• וואלה! ראשי
  • הפוך לדף הבית
  • שלום אורחקרא דוארפתח תיבת דואר חינם!
  • מזג אוויר
  • מפות
  • קניות
ניו אייג'  
עוד בוואלה! ניו אייג'
מצב כוכבי השבוע: 28 ביוני עד ה-4 ביולי 2015
28/6/15 9:37
מאת: יאיר טריבלסקי
מצב כוכבי השבוע: 21-27 ביוני 2015
18/6/15 16:3
מאת: יאיר טריבלסקי
מצב כוכבי השבוע: 14-20 ביוני 2015
11/6/15 15:41
מאת: יאיר טריבלסקי
מצב כוכבי השבוע: 7-13 ביוני 2015
7/6/15 4:01
מאת: יאיר טריבלסקי
תחזית אסטרולוגית לשנת 2015
1/1/15 9:49
מאת: יאיר טריבלסקי
סקר מהיר

הורוסקופ יומי

הורוסקופ יומי מזל טלה

מזל טלה

21/3-20/4
גם היום אתם הם אלה שנמצאים במרכז האקשן, טלאים, מיקום מצוין שממנו אפשר ללכת לכמה כוונים: לקדם יזמות חדשות, להזיז פעולות ותכניות שעלו על שרטון בזמן האחרון, ולקדם את האמביציה שלכם. יום מצוין לשיפור יחסים עם סמכויות למיניהן.
הורוסקופ יומי מזל שור

מזל שור

21/4-20/5
ונוס שליטת המזל שלכם ממשיכה לנוע במזל אריה, ולהביא עדנה מרגוע ואפילו אהבה ליחסים בתוך הבית והמשפחה, אם אכן תסכימו לקחת יזמה, ולשתף ברגשות. הירח הגדיי מביא איתו יכולת לפעול באופן מרגש, ולתת מקום גדול יותר לאהבה.
יום נוקשה במקצת עובר על כוחותינו, שכן החיים לא תמיד סלחניים לקלילות הזו של בן התאומים האופייני. אולם דווקא היום אפשר לקדם נושאים מקצועיים שחשובים לכם, אם תגלו מינון גבוה במיוחד של רצינות ואחריות, תאומימים.
הורוסקופ יומי מזל סרטן

מזל סרטן

22/6-22/7
זוגיות ויחסים ממשיכים להיות האישו גם היום, סרטנונים, אולם היום גם לשם שינוי אפשר לעסוק בשותפויות מסוגים שונים, ובפרטנרים שאתם זקוקים להם לדרך כזו או אחרת. זמן מצוין להתמקד בכל מה שקשור ליכולת שלכם למצוא לכם אנשים חמים ומבינים.
הורוסקופ יומי מזל אריה

מזל אריה

23/7-22/8
השמש שליטת המזל שלכם שוהה במזל סרטן הרגשי, אבל נכנסת עמוק יותר ויותר אל תוך זוית של עימות עם כוכב פלוטו. הזוית הזו עלולה להביא איתה ויכוחים וחילוקי דיעות עם סמכויות. הירח הגדיי היום מבקש לתעל את האנרגיה הזו אל התחום המקצועי.
הורוסקופ יומי מזל בתולה

מזל בתולה

23/8-22/9
הירח הגדיי מביא איתו יום נוסף של ריגושים, ואתם זקוקים עכשיו לתחושה של התלהבות ולגישה יצירתית בכל מה שאתם עושים. זהו זמן לצאת מתוך הקופסה מבחינת חשיבה, ולתת לרגש לדבר במקום לצד הביקורתי והשיפוטי שלכם. בערב – בילוי שקט.
יום משפחתי לפנינו וכדאי להשקיע קצת יותר בבית ובסביבתו, לשנות ולשפר אווירה, ולהשקיע קצת יותר מעצמכם ביחסים בתוך הבית. ונוס שליטת המזל שלכם עוזרת לכם עכשיו להכיר אנשים חדשים, ולהרחיב את המעגל החברתי שלכם.
הורוסקופ יומי מזל עקרב

מזל עקרב

24/10-21/11
השמש נכנסת עמוק אל תוך זוית העימות עם פלוטו שליט המזל שלכם, והעצבנות גוברת. העקרב בדרך כלל לא מחצין רגשות, אבל העצבנות וחוסר השקט מתגברים. חשוב לא לאבד שליטה כשדברים לא קורים כפי שאתם רוצים. אל תריבו עם סמכויות.
הורוסקופ יומי מזל קשת

מזל קשת

22/11-21/12
יום פרקטי נוסף לפנינו, ובו התייחסות עניינית לכל מה שקשור לתחום הכלכלי, ולחשבון הבנק. זהו יום שמתאים להחלטות כלכליות כאלה ואחרות, כמו גם להתחלות חדשות הקשורות לכספים או לתחום המקצועי. הגיע הזמן לתכנית ארוכת טווח.
הורוסקופ יומי מזל גדי

מזל גדי

22/12-20/1
זהו יום נוסף שבו אתם יכולים להיות במיטבכם, גדיים, כן, גם היום הנוכחות שלכם עוצמתית במיוחד ואיתה גם היכולת שלכם לקחת את העוצמה הזו, ולבנות איתה משהו חדש. יזמות חדשות והתחלות מעניינות עשויות להיראות מבטיחות במיוחד עכשיו.
הורוסקופ יומי מזל דלי

מזל דלי

21/1-18/2
גם היום הזה כדאי להוריד הילוך, דליים, לעשות קצת פחות, ולנוח יותר. הירח שבמזל גדי מדגיש את הצורך לנקות משקעים רגשיים שהצטברו, ולשתף ברגשות אנשים קרובים. פעילות פיזית החלטות חשובות ויזמות חדשות – דחו למחר, אם אפשר.
הורוסקופ יומי מזל דגים

מזל דגים

19/2-20/3
קורה שגם הדגיג המצוי יוצא מהאקווריום הפרטי שלו ונפגש עם העולם, והמעורבות החברתית שלכם בשיאה עכשיו, דגיגים. זהו זמן טוב להרחיב את מעגל האנשים שאתם מכירים, להתיידד מחדש עם העולם, ולצאת עם חברים בשעות הערב. נעים.
מדור פירסומי