• וואלה! ראשי
  • הפוך לדף הבית
  • שלום אורחקרא דוארפתח תיבת דואר חינם!
  • מזג אוויר
  • מפות
  • קניות
ניו אייג'  
עוד בוואלה! ניו אייג
מצב כוכבי השבוע: 23-29 בנובמבר 2014
23/11/14 10:12
מאת: יאיר טריבלסקי
מצב כוכבי השבוע: 16-22 בנובמבר 2014
16/11/14 8:51
מאת: יאיר טריבלסקי
מצב כוכבי השבוע: 9-15 בנובמבר 2014
9/11/14 10:22
מאת: יאיר טריבלסקי
מצב כוכבי השבוע: 2-8 בנובמבר 2014
30/10/14 20:21
מאת: יאיר טריבלסקי
סקר מהיר

תחזית יומית
מזל דלי

מזל דלי

21/1-18/2
השישי הזה נראה כמו היום שלכם, דליים. הירח שוהה במזל שלכם, הקסם האישי שלכם בשיאו, וזהו זמן מצוין למצוא מסיבה טובה, שיחת עומק נעימה או אפילו אהבה חדשה. מעברו של מרקורי לבית התקשורת שלכם הופך אתכם למקסימים ומילוליים. בשבת – זמן טוב למנוחה, החלפת אנרגיה, וטעינת מצברים שקטה.

פרופיל מזל דלי

מזל דלי שייך ליסוד האויר, ולקבוצת המזלות הקבועים. הוא נשלט על ידי אורנוס, שקשור מאוד לשינויים ולחשיבה מקורית. אורנוס גורם לדלי להיות מבריק וידידותי מאוד כלפי הסביבה, אך בו בזמן גם קצת מרוחק וסגור בבועה שכלתנית.

הדלי הוא אחד המזלות הידידותיים ביותר בגלגל המזלות. בגלל שהוא שייך למזלות האויר השכלתניים, הוא ממהר להתיידד בצורה אינטליגנטית ולרכוש חברים רבים. מגיל צעיר הוא נמצא במרכז החברה, כי הוא יודע לשמור על עצמו ולהישאר ידיד של כולם.

הדלי, אולי בגלל שאורנוס שומר עליו לבל ייפגע מרגשות עמוסים וצפופים מדי, הוא מזל טיפ-טיפה לא אישי. הוא אמנם ידידותי מאוד, אבל לעיתים מעדיף ידידים על פני קשר זוגי סוער. עודף רגשות עלול לאיים עליו ולגרום לו לברוח – מה שהוא אכן עושה לפעמים.

הדלי הוא אלוף הניתוקים: הוא זקוק להרבה מאוד חופש, וחייב יכולת תמרון בין כל המחויבויות החברתיות שלו. הוא פשוט נעלם וחוזר: הוא יכול להתנתק ממך באמצע השיחה, אבל לחזור אחרי כמה דקות ולהשלים הכל בעזרת היכולת האינטליגנטית המהירה שלו.

הדלי מבריק מאוד, ואורנוס גם מעניק לו לעתים ניצוץ של גאוניות ומקוריות, אותו ניצוץ ממנו אפשר לברוא משהו מכלום. הניצוץ הזה הוא ייחודי - אך לא אישי, ולכן לפעמים קשה לדלי עם אנשים, לאורך זמן. לא פלא שהרבה מאוד דליים נקשרים למחשבים שלהם, ועובדים בתחום ההיי טק. אפשר ממש לומר שאת המחשב המציאו בשביל הדלי, והוא גם דומה לו: אינטליגנטי, מהיר מאוד, לא אישי, ולא זקוק להבעת רגשות בלתי פוסקת. מהסיבות האלה, הדליים מתקשים לעיתים בזוגיות לאורך זמן, ומעדיפים להיות עם עצמם או עם קבוצה גדולה של אנשים, בה יוכלו להתבטא בצורה חברתית וידידותית - אך בעצם להיות לבד.

תחזית שנתית

השנה מתחילה בהשקעה בתחום המקצועי, ומסתיימת בהשקעה ביחסים ובזוגיות: אלה שני הנושאים המשמעותיים מבחינתכם: מסתבר שרק אחרי השקעה מקצועית אמיתית הראש הדליי חופשי מספיק כדי להשקיע גם בזוגיות..בעיקר השנה.

אמביציה וקריירה: סטורן הנוקשה שוהה זו השנה האחרונה בבית הקריירה שלכם, מסיים תהליך של שנתיים וחצי של לימוד הכללים, ומחבר את היכולת להגיע להישגים עם אפשרויות שמתאימות ליכולת הזו. נסו להזכר בסופה של השנה היכן הייתם לפני שנה וחצי, ואולי תבינו לאן תגיעו עוד שנה מעכשיו.. סטורן עושה חיים לא קלים לדליים שמחליטים לשדרג את עצמם השנה, אולם זה ישתלם בגדול אם תתמסרו ולא תתמרדו כהרגלכם.. קצת סבלנות – וזה עובד!

זוגיות ויחסים: יופיטר כוכב השפע עובר לבית הזוגיות והיחסים שלכם ב 17 ביולי והוא מאפשר השקעה זוגית בתנאי אכן שתסכימו לפתוח את הלב – לא קל עבור חלק מהדליים שמאמינים יותר באינטליגנציה מאשר ברגש פרופר –בעיקר לאלה מכם שמוכנים אכן להתמסר לרגש, ולהכניס אדם נוסף לחייהם בנוסף למחשב. מוכנים?

משפט המפתח: לב פתוח חום וקרבה – מלות המפתח של השנה.
מדור פירסומי