• וואלה! ראשי
  • הפוך לדף הבית
  • שלום אורחקרא דוארפתח תיבת דואר חינם!
  • מזג אוויר
  • מפות
  • קניות
ניו אייג'  
עוד בוואלה! ניו אייג'
מצב כוכבי השבוע: 19-25 באוקטובר 2014
19/10/14 9:3
מאת: יאיר טריבלסקי
מצב כוכבי השבוע: 12-18 באוקטובר 2014
12/10/14 8:43
מאת: יאיר טריבלסקי
מצב כוכבי השבוע: 5-11 באוקטובר 2014
5/10/14 9:46
מאת: יאיר טריבלסקי
סקר מהיר

הורוסקופ יומי

הורוסקופ יומי מזל טלה

מזל טלה

21/3-20/4
סוף שבוע חברתי לפנינו, טלאים. הירח הדליי מדגיש את הצד החברתי שלכם, וכעת במסגרת ההתארגנות המחודשת שלכם הגיע גם הזמן להתארגן קצת אחרת במעגלים החברתיים שלכם. זמן לחזור לחברים הותיקים והטובים, ובסוף השבוע כזה גם להרחיב את המעגל עם חברים וידידים חדשים, וליהנות ממפגש חברתי.
הורוסקופ יומי מזל שור

מזל שור

21/4-20/5
נראה שדווקא אתם, שוורים, נמצאים באור הזרקורים בסוף השבוע הזה. הירח הדליי מדגיש את היכולת שלכם להשקיע קצת יותר בהופעה שלכם, לצאת למסע קניות של ביגוד והלבשה, ובהמשך – ליהנות ממסיבה טובה או מפגש עם ידידים שמזמן לא ראיתם. זמן טוב לכל האקשן האפשרי, ובעזרת ונוס במזל עקרב – גם לדייט.
מרקורי מתחיל לתפוס תאוצה ומחזיר גם אתכם לעצמכם, סוף סוף. שהותו בבית הרומנטיקה וההנאות שלכם עשויה להפוך את סוף השבוע למהנה במיוחד. זה בדיוק הזמן לתת לאהבה מקום גדול יותר בחייכם, ובעזרתו של הירח במזל דלי גם לנסוע לבקר חברים שגרים רחוק, ולפגוש נופים אחרים אם מזג האוויר מאפשר. זמן לשינוי.
הורוסקופ יומי מזל סרטן

מזל סרטן

22/6-22/7
סוף השבוע הזה עשוי להיות מעט מתסכל. מצד אחד אתם זקוקים עכשיו יותר מתמיד למעטפת חמימה ומשפחתית, אך מצד שני גם זקוקים לגיוון ושינוי בצד החברתי שלכם. על כל עלול עכשיו להתגלות קונפליקט בין הצורך להיות בבית, לבין הרצון לשנות אוירה – וליהנות מיציאה כיפית ולא שגרתית. נסו לחבר בין שתי המגמות.
הורוסקופ יומי מזל אריה

מזל אריה

23/7-22/8
זוגיות ויחסים – אלה עומדים במרכז תשומת הלב בסוף השבוע הזה, אריות. הירח הדליי מדגיש את היכולת של האריה לצאת קצת מעצמו, ולהשקיע קצת בזוגיות וביחסיו הקרובים. זהו זמן של קרבה, בילוי בשנים, או לחילופין של היכרות חדשה ומעניינת, או חיזור עדין. זמן טוב לשיחות עומק עד השעות הקטנות, ולנסיעות קצרות ושמחות.
הורוסקופ יומי מזל בתולה

מזל בתולה

23/8-22/9
סוף השבוע הזה מתאים בעיקר למחויבויות שלכם, בתולות. מרקורי שליט המזל שלכם סוף סוף חוזר לתנועתו הרגילה, וגם אתם חוזרים לחברים הישנים, למחויבויות המשפחתיות, וגם לצורך להשקיע בבית ובסביבתו. זה בדיוק הזמן לעשייה ממוקדת ובעיקר יעילה, ובמקביל לשיחות נפש עדינות עד השעות הקטנות.
ונוס שליטת המזל שלכם ממשיכה לנוע במזל עקרב, והפתיל שלכם קצר מתמיד. לעיתים נדמה שכל דבר מרגיז אתכם, וגם הקיטורים שלא אופייניים לכם בדרך כלל מגיעים לעיתים קרובות כעת. הירח הדליי מנסה לאזן את התמונה בטאצ' רומנטי עדין, וזהו זמן להתעלם מהביקורתיות כעת, ולתת לדברים לזרום כפי שהם.
הורוסקופ יומי מזל עקרב

מזל עקרב

24/10-21/11
גם השמש וגם ונוס הרגשית ממשיכות לנוע במזל שלכם כעת, ולהביא איתן עוצמה וקסם אישי, עם יכולת לעשות לכם חברים חדשים. אולם הדגש בסוף השבוע הזה הוא בעיקר בנושאי בית ומשפחה. זמן להשקיע בבית ולשפר אווירה, ובמקביל לארח חברים או בני משפחה לשעות יפות של ביחד.
הורוסקופ יומי מזל קשת

מזל קשת

22/11-21/12
תקשורת – זו מלת המפתח של סוף השבוע הזה, קשתים. הירח הדליי מביא איתו יכולת לקדם נושאים שחשובים לכם, ובמקביל גם לדבר ולשתף במה שעובר עליכם. חשוב במיוחד עכשיו לנקות משקעים שהצטברו בזמן האחרון מאחורי הקלעים, ולהמנע מסערות ודרמות מיותרות. זמן טוב לנסיעות ארוכות במיוחד.
הורוסקופ יומי מזל גדי

מזל גדי

22/12-20/1
על פניו זה מסתמן כסוף שבוע נהנתני למדי, גדיים. הירח הדליי שם את הדגש על הנאות קטנות של כאן ועכשיו, ולשם כך לא צריך לנסוע למרחקים או להתעייף בבילויים מתישים: אוכל טוב וחברותא נעימה עשויים להביא איתם שמחה אמיתית. מרס ממשיך לנוע במזל שלכם, ולהביא איתו ים של מרץ ואנרגיה: צאו לחיק הטבע.
הורוסקופ יומי מזל דלי

מזל דלי

21/1-18/2
על פניו זה נראה כמו סוף השבוע הטוב שלכם, דליים. הירח ששוהה לו עכשיו במזל שלכם מביא איתו נוכחות עוצמה ובעיקר כריזמה, אלמנט שממש כדאי להשאיר בבית ולא לשתף בו את העולם בסוף השבוע הזה. נסיעות קצרות וארוכות, טיולים ומפגשים, שיחות והיכרויות – זה הזמן לכל האקשן בעולם, ובעיקר מהסוג השמח.
הורוסקופ יומי מזל דגים

מזל דגים

19/2-20/3
נראה שדווקא בסוף השבוע הזה כדאי להוריד פרופיל, דגיגים, ולא לעשות יותר מדי. הירח הדליי מעט מוחצן מדי עבורכם, ואתם זקוקים עכשיו יותר מכל לשקט ורוגע, ולא לאקשן אסרטיבי מדי. זמן טוב למוסיקה עדינה, לשיחות מהורהרות אל תוך הלילה, לחיבוק חם ועוטף שמנחם ומשמח, ולהרבה מנוחה ורגיעה.
מדור פירסומי