• וואלה! ראשי
  • הפוך לדף הבית
  • שלום אורחקרא דוארפתח תיבת דואר חינם!
  • מזג אוויר
  • מפות
  • קניות
ניו אייג'  
עוד בוואלה! ניו אייג
מצב כוכבי השבוע: 14-20 בדצמבר 2014
14/12/14 9:49
מאת: יאיר טריבלסקי
מצב כוכבי השבוע: 7-13 בדצמבר 2014
7/12/14 9:38
מאת: יאיר טריבלסקי
מצב כוכבי השבוע: 30 בנובמבר עד ה-6 בדצמבר 2014
27/11/14 15:33
מאת: יאיר טריבלסקי
מצב כוכבי השבוע: 23-29 בנובמבר 2014
23/11/14 10:12
מאת: יאיר טריבלסקי
מצב כוכבי השבוע: 16-22 בנובמבר 2014
16/11/14 8:51
מאת: יאיר טריבלסקי
סקר מהיר

תחזית יומית
מזל דגים

מזל דגים

19/2-20/3
השישי הזה מתאים פתיחות לאנשים חדשים ולא מוכרים, ולשיחות שמזמן לא ערכתם. כן, הגיע הזמן לדבר על הדברים שחשובים לכם באמת, ובעיקר עם אנשים שיכולים להבין ולהכיל אתכם. בשבת לעומת זאת נראה שאתם מרשימים ומקסימים: זמן לאירוע משפחתי או חברתי רב משתתפים, ולטיול ארוך לחברים שגרים רחוק.

פרופיל מזל דגים

מזל דגים שייך ליסוד המים, ולקבוצת המזלות המשתנים. ואכן, הדגים משתנים כל הזמן, בגלל שהצירוף של המים הזורמים והצורך לנוע כל הזמן חזק מהם. כוכב נפטון שולט על מזל דגים, והופך את השהות איתם לתחושת שהות ליד חוף הים: לפעמים המים צלולים, בהירים ושקטים, לפעמים סוערים ובעלי גלים גבוהים, ולפעמים עכורים וסוחפים.

מצבי הרוח הדגיים שונים ומשתנים, אבל כמעט תמיד אפשר למצוא אצלם עצב נסתר, עגמומיות מסויימת שנמצאת מתחת לפני השטח ומחפשת לה מוצא. אולי בגלל העובדה הזו, רבים מהדגים אוהבים לכתוב, בעיקר שירה. יש משהו לירי וטרגי בדרך בה הם מסתכלים על המציאות. בכלל, הדגים נחשבים למזל אמנותי מאוד, בעלי יכולת הבעה מדהימה, בעיקר בתחום המשחק. נפטון מאפשר לדגים להשתנות ולחקות בני אדם ודמויות עד שהם כמעט הופכים להיות הם עצמם. יכולת החיקוי וההפנמה הדגית כל כך מדהימה, עד שלפעמים נדמה שהדג מקבל את אישיות האיש שלידו. העובדה הזו מאפשרת להם להיות ממש 'חיות במה' ולהצליח בתחום התיאטרון, כמו גם להיות מטפלים מסורים מאוד, ולעבוד עם אנשים אחרים בצורה קרובה ואמפתית.

הרבה ממבני הדגים הם עובדים סוציאליים: היכולת שלהם להרגיש את האחר ולתת לו את מה שהוא צריך הופכת אותם למטפלים אמיתיים, ובכל התחומים. לפעמים ינצלו הדגים תכונה זו ויהפכו לנוכלים מדהימים, שיצליחו לרמות גם את הספקנים הגדולים ביותר...

אבל בתוך כל זה שוכח הדג דבר אחד: את עצמו. יש לדגים יכולת לבטל את עצמם בחברה, להתעלם מהצרכים שלהם ולהרגיש שהם קורבן של החיים. דגים כאלה עלולים ליפול קורבן לסמים, אלכוהול והרס עצמי.

תחזית שנתית

כוכב מרס מביא איתו בדק בית אמיתי בדברים הנסתרים מן העין כעת מבחינתכם, הן מבחינת כספים והן מבחינת רגשות. מרס מאפשר לכם לעבור תהליך מעניין של ניקוי משקעים רגשיים, שיחות עומק אמיצות שמאפשרות לכם לומר את הכל ולאדם הנכון, ופתיחת דפים חדשים ביחסים.

כיוון וזהות: נפטון שליט המזל שלכם ממשיך לנוע במזל שלכם, והוא משפיע בעיקר על אלה מכם שנולדו בחצי הראשון של המזל. נפטון עובד על תדר מאוד רגשי, והוא מאפשר לבחון לעומק דרכים חדשים של פעולה ועשייה ובעצם להגדיר את עצמכם מחדש כולל המטרות שלכם. נפטון מכריח אתכם לשאול את עצמכם שאלות מהותיות שלא שאלתם שנים ולקחתם כמובן מאליו.

חברים וידידים: ונוס הרגשית בהילוך אחורי במזל גדי ומאפשרת לכם להכנס לתהליך של בדק בית חברתי אמיתי. מי באמת החברים שלכם? איזה יחסים מיצו את עצמם? ואיך מכניסים חברים חדשים לחיים? תהליך מעניין שיעזור לכם להרחיב בעתיד את המעגל החברתי, ולהפוך אותו לאיכותי ומעניין יותר.

משפט המפתח: לתת למלה 'שינוי' מקום של כבוד בלקסיקון שלכם השנה.
מדור פירסומי