• וואלה! ראשי
  • הפוך לדף הבית
  • שלום אורחקרא דוארפתח תיבת דואר חינם!
  • מזג אוויר
  • מפות
  • קניות
ניו אייג'  
עוד בוואלה! ניו אייג
מצב כוכבי השבוע: 22-28 בנובמבר 2015
19/11/15 18:2
מאת: יאיר טריבלסקי
מצב כוכבי השבוע: 15-21 בנובמבר 2015
15/11/15 11:27
מאת: יאיר טריבלסקי
מצב כוכבי השבוע: 8-14 בנובמבר 2015
5/11/15 8:53
מאת: יאיר טריבלסקי
מצב כוכבי השבוע: 1-7 בנובמבר 2015
27/10/15 16:46
מאת: יאיר טריבלסקי
תחזית אסטרולוגית לשנת 2015
1/1/15 9:49
מאת: יאיר טריבלסקי
סקר מהיר

תחזית יומית
מזל גדי

מזל גדי

22/12-20/1
לכל גדי יש צד רגשי מאוד שבדרך כלל הוא נוהג להסתיר, כדי שלא יחשבו שהוא רך מדי, אבל ביום שכזה שבו הירח במזל שור נראה שהרכות הזו רק יכולה לעזור לכם ולקדם את התכניות שלכם. זמן מצוין להתחבר לצד העדין עמוק בפנים, שנקרא אהבה.

פרופיל מזל גדי

מזל גדי שייך ליסוד האדמה, ולקבוצת המזלות הקרדינליים. הגדי נשלט על ידי שבתאי, שמכריח אותו לפעול בצורה מאוד ממושמעת. אולי בגלל זה הגדי זקוק מאוד למסגרות מחייבות כדי ליצור לו שדות פעולה. קשה מאוד לגדי לפעול בצורה ספונטנית כמו הקשת או הטלה. הוא נחשב למזל עצור, סגור ומאופק, שמנסה להיות תמיד בשליטה. למרות זאת, עמוק בפנים הגדי מאוד... ביישן, כן, כן. לכן הוא בונה מגיל צעיר חומה קטנה ובלתי נראית שתשמור עליו, ולשם כך הוא משתמש במסגרות.

הגדי הוא מזל שמאוד מקשה על עצמו: קשה לו להאמין שבאמת אוהבים אותו, והוא ביקורתי מאוד על פעולותיו. הוא זקוק למסגרות פעולה בהן יוכל לבטא את עצמו, כי הן עוזרות לו לדעת בדיוק איפה הוא עומד. בגלל חוסר האמון הבסיסי שלו בעצמו, הוא זקוק להערכה יותר מאשר לאהבה: אהבה היא מקום מוזר, משתנה ולא יציב שיכול תמיד להיעלם, אבל הערכה נשארת, כי היא מבוססת על פעולות ועובדות, ולא קריזות בלתי ברורות. זו הסיבה שהגדי זקוק להצלחה שנראית לעין, חומרית או רגשית.

הגדי נוטה לעלות מעלה בסולם בעיקר כשהוא מבוגר יותר מעמיתיו. הביישנות הטבעית שלו גורמת לו לצאת מהקליפה הרגשית בדרך כלל רק באמצע שנות השלושים. עד אז, הוא ירגיש מבוגר וקצת שונה מהסביבה. בבגרותו הוא נותן גז, מוצא את מקומו, בונה לעצמו מסגרות מחייבות, ומתחיל לפרוח.

בגלל שהוא כל כך רציני, עם חוש הומור מיוחד וציני ששומר על פוקר פייס, אפשר לראות גם את חיוכו הקטן המפורסם בזוית הפה, הלא הוא חיוך הגדי...

תחזית שנתית

להתמודד עם הפחדים, ולצאת למסע של התחדשות אישית.

סטורן שליט המזל שלכם עבר לא מזמן למזל קשת, ונראה שהחיים מכוונים אתכם בעיקר להתמודד עם הפחדים מאחורי הקלעים שעד עכשיו עצרו אתכם ומנעו מכם להתקדם ולהגיע לתוצאות שרציתם. זמן לנקות את המשקעים הרגשיים והמחסומים שכל גדי סוחב איתו מגיל צעיר שמונעים ממנו להתמודד עם האתגרים הגדולים של החיים, וגורמים לו להגיע אליהם רק בגילאים מאוחרים יחסית לאחרים.

יופיטר כוכב השפע במזל אריה לעומת זאת מאתגר אתכם השנה מבחינת היכולת להרויח כספים, ולהבין לעומק את משמעות החיים והיכולת לבצע טרנספורמציה אמיתית, כלומר לפעול מעומק הסיטואציה ולאו דווקא מהמקום המוחצן והשטחי שלה. חלק מכם ימצאו את עצמם השנה פונים לאפיקים רוחניים, לטיפול פסיכולוגי, וכלל מה שיעניק משמעות לחייכם.

מה-16 לאוגוסט עובר יופיטר למזל בתולה: הגיע הזמן לצאת למסע חדש של צמיחה והתפתחות אישית דרך נסיעות, נופים אחרים, ולימודים שפותחים צוהר חדש אל העולם.
מדור פירסומי