• וואלה! ראשי
  • הפוך לדף הבית
  • שלום אורחקרא דוארפתח תיבת דואר חינם!
  • מזג אוויר
  • מפות
  • קניות
ניו אייג'  
עוד בוואלה! ניו אייג
מצב כוכבי השבוע: 22-28 בנובמבר 2015
19/11/15 18:2
מאת: יאיר טריבלסקי
מצב כוכבי השבוע: 15-21 בנובמבר 2015
15/11/15 11:27
מאת: יאיר טריבלסקי
מצב כוכבי השבוע: 8-14 בנובמבר 2015
5/11/15 8:53
מאת: יאיר טריבלסקי
מצב כוכבי השבוע: 1-7 בנובמבר 2015
27/10/15 16:46
מאת: יאיר טריבלסקי
תחזית אסטרולוגית לשנת 2015
1/1/15 9:49
מאת: יאיר טריבלסקי
סקר מהיר

תחזית יומית
מזל דגים

מזל דגים

19/2-20/3
תקשורת – המלה הזו ממשיכה ללוות אתכם גם היום, וכדאי לנצל אותה כראוי. הירח במזל שור מאותת שהוא בהחלט יתמוך ביזמות תקשורתיות חדשות, במפגשים שמחים ומפוטפטים, בשיווק עצמי אסרטיבי, ובכל מה שקשור לנסיעות – ולמילים. קדימה.

פרופיל מזל דגים

מזל דגים שייך ליסוד המים, ולקבוצת המזלות המשתנים. ואכן, הדגים משתנים כל הזמן, בגלל שהצירוף של המים הזורמים והצורך לנוע כל הזמן חזק מהם. כוכב נפטון שולט על מזל דגים, והופך את השהות איתם לתחושת שהות ליד חוף הים: לפעמים המים צלולים, בהירים ושקטים, לפעמים סוערים ובעלי גלים גבוהים, ולפעמים עכורים וסוחפים.

מצבי הרוח הדגיים שונים ומשתנים, אבל כמעט תמיד אפשר למצוא אצלם עצב נסתר, עגמומיות מסויימת שנמצאת מתחת לפני השטח ומחפשת לה מוצא. אולי בגלל העובדה הזו, רבים מהדגים אוהבים לכתוב, בעיקר שירה. יש משהו לירי וטרגי בדרך בה הם מסתכלים על המציאות. בכלל, הדגים נחשבים למזל אמנותי מאוד, בעלי יכולת הבעה מדהימה, בעיקר בתחום המשחק. נפטון מאפשר לדגים להשתנות ולחקות בני אדם ודמויות עד שהם כמעט הופכים להיות הם עצמם. יכולת החיקוי וההפנמה הדגית כל כך מדהימה, עד שלפעמים נדמה שהדג מקבל את אישיות האיש שלידו. העובדה הזו מאפשרת להם להיות ממש 'חיות במה' ולהצליח בתחום התיאטרון, כמו גם להיות מטפלים מסורים מאוד, ולעבוד עם אנשים אחרים בצורה קרובה ואמפתית.

הרבה ממבני הדגים הם עובדים סוציאליים: היכולת שלהם להרגיש את האחר ולתת לו את מה שהוא צריך הופכת אותם למטפלים אמיתיים, ובכל התחומים. לפעמים ינצלו הדגים תכונה זו ויהפכו לנוכלים מדהימים, שיצליחו לרמות גם את הספקנים הגדולים ביותר...

אבל בתוך כל זה שוכח הדג דבר אחד: את עצמו. יש לדגים יכולת לבטל את עצמם בחברה, להתעלם מהצרכים שלהם ולהרגיש שהם קורבן של החיים. דגים כאלה עלולים ליפול קורבן לסמים, אלכוהול והרס עצמי.

תחזית שנתית

כוון מקצועי, זוגיות וקריירה – זמן לבית הספר הקשוח לחיים האמיתיים.

כוכב יופיטר ששוהה במזל אריה מאז יולי 2014 עוזר לכם כבר מהשנה שעברה לשפר את עצמכם מבחינה מקצועית, להתקדם ולהשתדרג, ואולי במקביל גם להגדיר באופן מדויק את המטרות שלכם, אלמנט שלא ממש קל לדגיג המצוי הרגשי כל כך.

אם אכן תמשיכו להקשיב ליופיטר עד אמצע אוגוסט, יתכן שבאמת תגיעו לכמה וכמה תובנות חדשות ומעניינות, שיעזרו לכם אחרי שיעבור למזל בתולה ב 16 לאוגוסט לא רק ליצור עולם מקצועי חדש ויצירתי, אלא גם דיאלוג פורה עם פרטנרים לזוגית, או עם שותפים או שותפות לדרך מקצועית או אישית. זו תהיה תקופת הזוגיות שלכם, שבה תוכלו אכן לבנות זוגיות חדשה ומעניינת, או לשפר את הקודמת ולהפוך אותה לעמוקה ומשמעותית יותר.

מיקומו של כוכב סטורן במזל קשת בבית הקריירה שלכם, רומז שצפויות לכם כעת שנתיים וחצי של מאמץ איטי מפרך אך משמעותי להפוך את האמביציה שלכם ואת חייכם המקצועיים כולל הקריירה שלכם לבעלי משמעות, עומק, ואפילו רווחיות – כל זאת אם תקשיבו לחוקים שסטורן ינסה ללמד אתכם בתקופה הקרובה, ותהפכו את הקשיים והלחצים לבית ספר של ממש, על כל המשתמע. מוכנים?
מדור פירסומי