• וואלה! ראשי
  • הפוך לדף הבית
  • שלום אורחקרא דוארפתח תיבת דואר חינם!
  • מזג אוויר
  • מפות
  • קניות
ניו אייג'  
עוד בוואלה! ניו אייג
מצב כוכבי השבוע: 21-27 בדצמבר 2014
21/12/14 9:30
מאת: יאיר טריבלסקי
מצב כוכבי השבוע: 14-20 בדצמבר 2014
14/12/14 9:49
מאת: יאיר טריבלסקי
מצב כוכבי השבוע: 7-13 בדצמבר 2014
7/12/14 9:38
מאת: יאיר טריבלסקי
מצב כוכבי השבוע: 30 בנובמבר עד ה-6 בדצמבר 2014
27/11/14 15:33
מאת: יאיר טריבלסקי
מצב כוכבי השבוע: 23-29 בנובמבר 2014
23/11/14 10:12
מאת: יאיר טריבלסקי
סקר מהיר

תחזית יומית
מזל טלה

מזל טלה

21/3-20/4
ארבעה כוכבים שוהים עכשיו בבית הקריירה והתדמית שלכם, טלאים: הירח, השמש, ונוס הרגשית, ואפילו מרקורי כוכב התקשורת. הרביעיה הזו עשויה לשדרג הן את האמביציה שלכם ואת את התדמית, ליצור תקשורת משופרת עם סמכויות, ולעזור לכם לקדם את מה שחשוב באמת. אבל זה יקרה רק אם תקחו יזמה.

פרופיל מזל טלה

הטלה שייך למזלות האש האנרגטיים ולקבוצת הקרדינליים, היוצרת אנרגיה. הטלה מייצג אותה על ידי אלמנט האש, על כל יתרונותיו וחולשותיו.

הטלה פותח את גלגל המזלות, ולכן מייצג את הילד, שזה עתה נולד. הילד הזה מביא לעולם מתנה נפלאה - את עצמו! וכך צריך להתייחס אל הטלה - כאל משהו נפלא שצריך למלא את כל סיפוקיו. הטלה לא ממש יודע לדחות סיפוקים. כל אנרגיית האש שלו מכוונת לטווחים קצרים, כדי לספק את הצרכים המיידיים שלו. לכן, הטלה נחשב לפעמים לאגוצנטרי למדי, ולמי שדורש הקשבה רבה מהסביבה.

מארס הוא שליט הטלה. הוא מייצג את הדחף לשלוט ולהכתיב, ואת החלק הגברי שמחפש להגדיר טריטוריות ולהילחם עליהן. לרוב, אנשים שמפת הלידה שלהם נשלטת על ידי מארס ישרתו בצבא קבע, או סתם יחפשו לריב עם כולם. מארס גורם לטלה להביע בצורה ישירה את רגשותיו, אבל לעיתים הוא גם חם מזג, מאוד... במקרים כאלה, למשל - כשעוקפים אותו ברמזור - הוא נוטה להתפרץ, לכעוס על כל מי שלא ממהר לעשות את מה שהוא רוצה, להיות קצר סבלנות, ולרצות את הכל כאן - ועכשיו.

הטלה טוב בלסחוף אחריו אנשים, ומאוד אוהב להתחיל דברים חדשים (הראשון בגלגל המזלות...), אבל פעמים רבות - ממש כמו לילד - אין לו את הנשימה הארוכה לסיים אותם. הוא משתעמם, ו... מתחיל משהו אחר.

תחזית שנתית

מבחינתכם, טלאים, זו שנה מיוחדת במינה. מרס שליט המזל שלכם פותח אותה כשהוא במזל מאזניים, נכנס להילוך אחורי במזל מאזניים עד ה 20 למאי, ויוצא סופית ממזל מאזניים ב 27 ליולי. 7 חודשים שלמים במזל מאזניים, שהוא המזל ההופכי – המנוגד למזל טלה הקלאסי! מה זה אומר בעצם? שהעבודה המשמעותית שלכם השנה היא על זוגיות, יחסים, ועל המלה דיאלוג.

בריאות: לא משהו במשך מרבית השנה. עייפות מבחינה פיזית, משהו בדרייב שלכם לא עובד כתמיד, וחסרה אנרגיה. זמן להשקיע בגוף הפיזי יותר מתמיד, והתוצאות יראו רק לקראת סוף השנה. השקעה באכילה ובתנועה ישתלמו.

יחסים: חשוב להשקיע ביחסים יותר מתמיד. השנה יהיה קשה להתפשר ותצטרכו ללמוד לצאת מעצמכם ולהיות קשובים לפרטנרים שלכם. רק בנובמבר ובדצמבר תוכלו לחזור לעצמכם, ואם השקעתם ביחסים – זכיתם.

כספים: לא יגיעו בקלות במשך מרבית ימות השנה. תצטרכו להשקיע הרבה יותר מאמץ בשביל הרבה פחות, אבל שותפויות יהיו העניין השנה.

מילת המפתח של השנה: דיאלוג, הקשבה לזולת, ושיתופי פעולה.
מדור פירסומי