• וואלה! ראשי
  • הפוך לדף הבית
  • שלום אורחקרא דוארפתח תיבת דואר חינם!
  • מזג אוויר
  • מפות
  • קניות
ניו אייג'  
עוד בוואלה! ניו אייג
מצב כוכבי השבוע: 7-13 בפברואר 2016
7/2/16 9:59
מאת: יאיר טריבלסקי
מצב כוכבי השבוע: 24-30 בינואר 2016
24/1/16 10:33
מאת: יאיר טריבלסקי
מצב כוכבי השבוע: 17-23 בינואר 2016
13/1/16 16:50
מאת: יאיר טריבלסקי
תחזית אסטרולוגית לשנת 2016
29/12/15 15:23
מאת: יאיר טריבלסקי
סקר מהיר

תחזית יומית
מזל טלה

מזל טלה

21/3-20/4
אחרי יומיים שממש לא הייתם בעניינים, נראה שהיום אתם מקבלים זריקת מרץ מעניינת: הירח עובר לו למזל שלכם, ופתאום הכל הופך להיות בהיר וברור. כן, הגיע הזמן להחזיר לתמונה את הנוכחות והקסם הטלאיים, ובעיקר את היכולת שלכם לקחת יזמה, ולהזיז דברים. אז. מוכנים?

פרופיל מזל טלה

הטלה שייך למזלות האש האנרגטיים ולקבוצת הקרדינליים, היוצרת אנרגיה. הטלה מייצג אותה על ידי אלמנט האש, על כל יתרונותיו וחולשותיו.

הטלה פותח את גלגל המזלות, ולכן מייצג את הילד, שזה עתה נולד. הילד הזה מביא לעולם מתנה נפלאה - את עצמו! וכך צריך להתייחס אל הטלה - כאל משהו נפלא שצריך למלא את כל סיפוקיו. הטלה לא ממש יודע לדחות סיפוקים. כל אנרגיית האש שלו מכוונת לטווחים קצרים, כדי לספק את הצרכים המיידיים שלו. לכן, הטלה נחשב לפעמים לאגוצנטרי למדי, ולמי שדורש הקשבה רבה מהסביבה.

מארס הוא שליט הטלה. הוא מייצג את הדחף לשלוט ולהכתיב, ואת החלק הגברי שמחפש להגדיר טריטוריות ולהילחם עליהן. לרוב, אנשים שמפת הלידה שלהם נשלטת על ידי מארס ישרתו בצבא קבע, או סתם יחפשו לריב עם כולם. מארס גורם לטלה להביע בצורה ישירה את רגשותיו, אבל לעיתים הוא גם חם מזג, מאוד... במקרים כאלה, למשל - כשעוקפים אותו ברמזור - הוא נוטה להתפרץ, לכעוס על כל מי שלא ממהר לעשות את מה שהוא רוצה, להיות קצר סבלנות, ולרצות את הכל כאן - ועכשיו.

הטלה טוב בלסחוף אחריו אנשים, ומאוד אוהב להתחיל דברים חדשים (הראשון בגלגל המזלות...), אבל פעמים רבות - ממש כמו לילד - אין לו את הנשימה הארוכה לסיים אותם. הוא משתעמם, ו... מתחיל משהו אחר.

תחזית שנתית

אין ספק שזו שנה משמעותית מאוד מבחינתכם, טלאים, והיא תכריח אתכם למצוא פתרונות לנושאים שיעסיקו אתכם באופן טוטאלי יותר: יותר לא תוכלו להשאר מאחורי הקלעים בחיוך המוכר, אלא תצטרכו להפשיל שרוולים, ולקפוץ פנימה.

יופיטר כוכב השפע והמרחבים פותח את השנה כשהוא שוהה במזל בתולה, ומביא איתו מחצית שניה של שנה מקצועית משובחת, שבה תוכלו להתמקצע מקצועית, לקדם את עצמכם לתפקיד משמעותי יותר, או לעשות הסבה מקצועית למה שבאמת מתאים לכם.

יופיטר גם מכריח אתכם במחצית השנה הזו לטפל בנושאי בריאות ובגוף בכלל: זה הזמן להחזיר את הגוף לפעילות, לעשות בדק בית פיזי, ולחזור לכושר. אולם השינוי האמיתי יגיע בין החודשים אפריל ליוני: מרס שליט המזל שלכם פורץ בהילוך אחורי של חודשיים וחצי, ומביא איתו צורך אמיתי בבדק בית רציני בכל מה שקשור לחומר, כספים, ופריצות דרך. כן, הגיע הזמן לקחת את עצמכם ברצינות רבה יותר, ולעשות שינויי עומק רציניים בכל הגישה שלכם לכסף לחומר ואפילו להתחדשות ופנייה לכוונים חדשים שתמיד רציתם ופחדתם לפנות אליהם.

מעברו של יופיטר כוכב השפע למזל מאזניים בחודש ספטמבר, יביא איתו שינוי התייחסות לזולת לזוגיות וליחסים בכלל. אין ברירה: הגיע הזמן לצאת קצת מעצמכם, ולהתמסר בכנות ובאומץ ליחסים ולזוגיות באופן שלם ומלא, אלמנט שגם יחזור אליכם וימלא את חייכם בעוצמה, אישית וזוגית.

האם זה באמת יעבוד? ובכן, במזל טלה, כמו שכולנו יודעים ומכירים, הכל תלוי ברצון שלכם לשנות – או בצורך להראות שאתם שולטים במצב ואין כל כך צורך בשינוי, והכל בסדר. אם כן תתמסרו לתהליך – והוא יעבוד. מצד שני, הילוכו האחורי של מרס שליט המזל שלכם בחודשים אפריל עד יוני עלול להביא אתכם לקיצוניות הפוכה: מרס במהותו הוא לוחם, וכשהוא בהילוך אחורי – הוא נפלא בלעשות דווקא. מוכר לכם? אם אכן תהיו קשובים והדווקא הזה יהיה מינורי ואפילו תסכימו לוותר עליו – דברים נפלאים יקרו. פרומיס.
מדור פירסומי