• וואלה! ראשי
  • הפוך לדף הבית
  • שלום אורחקרא דוארפתח תיבת דואר חינם!
  • מזג אוויר
  • מפות
  • קניות
ניו אייג'  
עוד בוואלה! ניו אייג
מצב כוכבי השבוע: 29 בנובמבר עד ה-5 בדצמבר 2015
29/11/15 10:41
מאת: יאיר טריבלסקי
מצב כוכבי השבוע: 22-28 בנובמבר 2015
19/11/15 18:2
מאת: יאיר טריבלסקי
מצב כוכבי השבוע: 15-21 בנובמבר 2015
15/11/15 11:27
מאת: יאיר טריבלסקי
מצב כוכבי השבוע: 8-14 בנובמבר 2015
5/11/15 8:53
מאת: יאיר טריבלסקי
תחזית אסטרולוגית לשנת 2015
1/1/15 9:49
מאת: יאיר טריבלסקי
סקר מהיר

תחזית יומית
מזל דלי

מזל דלי

21/1-18/2
היום הזה כדאי לפעול בזהירות מכסימלית, דליים, ולא לעשות שטויות. פזיזות היא אחד מהגורמים שצריך להזהר מהם היום במיוחד, הן בהחלטות והן בביצוע. הזהרו במלים שלכם כשאתם מתווכחים עם אדם קרוב. בערב – בילוי שקט.

פרופיל מזל דלי

מזל דלי שייך ליסוד האויר, ולקבוצת המזלות הקבועים. הוא נשלט על ידי אורנוס, שקשור מאוד לשינויים ולחשיבה מקורית. אורנוס גורם לדלי להיות מבריק וידידותי מאוד כלפי הסביבה, אך בו בזמן גם קצת מרוחק וסגור בבועה שכלתנית.

הדלי הוא אחד המזלות הידידותיים ביותר בגלגל המזלות. בגלל שהוא שייך למזלות האויר השכלתניים, הוא ממהר להתיידד בצורה אינטליגנטית ולרכוש חברים רבים. מגיל צעיר הוא נמצא במרכז החברה, כי הוא יודע לשמור על עצמו ולהישאר ידיד של כולם.

הדלי, אולי בגלל שאורנוס שומר עליו לבל ייפגע מרגשות עמוסים וצפופים מדי, הוא מזל טיפ-טיפה לא אישי. הוא אמנם ידידותי מאוד, אבל לעיתים מעדיף ידידים על פני קשר זוגי סוער. עודף רגשות עלול לאיים עליו ולגרום לו לברוח – מה שהוא אכן עושה לפעמים.

הדלי הוא אלוף הניתוקים: הוא זקוק להרבה מאוד חופש, וחייב יכולת תמרון בין כל המחויבויות החברתיות שלו. הוא פשוט נעלם וחוזר: הוא יכול להתנתק ממך באמצע השיחה, אבל לחזור אחרי כמה דקות ולהשלים הכל בעזרת היכולת האינטליגנטית המהירה שלו.

הדלי מבריק מאוד, ואורנוס גם מעניק לו לעתים ניצוץ של גאוניות ומקוריות, אותו ניצוץ ממנו אפשר לברוא משהו מכלום. הניצוץ הזה הוא ייחודי - אך לא אישי, ולכן לפעמים קשה לדלי עם אנשים, לאורך זמן. לא פלא שהרבה מאוד דליים נקשרים למחשבים שלהם, ועובדים בתחום ההיי טק. אפשר ממש לומר שאת המחשב המציאו בשביל הדלי, והוא גם דומה לו: אינטליגנטי, מהיר מאוד, לא אישי, ולא זקוק להבעת רגשות בלתי פוסקת. מהסיבות האלה, הדליים מתקשים לעיתים בזוגיות לאורך זמן, ומעדיפים להיות עם עצמם או עם קבוצה גדולה של אנשים, בה יוכלו להתבטא בצורה חברתית וידידותית - אך בעצם להיות לבד.

תחזית שנתית

זוגיות, דיאלוג – ושינוי חברתי.

יופיטר כוכב השפע פותח את השנה שלכם כשהוא שוהה במזל אריה, בבית הזוגיות והשותפויות שלכם, מקום אליו נכנס כבר ביולי 2014. יופיטר מלמד אתכם את נושא הזוגיות, הדיאלוג בשנים, והיכולת לקיים מערכת יחסים שוויונית עם אדם אחר ולנהל דיאלוג בגובה העינים, למרות הקושי הגדול של הדלי המצוי לצאת מהבועה של עצמו ולהיות שם באופן רצוף עם אדם אחר בגלל הצורך שלו במינון גבוה מהרגיל של ספייס וחופש אישי.

כן, השנה הזו היא בית ספר מצוין לנושאים אלה, בעיקר אם אתם מוכנים לא רק להקשיב אלא גם ליישם את הדברים בשטח. במקביל, זהו גם זמן לשותפויות עובר הדלי האינדיבידואליסט שסומך בדרך כלל בעיקר על עצמו.

מיקומו של סטורן במזל קשת לעומת זאת, עלול קצת לבודד אתכם זמנית מבחינה חברתית, ואתם עשויים לגלות סלקטיביות גבוהה יותר במספר או באיכות החברים שלכם, ולהוציא מחייכם אנשים שאינם תורמים לכם או שמביאים איתם אנרגיה שלילית. הגיע הזמן להכניס לחייכם אך ורק אנשים חיוביים שמפרים אתכם, ולא שואבים אנרגיה יקרה ומשאירים אתכם מרוקנים ובודדים.
מדור פירסומי