• וואלה! ראשי
  • הפוך לדף הבית
  • שלום אורחקרא דוארפתח תיבת דואר חינם!
  • מזג אוויר
  • מפות
  • קניות
ניו אייג'  
עוד בוואלה! ניו אייג'
מצב כוכבי השבוע: 4-10 באוקטובר 2015
1/10/15 16:14
מאת: יאיר טריבלסקי
מצב כוכבי השבוע: 20-26 בספטמבר 2015
16/9/15 9:48
מאת: יאיר טריבלסקי
מצב כוכבי השבוע: 13-19 בספטמבר 2015
10/9/15 11:7
מאת: יאיר טריבלסקי
תחזית אסטרולוגית לשנת 2015
1/1/15 9:49
מאת: יאיר טריבלסקי
סקר מהיר

הורוסקופ יומי

הורוסקופ יומי מזל טלה

מזל טלה

21/3-20/4
סידורים והתארגנויות אישיות – זה האישו לסוף השבוע הזה. אל מזל בתולה בו שוהה עם מרס שליט המזל שלכם עוברת בסופ'ש גם ונוס, מה שאומר שהגיע הזמן לבלות קצת פחות, ולקחת את החיים ברצינות רבה יותר. זמן טוב למפגשון ידידותי, ולהחלטות מקצועיות חדשות לשבוע הקרוב.
הורוסקופ יומי מזל שור

מזל שור

21/4-20/5
ונוס שליטת המזל שלכם עוברת בסוף השבוע הזה למזל בתולה, ונראה שהגיע הזמן לפתוח את מגירת היצירתיות שלכם, ולהתחיל לחבר אליה גם את הלב. גם הירח שוהה במזל בתולה בסופ'ש, מה שאומר שזה עשוי להיות פרק הזמן הרומנטי של הזמן האחרון... תנו מקום לאהבה, ולאנשים קרובים.
סוף השבוע הזה משמעותי מאוד מבחינתכם: מרקורי כוכב התקשורת חוזר להילוך רגיל סוף סוף, ואפשר לנשום לרווחה. לא קלים היו שלושת השבועות האחרונים, אבל החיוך חוזר לאיטו. את האנרגיה הטובה שלכם כדאי להשקיע בסוף השבוע הזה בעיקר בבית, ובחיק המשפחה. תיהנו.
הורוסקופ יומי מזל סרטן

מזל סרטן

22/6-22/7
הירח שליט המזל שלכם שוהה במזל בתולה בסופ'ש הזה, מה שאומר שתקשורת היא מלת המפתח עכשיו, סרטנונים. צמידות בין הירח למרס בשישי עלולה להביא רגישות גבוהה וכעסים מקומיים, אבל בשבת הירח נצמד ליופיטר ונרשמת הקלה בעומס החום, ויותר מכך. זמן להתפייס – וליהנות.
הורוסקופ יומי מזל אריה

מזל אריה

23/7-22/8
זהו סוף שבוע מתוח במיוחד, אריות, אולי כהשלמה לשאר השבוע שגם התחיל כך: השמש שליטת המזל שלכם נמצאת בזוית של עימות לכוכב אורנוס התזזיתי, וחשוב להזהר מדרמות מקומיות, כעסים וצעקות, ועימותים מכל סוג שהוא. הזהרו גם בכבישים, ואל תתעקשו על המלה האחרונה.
הורוסקופ יומי מזל בתולה

מזל בתולה

23/8-22/9
מקבץ הכוכבים שנמצא במזל שלכם בסוף השבוע הזה גדול במיוחד, בתולות. הירח מרס ונוס ואפילו יופיטר כוכב השפע – כולם כאן, פותחים עבורכם דלתות חדשות, מאפשרים להכיר אנשים חדשים, ומעסיקים אתכם ברעיונות חדשים. מסיבה או מפגש חברתי? שניהם יהיו כיפיים באותה מידה בסופ"ש.
נראה שלסופ"ש הזה יש בשורה מסויימת עבורכם, מאזנאים: מרקורי כוכב התקשורת עובר סוף סוף להילוך רגיל, אלמנט שמביא איתו הקלה במצבי הרוח ובויכוחים שנדמו לרגע ארוכים מתמיד. אולם למרקורי לוקח זמן לחזור לקצב, וגם לכם. בסוף השבוע הזה כדאי בעיקר לנוח, ולהחליף כוחות.
הורוסקופ יומי מזל עקרב

מזל עקרב

24/10-21/11
על פניו זה נראה כמו סוף שבוע חברתי במיוחד, עקרבים. מקבץ הכוכבים הגדול במזל בתולה שם את הדגש עכשיו על כל מה שקשור ליכולת שלכם לעשות לכם חברים חדשים, ובמקביל לבלות וליהנות עם החברים הישנים. זמן מצוין להיכרויות חדשות מכל הסוגים, אם תפתחו את הלב.
הורוסקופ יומי מזל קשת

מזל קשת

22/11-21/12
מי שנמצא באור הזרקורים בסוף השבוע הזה הוא בעיקר אתם, בתולות. מעברה של ונוס לבית הקריירה והתדמית שלכם שם נמצאים כבר מרס ויופיטר ואפילו הירח, מעמיד אתכם באור חיובי מאוד בפני קהל, והופך אתכם למקסימים במיוחד. זמן למסיבות ואירועים עד השעות הקטנות.
הורוסקופ יומי מזל גדי

מזל גדי

22/12-20/1
סוף השבוע הזה מביא איתו פתיחות רבה מאוד לאנשים חדשים ומעניינים, כמו גם צורך הרפתקני כלשהו לצאת ולפגוש נופים אחרים. אם לא יהיו גשמים חזקים מדי (או בכלל...) מומלץ לנצל את סוף השבוע הזה ולנסוע למרחקים, לפגוש אנשים לא מוכרים, ולרענן את הנפש לקראת שבוע מעייף.
הורוסקופ יומי מזל דלי

מזל דלי

21/1-18/2
זה אחד מסופי השבוע העצבניים וחסרי השקט של הזמן האחרון, דליים: זוית של עימות בין השמש לבין אורנוס שליט המזל שלכם עלולה להביא איתה ויכוחים סוערים, ותחושה שאתם נמצאים עכשיו מול העולם ולא באותו מחנה. קחו ספייס והרבה, היו קצת לבד, נשמו עמוק, ונהגו בזהירות.
הורוסקופ יומי מזל דגים

מזל דגים

19/2-20/3
מקבץ הכוכבים המאכלס את בית הזוגיות והיחסים שלכם גדל במיוחד השבוע עם מעברה של ונוס הרגשית גם היא למזל בתולה שנמצא ממול, כשגם הירח שוהה כאן. הצורך בדיאלוג אמיתי בגובה העינים הולך ומתחזק, ואיתו גם הצורך בנפש שתבין ותכיל. זמן מצוין לשיחות נפש ועומק של אחד על אחד.
מדור פירסומי