• וואלה! ראשי
  • הפוך לדף הבית
  • שלום אורחקרא דוארפתח תיבת דואר חינם!
  • מזג אוויר
  • מפות
  • קניות
ניו אייג'  
עוד בוואלה! ניו אייג'
מצב כוכבי השבוע: 7-13 בפברואר 2016
7/2/16 9:59
מאת: יאיר טריבלסקי
מצב כוכבי השבוע: 24-30 בינואר 2016
24/1/16 10:33
מאת: יאיר טריבלסקי
מצב כוכבי השבוע: 17-23 בינואר 2016
13/1/16 16:50
מאת: יאיר טריבלסקי
תחזית אסטרולוגית לשנת 2016
29/12/15 15:23
מאת: יאיר טריבלסקי
סקר מהיר

הורוסקופ יומי

הורוסקופ יומי מזל טלה

מזל טלה

21/3-20/4
אחרי שלושה ימים רגשניים אתם סוף סוף חוזרים לעצמכם, טלאים. הירח עובר למזל שלכם, ומעניק לכם סוף שבוע עוצמתי עם נוכחות חזקה, שבו אפשר לממש את תכניות הבילוי שלכם שלא יצאו לפועל בתקופה האחרונה. מסיבה טובה, מפגש חברתי או דייט – זה הזמן.
הורוסקופ יומי מזל שור

מזל שור

21/4-20/5
ונוס שליטת המזל שלכם ממשיכה לצאת מהזויות עם אורנוס ופלוטו שהביאו אליכם ימים לא קלים, והחיוך חוזר בהדרגה. אולם בסוף השבוע הזה אתם עדיין לא במיטבכם. הירח הטלאי ממליץ להמנע מתכניות בילוי מעייפות, ולהתמקד בטעינת מצברים, ובבילוי שקט.
מיקומו של הירח במזל טלה הוא אחד החביבים עליכם, תאומימים, ואנרגיית האש שלו בהחלט מתחברת לקצב המהיר שלכם. ואכן, דברים קורים בסופ'ש במהירות רבה יותר, וגם החיוך, אפעס, נראה גדול יותר... זמן איכות נפלא לבילוי עם חברים ידידים, וקרובי משפחה.
הורוסקופ יומי מזל סרטן

מזל סרטן

22/6-22/7
מי נמצא בסוף השבוע הזה במרכז האקשן? נכון, הסרטנון שלנו. כל מה שקשור לאמביציה שלכם וליכולת שלכם לתרגם אותה לעובדות בשטח מודגש בשישבת, ואולי משום כך כדאי לנצל עד תום את הפוטנציאל ולצאת לרקוד, לשבת עם חברים, וליהנות מכל רגע אפשרי.
הורוסקופ יומי מזל אריה

מזל אריה

23/7-22/8
השמש שליטת המזל שלכם נמצאת בסוף השבוע בבית הזוגיות והיחסים, והצורך בדיאלוג עם אנשים קרובים ובגובה העינים, עדיין חזק. הירח הטלאי לעומת זאת מזמין אתכם לארוז משפחה סבתא וכלב, ולצאת ולפגוש נופים אחרים, חברים רחוקים, וכאלה שעוד לא הכרתם.
הורוסקופ יומי מזל בתולה

מזל בתולה

23/8-22/9
סוף השבוע הזה עלול להביא איתו צורך בזהירות מיוחדת, בתולות. הירח הטלאי הזה פורט על הנימים של הצד האימפולסיבי שלכם ושיקול הדעת שלכם אינו במיטבו. אולי משום כך חשוב עכשיו להמנע מסיכונים מכל סוג, לשים את הציניות בצד, ולהזהר בדרכים ובכבישים.
הירח הטלאי האגרסיבי לא ממש עושה לכם טוב בסוף השבוע הזה, ומדי פעם מפר את ההרמוניה שאתם זקוקים לה ודברים יוצאים פה ושם משליטה בגלל כעסים מקומיים. זמן טוב להשקיע בזוגיות ביחסים ובעיקר בפרטנרים שלכם, או לחילופין – לצאת להיכרות חדשה.
הורוסקופ יומי מזל עקרב

מזל עקרב

24/10-21/11
זה נראה כמו סוף שבוע אקטיבי מאוד, דווקא כשמתאימה לכם יותר סיאסטה רגועה, ושלווה זמנית. אבל אם תתמסרו לאנרגיה הזו, תלכו ותוציאו קצת מרץ בהליכה בטבע אם מזג האויר מאפשר או במסיבה טובה באמת, תראו שחלק מהלחצים והדאגות יורדים בהדרגה, ואפשר פשוט ליהנות.
הורוסקופ יומי מזל קשת

מזל קשת

22/11-21/12
נראה שסוף השבוע מחזיר איתו את הריגוש, קשתים, כמו גם את היכולת שלכם לרגש אחרים. הירח שוהה בבית הרומנטיקה והיצירתיות שלכם, ומביא איתו רצון לצאת לבלות ובמקביל גם לפתוח את הלב, ולאפשר לאהבה להכנס... תנו לה מקום גדול בסוף השבוע הזה, קשתים.
הורוסקופ יומי מזל גדי

מזל גדי

22/12-20/1
יש לא מעט תכניות לסוף השבוע, אבל נראה שהאקשן האמיתי מתרחש לו דווקא בבית, ובחיק המשפחה. ואכן, זה אכן זמן איכות משפחתי שבו כדאי להקדיש גם קצת יותר לבית ולסביבתו, לארגן לסדר ולשנות אווירה, ואפילו לארח אצלכם חברים וקרובים. שווה בהחלט.
הורוסקופ יומי מזל דלי

מזל דלי

21/1-18/2
השמש ממשיכה לנוע במזל שלכם ולארגן לכם ימי הולדת, ויום ההולדת של מי שנולד בסוף השבוע הזה עשוי להיות שמח במיוחד, עם הירח הזה במזל טלה. סוף שבוע חברתי כמו שאתם אוהבים, וזה אולי באמת הזמן לפגוש את כל החברים שלא פגשתם החודש, ולא להשאר בבית.
הורוסקופ יומי מזל דגים

מזל דגים

19/2-20/3
אחרי יומיים פורים ואסרטיביים, הגיע הזמן ליהנות ממה שיש, ובגדול. זהו סוף שבוע שבו יוצאים מהקונכיה הדגית לבילוי עצל, שעיקרו אוכל טוב, חברותא נעימה, ודשא חמים שאפשר לשכב עליו וליהנות בלי להתאמץ. זמן להחליף כוחות, ולהחזיר את הרוח הטובה שקצת נעלמה השבוע.
מדור פירסומי