• וואלה! ראשי
  • הפוך לדף הבית
  • שלום אורחקרא דוארפתח תיבת דואר חינם!
  • מזג אוויר
  • מפות
  • קניות
ניו אייג'  
עוד בוואלה! ניו אייג
מצב כוכבי השבוע: 14-20 בדצמבר 2014
14/12/14 9:49
מאת: יאיר טריבלסקי
מצב כוכבי השבוע: 7-13 בדצמבר 2014
7/12/14 9:38
מאת: יאיר טריבלסקי
מצב כוכבי השבוע: 30 בנובמבר עד ה-6 בדצמבר 2014
27/11/14 15:33
מאת: יאיר טריבלסקי
מצב כוכבי השבוע: 23-29 בנובמבר 2014
23/11/14 10:12
מאת: יאיר טריבלסקי
מצב כוכבי השבוע: 16-22 בנובמבר 2014
16/11/14 8:51
מאת: יאיר טריבלסקי
סקר מהיר

תחזית יומית
מזל גדי

מזל גדי

22/12-20/1
נראה שאתם נכנסים עכשיו לתקופה לא רעה, גדיים: מרקורי עושה צעדים ראשונים במזל שלכם ומביא איתו שיחות ומפגשים, ונוס הרגשית מביאה איתה לב פתוח לרווחה וגיצים של אהבה, ומעל הכל – מצב הרוח השתפר בגדול. השישי הזה הוא יום חברתי במיוחד, וזהו זמן מצוין לאירוע חברתי כיפי. בשבת – נחים.

פרופיל מזל גדי

מזל גדי שייך ליסוד האדמה, ולקבוצת המזלות הקרדינליים. הגדי נשלט על ידי שבתאי, שמכריח אותו לפעול בצורה מאוד ממושמעת. אולי בגלל זה הגדי זקוק מאוד למסגרות מחייבות כדי ליצור לו שדות פעולה. קשה מאוד לגדי לפעול בצורה ספונטנית כמו הקשת או הטלה. הוא נחשב למזל עצור, סגור ומאופק, שמנסה להיות תמיד בשליטה. למרות זאת, עמוק בפנים הגדי מאוד... ביישן, כן, כן. לכן הוא בונה מגיל צעיר חומה קטנה ובלתי נראית שתשמור עליו, ולשם כך הוא משתמש במסגרות.

הגדי הוא מזל שמאוד מקשה על עצמו: קשה לו להאמין שבאמת אוהבים אותו, והוא ביקורתי מאוד על פעולותיו. הוא זקוק למסגרות פעולה בהן יוכל לבטא את עצמו, כי הן עוזרות לו לדעת בדיוק איפה הוא עומד. בגלל חוסר האמון הבסיסי שלו בעצמו, הוא זקוק להערכה יותר מאשר לאהבה: אהבה היא מקום מוזר, משתנה ולא יציב שיכול תמיד להיעלם, אבל הערכה נשארת, כי היא מבוססת על פעולות ועובדות, ולא קריזות בלתי ברורות. זו הסיבה שהגדי זקוק להצלחה שנראית לעין, חומרית או רגשית.

הגדי נוטה לעלות מעלה בסולם בעיקר כשהוא מבוגר יותר מעמיתיו. הביישנות הטבעית שלו גורמת לו לצאת מהקליפה הרגשית בדרך כלל רק באמצע שנות השלושים. עד אז, הוא ירגיש מבוגר וקצת שונה מהסביבה. בבגרותו הוא נותן גז, מוצא את מקומו, בונה לעצמו מסגרות מחייבות, ומתחיל לפרוח.

בגלל שהוא כל כך רציני, עם חוש הומור מיוחד וציני ששומר על פוקר פייס, אפשר לראות גם את חיוכו הקטן המפורסם בזוית הפה, הלא הוא חיוך הגדי...

תחזית שנתית

השנה אתם לומדים משהו על השתלבות פורה בחברות מוסדות וארגונים, למרות האופי הסוליסטי שלכם. סטורן שליט המזל שלכם מלמד אתכם את פרק שיתופי הפעולה המעשיים, שגורמים לכל מה שאתם משקיעים בו להיות יעיל לא רק עבורכם אלא גם לאחרים.

אמביציה וקריירה: כוכב מרס האסרטיבי שוהה בבית הקריירה שלכם במשך שבעה חודשים תמימים, ומאפשר להתמודד עם יזמות חדשות ועם בניית אמביציה וקריירה במקום שכבר מוכר לכם, או קריירה חדשה במקום אחר ועם סוג אחר של עוצמה. מרס מביא את הדרייב אולם אתם תצטרכו להחליט איך משקיעים אותו בלי לריב עם אחרים על טריטוריה: עוצמה אמיתית, אומר מרס, היא הדרך ותנופתו של החץ קדימה: כל השאר יגיע בעבודה קשה ובעינים פקוחות לרווחה, האלמנטים שאתם טובים בהם.

יחסים: המלה 'שליטה' עשויה להיות דומיננטית השנה בדיאלוג שלכם עם העולם וביחסים בכלל. כוכב מרס הופך אתכם במידה מסויימת לשתלטנים וקצרי רוח, וחשוב לפעול באופן רגוע ומאפשר גם לזולת להתבטא – ולבטא.

משפט המפתח: להתמקד בנושא אחד או שנים, ולא להתפזר לכל הכיוונים.
מדור פירסומי