• וואלה! ראשי
  • הפוך לדף הבית
  • שלום אורחקרא דוארפתח תיבת דואר חינם!
  • מזג אוויר
  • מפות
  • קניות
ניו אייג'  
עוד בוואלה! ניו אייג
מצב כוכבי השבוע: 22-28 בנובמבר 2015
19/11/15 18:2
מאת: יאיר טריבלסקי
מצב כוכבי השבוע: 15-21 בנובמבר 2015
15/11/15 11:27
מאת: יאיר טריבלסקי
מצב כוכבי השבוע: 8-14 בנובמבר 2015
5/11/15 8:53
מאת: יאיר טריבלסקי
מצב כוכבי השבוע: 1-7 בנובמבר 2015
27/10/15 16:46
מאת: יאיר טריבלסקי
תחזית אסטרולוגית לשנת 2015
1/1/15 9:49
מאת: יאיר טריבלסקי
סקר מהיר

תחזית יומית
מזל שור

מזל שור

21/4-20/5
על פניו זה נראה כמו אחד הימים היותר מעשיים של השבוע, שוורים. השור כשלעצמו הוא מזל פרקטי מאוד, אבל כשהירח שוהה לו בבית הכספים שלכם נראה שהתכונה הזו אף מודגשת במיוחד. יום מצוין להתבוננות עומק בחשבון הבנק, ולמסע קניות גדול לסופ'ש.

פרופיל מזל שור

השור הוא אחד ממזלות האדמה הפרקטיים, ושייך לקבוצת המזלות הקבועים. קבוצה זו מקבלת אנרגיה, אבל קשה לה להשתנות, וההרגלים הקבועים שלה לעיתים קצת נוקשים. השור הוא השני בגלגל המזלות. אם תינוק נולד במזל טלה - במזל שור מאכילים אותו, ויוצרים את בסיס ההזנה שלו.

מזל שור נשלט על ידי ונוס. כאן היא מייצגת את הצרכים הפיזיים שלנו, הקשורים לאוכל טוב ושינה מרגיעה, וגם העניין ההוא, שהשור כל כך אוהב להתמיד בו, אם כי לעתים קרובות בצורה קצת מונוטונית וחוזרת על עצמה, כמו שור אמיתי...

אולי מהסיבות האלה, כל הנושא הפיזי חשוב מאוד לבן השור. בדרך כלל הוא חזק מאוד (גם השוורים הרזים...), ויכול להגן על עצמו בקלות. אבל עמוק בפנים הוא שוחר שלום אמיתי. בכל מקרה, השור בדרך כלל מעדיף שרק יעזבו אותו בשקט, ויתנו לו לנוח במרעה הפסטורלי שלו.

השור הוא מזל בסיסי מאוד, שבנוי על הרגלי חיים מוגדרים ופשוטים. על ההרגלים האלה קשה לו לוותר, ולכן כשהשור רעב - אסור לומר לו 'לא' (כמו שנאמר: לא תחסום שור בדישו...). אולי בגלל זה הוא צריך לפעמים דיאטה, כי האוכל מספק לו ביטחון – ולא רק שובע.

אבל מעבר זה, השור מאוד מאוד רומנטי, והרומנטיקה הזו היא אחד הדברים החשובים בחייו. ביחסים השור נאמן, מסור, הולך בתלם, ואולי בגלל זה נחשב לקצת מרובע ושמרן. בנוסף, הוא מתקשה להתנתק מקשרים, ותמיד חוזר ומקיש בדלת כדי לומר שנה טובה... כי השור ניקשר, לא יודע לעזוב, ותמיד רוצה לחזור עם הגיטרה מתחת לחלון ולחזר שוב, כמו הרומנטיקנים של פעם...

תחזית שנתית

שינוי סדרי עדיפויות, וכניסה צמיחה מחודשת.

אחרי שנתיים וחצי לחוצות בהן שהה סטורן הנוקשה במזל עקרב מול המזל שלכם, שנתיים שבהן דרש מכם הרבה מעשית וכלכלית ואפילו זוגית וגם הראה תוצאות בשטח, עובר סטורן למזל קשת ומוריד חלק מהלחצים. חשוב כעת לא לקחת סיכונים מיותרים, ולשדרג את עצמכם אישית וכלכלית ממקום עמוק ומתחדש.

במקביל מביא איתו כוכב יופיטר מביא איתו שנה מוצלחת לעומת זאת לבית ולמשפחה. מאוגוסט – הרומנטיקה חוזרת.. ואכן, יופיטר מאפשר השנה לשור הרומנטי להתאהב בגדול השנה, ופשוט להריץ קדימה את הלב שעובד שעות נוספות. אולם.. מיוני עד ספטמבר עלולה לחול דעיכה במצב הרוח והלחץ חוזר עם צורך בחשבון נפש אישי וכלכלי. חשוב במיוחד בחודשים אלה לשפר את מה שיש, אך בעיקר ללכת על בטוח ולשמור על פרופיל נמוך.

מספטמבר עד דצמבר – חוזרים לרוץ, ובגדול. זה הזמן לאוסף את כל התובנות שהשנה הזו העניקה לכם, ופשוט לבנות משהו חכם ועובד, עסקית ורגשית.
מדור פירסומי