• וואלה! ראשי
  • הפוך לדף הבית
  • שלום אורחקרא דוארפתח תיבת דואר חינם!
  • מזג אוויר
  • מפות
  • קניות
ניו אייג'  
עוד בוואלה! ניו אייג
מצב כוכבי השבוע: 29 במרץ עד ה-4 באפריל 2015
26/3/15 17:15
מאת: יאיר טריבלסקי
מצב כוכבי השבוע: 22-28 במרץ 2015
22/3/15 10:30
מאת: יאיר טריבלסקי
מצב כוכבי השבוע: 15-21 במרץ 2015
12/3/15 17:21
מאת: יאיר טריבלסקי
מצב כוכבי השבוע: 8-14 במרץ 2015
8/3/15 10:19
מאת: יאיר טריבלסקי
תחזית אסטרולוגית לשנת 2015
1/1/15 9:49
מאת: יאיר טריבלסקי
סקר מהיר

תחזית יומית
מזל טלה

מזל טלה

21/3-20/4
נראה שזהו סוף שבוע בסגנון של בטן גב. זה יכול להיות במלון באילת, צימר בגליל, אבל הכי הכי זה פשוט, בבית. כן, הבית הוא המקום המומלץ לסוף השבוע הזה, טלאים, גם כי הגיע הזמן קצת לארגן אותו – ואת עצמכם האמ – וגם כי אפשר לארח בו אנשים כיפים. שווה.

פרופיל מזל טלה

הטלה שייך למזלות האש האנרגטיים ולקבוצת הקרדינליים, היוצרת אנרגיה. הטלה מייצג אותה על ידי אלמנט האש, על כל יתרונותיו וחולשותיו.

הטלה פותח את גלגל המזלות, ולכן מייצג את הילד, שזה עתה נולד. הילד הזה מביא לעולם מתנה נפלאה - את עצמו! וכך צריך להתייחס אל הטלה - כאל משהו נפלא שצריך למלא את כל סיפוקיו. הטלה לא ממש יודע לדחות סיפוקים. כל אנרגיית האש שלו מכוונת לטווחים קצרים, כדי לספק את הצרכים המיידיים שלו. לכן, הטלה נחשב לפעמים לאגוצנטרי למדי, ולמי שדורש הקשבה רבה מהסביבה.

מארס הוא שליט הטלה. הוא מייצג את הדחף לשלוט ולהכתיב, ואת החלק הגברי שמחפש להגדיר טריטוריות ולהילחם עליהן. לרוב, אנשים שמפת הלידה שלהם נשלטת על ידי מארס ישרתו בצבא קבע, או סתם יחפשו לריב עם כולם. מארס גורם לטלה להביע בצורה ישירה את רגשותיו, אבל לעיתים הוא גם חם מזג, מאוד... במקרים כאלה, למשל - כשעוקפים אותו ברמזור - הוא נוטה להתפרץ, לכעוס על כל מי שלא ממהר לעשות את מה שהוא רוצה, להיות קצר סבלנות, ולרצות את הכל כאן - ועכשיו.

הטלה טוב בלסחוף אחריו אנשים, ומאוד אוהב להתחיל דברים חדשים (הראשון בגלגל המזלות...), אבל פעמים רבות - ממש כמו לילד - אין לו את הנשימה הארוכה לסיים אותם. הוא משתעמם, ו... מתחיל משהו אחר.

תחזית שנתית

שני חברים יצאו לדרך: אהבה – ועבודה.

בגדול, זו שנה של התלהבות, התרגשות, והרבה אהבה. יופיטר כוכב השפע והצמיחה נמצא בבית היצירתיות והרומנטיקה שלכם, וזהו זמן מצוין לרוץ קדימה עם תכניות פעולה שמרגשות ומלהיבות אתכם, ובעיקר – להקשיב ללב. כן, זו שנת האהבה שלכם, טלאים, ועד אוגוסט ההתלהבות רבה וגם הלב פתוח.

אבל מחודש אוגוסט האנרגיה שלכם משתנה. כעת חייבים לקחת את עצמכם בידים: הכנרית מסיימת לשיר, והגיע הזמן לשלם חשבונות. יופיטר עובר למזל בתולה, והגיע הזמן להשקיע את כל אנרגיית האהבה שצברתם מתחילת השנה בתחום המקצועי: אם תעשו עבודת שטח טובה ותגדירו היטב את המטרות שלכם, תוכלו לראות פירות נאים בשנה הבאה עלינו לטובה.

כוכב סטורן שוהה בבית התשיעי שלכם מאפשר לכם לקחת ברצינות נוסעי נסיעות ולימודים, ובעיקר להשקיע בהרחבת אופקים: זה הזמן להחלטות חשובות בנושאי צמיחה אישית, ובעיקר – למידה של לקיחת אחריות רבה יותר על חייכם ושליטה בהם.
מדור פירסומי