• וואלה! ראשי
  • הפוך לדף הבית
  • שלום אורחקרא דוארפתח תיבת דואר חינם!
  • מזג אוויר
  • מפות
  • קניות
ניו אייג'  
עוד בוואלה! ניו אייג'
מצב כוכבי השבוע: 19-25 באוקטובר 2014
19/10/14 9:3
מאת: יאיר טריבלסקי
מצב כוכבי השבוע: 12-18 באוקטובר 2014
12/10/14 8:43
מאת: יאיר טריבלסקי
מצב כוכבי השבוע: 5-11 באוקטובר 2014
5/10/14 9:46
מאת: יאיר טריבלסקי
מצב כוכבי השבוע: 21-27 בספטמבר 2014
21/9/14 8:57
מאת: יאיר טריבלסקי
סקר מהיר

הורוסקופ יומי

הורוסקופ יומי מזל טלה

מזל טלה

21/3-20/4
יומיים הרפתקניים לפנינו, טלאים, וחשוב לדעת איך לנצל אותם בתבונה כך שאת האנרגיה נתעל לעשייה אסרטיבית מעשית, ולא נבזבז אותה לריק. פתיחות לרעיונות חדשים, החלטות על לימודים של משהו שכבר מזמן מעניין אתכם, נסיעה כזו או אחרת – הגיע הזמן לחשוב כמה צעדים קדימה, ולא להתמקד רק בכאן ובעכשיו.
הורוסקופ יומי מזל שור

מזל שור

21/4-20/5
הקצב היום קצת מהיר מדי עבורכם, שוורים, אלמנט שעלול לגרום לכם לקבל החלטות פזיזות, וחבל. אולי משום כך כדאי דווקא היום לפעול באופן מחושב מדויק ובעיקר איטי, בניגוד לרוח הדברים שמסביב. ונוס שליטת המזל שלכם במזל עקרב שממול מאפשרת לכם להתבונן לעומק במערכות היחסים שלכם.
משהו טוב קורה לכם היום, תאומימים: מרקורי שליט המזל שלכם חוזר סוף סוף להילוך רגיל, ולמרות שלוקח לו שבוע בעצם להתאזן ולכם להרגיש שוב את העוצמה שחוויתם לפני כשלושה שבועות, הרי שבכל זאת אפשר לחוש היום בהקלה, ואפילו באופטימיות מחוזקת. זמן לחזק במקביל גם את החיוך, ולהשקיע בקשרים קרובים.
הורוסקופ יומי מזל סרטן

מזל סרטן

22/6-22/7
נראה שהיחסים שלכם משתפרים, סרטנונים: חזרתו של מרקורי להילוך רגיל משפרת את היחסים עם הבית והמשפחה, ועם אנשים קרובים. הגיע הזמן לסיים את חשבון הנפש ולחזור לגישה הרמונית ומאפשרת בדיאלוג הביתי. הירח שליט המזל שלכם במזל קשת ובזוית לנפטון עלול להביא איתו יום מעורפל ורגשני.. זהירות.
הורוסקופ יומי מזל אריה

מזל אריה

23/7-22/8
על פניו זה נראה כמו אחד הימים היותר רומנטיים של השבוע, אריות. הירח הקשתי מאיר ת אזור הלב, ומכאן מנסה לגרום לכם להתאהב במה שאתם עושים עכשיו, ובמי שאתם איתו. אם נוסיף לכך את המעורבות הרגשית הגבוהה של השמש שליטת המזל שלכם במזל עקרב, נבין שהרגש שולט כעת בחייכם ביג טיים, אז חבל להתנגד.
הורוסקופ יומי מזל בתולה

מזל בתולה

23/8-22/9
יש לא מעט תכניות ליום הזה, בתולות, אבל זה בעצם סוג של יום מעבר בין שתי אנרגיות שונות: מרקורי שליט המזל שלכם חוזר להילוך רגיל סופסוף, והירח בקשת מחזיר אתכם הביתה, למקום בו מקבלים אתכם כפי שאתם, ומפנקים אתכם כמו שאתם אוהבים. יום פינוקים ביתיים, לשיחות עומק עם בני הבית, ולבילוי משפחתי.
משהו טוב קורה לכם היום, מאזנאים, לפחות מבחינה תקשורתית: מרקורי כוכב התקשורת ששהה במזל שלכם בהילוך אחורי כמה וכמה ימים, עוצר סופסוף ומתחיל לנוע קדימה. כן, הגיע הזמן להתפייס עם כל מי שאיתו רבתם לאחרונה, לנקות משקעיים רגשיים שהצטברו בשבועיים האחרונים, ולחשוב חיובי – ויוזם. קדימה.
הורוסקופ יומי מזל עקרב

מזל עקרב

24/10-21/11
השמש וונוס מעניקות לכם לא מעט עוצמה וקסם אישי בימים אלה, עקרבים, וכדאי לממש את הפוטנציאל הטמון במיקום הזה, ולא לבזבז אותו לריק: יזמות חדשות, התחלות מעניינות, סיעור מוחות עם אנשים שמבינים אתכם כפי שאתם רוצים – זה הזמן לחשוב כמה צעדים קדימה, ולבדוק את החזון שלכם לתקופה הקרובה.
הורוסקופ יומי מזל קשת

מזל קשת

22/11-21/12
אחרי יומיים לא קלים סוף סוף אתם משתחררים, וחוזרים לעצמכם ובגדול. כן, הירח עובר לו למזל קשת, ומחזיר אליכם את האופטימיות ואת החיוך, וקשת מחוייך הוא אחד הדברים המקסימים שקיימים על גלגל המזלות. זמן מצוין לפגישות חשובות שעוזרות לקידום האישי שלכם, ומאפשרות לכם לצאת ביזמה חדשה ומעניינת.
הורוסקופ יומי מזל גדי

מזל גדי

22/12-20/1
חזרתו היום של מרקורי כוכב התקשורת להילוך רגיל בבית הקריירה והתדמית שלכם, עשוי להביא איתו אנחת רווחה לגדיים שסבלו לא מעט בשבועות האחרונים מיחסים מתוחים ומתדמית גרועה בנושאי קריירה ודרייב. כן, העולם יתחיל להסתכל עליכם אחרת בקרוב מאוד, ואם תשאלו אותי – כדאי לעזור לו בשתים שלוש יזמות חדשות.
הורוסקופ יומי מזל דלי

מזל דלי

21/1-18/2
פתיחות לרעיונות חדשים וחזרה למצב של צמיחה והתפתחות אישית מביא איתו מרקורי כוכב התקשורת אליכם, כשהוא חוזר ונע קדימה במזל מאזניים. הגיע הזמן לתכניות חדשות הקשורות לנסיעות או ללימודים. הירח הקשתי לעומת זאת מביא איתו דיאלוג חברתי משופר. תשלומי חשבונות, מוסך או עיריה – זה הזמן לסידורים שלכם.
הורוסקופ יומי מזל דגים

מזל דגים

19/2-20/3
לאט לאט אתם חוזרים למרכז הבמה, והיום ומחר אתם כבר נמצאים ממש במרכז האקשן, דגיגים, והמדובר גם בביישנים מבני המזל הזה. זה הזמן לעמוד בגאווה מול סמכויות, לקדם נושאים שחשובים לכם מול גופים שמצפים לתוצאות, ולשדרג תדמית: לא עוד מצבי רוח וגישה אמביוולנטית: מהיום – אקשן היא מילת המפתח.
מדור פירסומי