל שלכם, ויש לכם לא רק עוצמה אלא גם כושר ביטוי מעולה בסוף השבוע. נצלו את השישי לסדרת פינוקים אמיתית אחרי מסע קניות בשעות הבוקר או הצהריים. בשבת – פגישות עם ידידים שמזמן לא ראיתם, והרבה מלים.
נראה שהשישי הזה הוא היום שלכם, מאזנאים. הירח שוהה לו במזל שלכם, הקסם האישי במיטבו, וזה אולי הזמן להתארגן על מפגש חברתי או מסיבה טובה, ולאפשר לעצמכם את כל ההנאות שבעולם. בשבת – זמן לסיאסטה עצלה, מוסיקה טובה, ואפילו חיבוקי.
הורוסקופ יומי מזל עקרב

מזל עקרב

24/10-21/11
אתם לא ממש במיטבכם בשישי, והירח המאזנאי הוא לא המקום החביב עליכם. משום כך כדאי להמעיט בתכניות הדורשות הרבה מאמץ או מרץ, להיות קצת לבד, ובעיקר לנוח. בשבת לעומת זאת האקשן חוזר, ובגדול: מפגשים שמחים, שחייה, משפחה, וכל מה שאפשר.
הורוסקופ יומי מזל קשת

מזל קשת

22/11-21/12
המעגל החברתי שלכם פעיל במיוחד בסוף השבוע הזה, ואולי משום כך כדאי וחשוב עכשיו לעשות דברים בשתוף עם אחרים, ולא לבד. זמן איכות נפלא לבילוי עם חברים ידידים ומכרים שלא ראיתם בזמן האחרון מסיבות כאלה ואחרות, ואפילו ליהנות מטיול משפחתי.
הורוסקופ יומי מזל גדי

מזל גדי

22/12-20/1
נראה שדווקא אתם נמצאים באור הזרקורים בסוף השבוע הזה. זהו זמן איכות נפלא לכל הבילויים שתכננתם בשבועות האחרונים ודברים לא הסתדרו בגלל צוק איתן, בעיקר כשהמדובר בטיולים ארוכים הן לדרום והן לצפון, ופגישות עם אנשים חדשים שלא הכרתם.
הורוסקופ יומי מזל דלי

מזל דלי

21/1-18/2
פגישות עם נופים אחרים, נסיעות קצרות לביקורים משפחתיים, והנאה בחברת ידידים ותיקים – כשהדלי רוצה אין כמוהו חברתי וחברי. טיולים בחיק הטבע או הנאות בצימרים ופרקים – זה הזמן להוציא החוצה את כל מה שתכננתם ולא יצא, ולהפגש מחדש.
הורוסקופ יומי מזל דגים

מזל דגים

19/2-20/3
השישי הזה עלול להיות לא רגוע מבחינתכם, כשמתחים קטנים שנאגרו עולים על פני השטח, ומאיימים ליצור סערות קטנות ומרגיזות. נסו לנקות משקעים שהצטברו בזמן האחרון, ולחגוג בבילוי סולידי. בשבת – נסיעה לידידים שגרים רחוק תחזיר את השמחה והחיוך.
מדור פירסומי