• וואלה! ראשי
  • הפוך לדף הבית
  • שלום אורחקרא דוארפתח תיבת דואר חינם!
  • מזג אוויר
  • מפות
  • קניות
ניו אייג'  
עוד בוואלה! ניו אייג'
מצב כוכבי השבוע: 20-26 ביולי 2014
20/7/14 12:56
מאת: יאיר טריבלסקי
מצב כוכבי השבוע: 13-19 ביולי 2014
13/7/14 11:5
מאת: יאיר טריבלסקי
מצב כוכבי השבוע: 6-12 ביולי 2014
6/7/14 10:5
מאת: יאיר טריבלסקי
מצב כוכבי השבוע: 29 ביוני עד ה-5 ביולי 2014
29/6/14 11:16
מאת: יאיר טריבלסקי
מצב כוכבי השבוע: 22-28 ביוני 2014
22/6/14 12:46
מאת: יאיר טריבלסקי
סקר מהיר

הורוסקופ יומי

הורוסקופ יומי מזל טלה

מזל טלה

21/3-20/4
אחרי שבוע סוער ולא קל – סופשבוע ביתי לפנינו. הירח במזל סרטן ממליץ על אווירה ביתית וחזרה לתחושת הביחד, אבל זוית פעולה הרפתקנית בין מרס שליט המזל שלכם ליופיטר כוכב המרחבים עלולה להביא איתה חוסר שקט.. צאו לטיול קצר וזהיר, אבל בהמשך – בלו בבית.
הורוסקופ יומי מזל שור

מזל שור

21/4-20/5
ונוס שליטת המזל שלכם ממשיכה לנוע במזל סרטן ביחד עם הירח ומרקורי בסוף השבוע, ולהביא איתה תקשורת מרגשית ומעורבות רגשית עדינה. זמן מצוין לאוסף של מפגשים ושיחות מכל הסוגים כדי לשחרר לחצים, וליהנות מחברותא נעימה ומכילה, וידידים שמזמן לא ראיתם.
הלחצים הולכים ומתגברים, תאומימים: מרקורי שליט המזל שלכם עדיין בזוית העימות עם פלוטו היצרי, ונכנס לזוית פעולה עם אורנוס התזזיתי. העצבנות וחוסר השקט עלולים לגבות מחיר לא קל, וכדאי לבלות את הסופ'ש עם אנשים רגועים שמכירים אתכם היטב, ולא לנתק קשרים.
הורוסקופ יומי מזל סרטן

מזל סרטן

22/6-22/7
זהו סוף השבוע שלכם, סרטנונים: גם הירח גם ונוס וגם מרקורי כוכב התקשורת שוהים במזל שלכם, והנוכחות שלכם אטרקטיבית ומרשימה. זהו זמן מצוין לכל הפגישות שדחיתם לאחרונה, לתקשורת עם חברים שניתקו קשר, למפגש חברתי נעים, ואפילו לדייט.
הורוסקופ יומי מזל אריה

מזל אריה

23/7-22/8
השמש שליטת המזל שלכם נכנסת אל תוך הצמידות עם יופיטר כוכב השפע, והאופטימיות מתחזקת בהדרגה. אולם מקבץ הכוכבים במזל סרטן היום כולל הירח מצביע על צורך בזהירות רבה יותר בכל מה שקשור לנסיעות וטיולים, אבל את האקשן האמיתי – דחו ליום שני. סבלנות.
הורוסקופ יומי מזל בתולה

מזל בתולה

23/8-22/9
זה נראה כמו אחד מסופי השבוע היותר חברתיים של הזמן האחרון, בתולות. מקבץ הכוכבים במזל סרטן שכולל את הירח ונוס ומרקורי מצביע על היכולת שלכם להרחיב היום את המעגל החברתי שלכם, ולהתיידד בקלות עם אנשים חדשים שיכולים לעזור לקדם ואפילו להשפיע. אז למה אתם מחכים?
מקבץ הכוכבים הגדול במזל סרטן מצביע על היכולת לקחת את האנרגיה שלכם עכשיו, ולפעול באופן חברי ואקטיבי. פגישות עם קרובי משפחה, שיחות עומק זוגיות או אפילו אירוע קטן וחביב בין ידידים - זה הזמן לנצל את הנוכחות והקסם שלכם בסופ'ש כדי לפגוש חברים חדשים.
הורוסקופ יומי מזל עקרב

מזל עקרב

24/10-21/11
התקשורת שלכם עדיין אינה במיטבה, ולכן כדאי להזהר בסוף השבוע הזה משיחות לא קלות ועימותים מסוגים שונים. מקבץ הכוכבים במזל סרטן מזמין נסיעות וטיולים, אם תרגישו בטוחים מספיק לפגוש נופים אחרים ואנשים חדשים, ולשנות אוירה: זה בהחלט ירענן את השורות.
הורוסקופ יומי מזל קשת

מזל קשת

22/11-21/12
מקבץ הכוכבים הגדול במזל סרטן מביא איתו מעורבות רגשית גבוהה במיוחד, קשתים. זהו זמן להתמקד בעיקר ביחסים הקרובים בתוך המשפחה והחוג החברתי הקרוב, ולהחזיר לחייכם חברים שנעלמו משם לאחרונה. אתם זקוקים להם עכשיו יותר מתמיד. בערב – בילוי עם ידידים.
הורוסקופ יומי מזל גדי

מזל גדי

22/12-20/1
נראה שזוגיות ויחסים הם הנושאים המשמעותיים בסוף השבוע הזה, גדיים. מקבץ הכוכבים במזל סרטן שם את הדגש על היכולת שלכם לפתוח דברים לעומק, לדבר גבוה העינים, לפתור בעיות עם צריך, ובעיקר לבלות בכיף בשנים. זמן איכות זוגי משמעותי, שבהחלט כדאי לנצל, גדיים.
הורוסקופ יומי מזל דלי

מזל דלי

21/1-18/2
כל עומס הרגשות בסוף השבוע הזה לא ממש מתאים לכם, דליים. מקבץ הכוכבים במזל סרטן מדגיש את הצורך שלכם ביציאה מהבועה ובילוי עם אנשים קרובים שמזמן לא פגשתם. השמש ויופיטר בבית הזוגיות והיחסים מראים על יכולת לפתוח את הלב, או לחפש לכם נפש תאומה.
הורוסקופ יומי מזל דגים

מזל דגים

19/2-20/3
זה נראה כמו סוף השבוע הנהנתני של הזמן האחרון, ובעיקר – כמו סוף שבוע רומנטי במיוחד. הירח שוהה לו במזל סרטן ביחד עם ונוס ומרקורי, וזהו זמן להתרגש מחדש – ובעיקר לרגש. זה הזמן לתת לאהבה מקום, אם לאחרים ואם לעצמכם, ולהיות בעיקר עם מי שאתם אוהבים באמת.
מדור פירסומי