• וואלה! ראשי
  • הפוך לדף הבית
  • שלום אורחקרא דוארפתח תיבת דואר חינם!
  • מזג אוויר
  • מפות
  • קניות
ניו אייג'  
עוד בוואלה! ניו אייג
מצב כוכבי השבוע: 21-27 בדצמבר 2014
21/12/14 9:30
מאת: יאיר טריבלסקי
מצב כוכבי השבוע: 14-20 בדצמבר 2014
14/12/14 9:49
מאת: יאיר טריבלסקי
מצב כוכבי השבוע: 7-13 בדצמבר 2014
7/12/14 9:38
מאת: יאיר טריבלסקי
מצב כוכבי השבוע: 30 בנובמבר עד ה-6 בדצמבר 2014
27/11/14 15:33
מאת: יאיר טריבלסקי
מצב כוכבי השבוע: 23-29 בנובמבר 2014
23/11/14 10:12
מאת: יאיר טריבלסקי
סקר מהיר

תחזית יומית
מזל שור

מזל שור

21/4-20/5
פתיחות לרעיונות חדשים, גישה שונה ומאפשרת, זמן איכות מצוין לגבי שיחות ותובנות – אל הירח במזל גדי מצטרפת היום גם השמש, ומכיון שגם ונוס שליטת המזל שלכם נמצאת כאן אפשר לומר שזה אחד הימים היותר מעניינים של השבוע שמאפשרים לכם להסתכל כמה צעדים קדימה, לנהל שיחות עומק, ולפעול בהתאם.

פרופיל מזל שור

השור הוא אחד ממזלות האדמה הפרקטיים, ושייך לקבוצת המזלות הקבועים. קבוצה זו מקבלת אנרגיה, אבל קשה לה להשתנות, וההרגלים הקבועים שלה לעיתים קצת נוקשים. השור הוא השני בגלגל המזלות. אם תינוק נולד במזל טלה - במזל שור מאכילים אותו, ויוצרים את בסיס ההזנה שלו.

מזל שור נשלט על ידי ונוס. כאן היא מייצגת את הצרכים הפיזיים שלנו, הקשורים לאוכל טוב ושינה מרגיעה, וגם העניין ההוא, שהשור כל כך אוהב להתמיד בו, אם כי לעתים קרובות בצורה קצת מונוטונית וחוזרת על עצמה, כמו שור אמיתי...

אולי מהסיבות האלה, כל הנושא הפיזי חשוב מאוד לבן השור. בדרך כלל הוא חזק מאוד (גם השוורים הרזים...), ויכול להגן על עצמו בקלות. אבל עמוק בפנים הוא שוחר שלום אמיתי. בכל מקרה, השור בדרך כלל מעדיף שרק יעזבו אותו בשקט, ויתנו לו לנוח במרעה הפסטורלי שלו.

השור הוא מזל בסיסי מאוד, שבנוי על הרגלי חיים מוגדרים ופשוטים. על ההרגלים האלה קשה לו לוותר, ולכן כשהשור רעב - אסור לומר לו 'לא' (כמו שנאמר: לא תחסום שור בדישו...). אולי בגלל זה הוא צריך לפעמים דיאטה, כי האוכל מספק לו ביטחון – ולא רק שובע.

אבל מעבר זה, השור מאוד מאוד רומנטי, והרומנטיקה הזו היא אחד הדברים החשובים בחייו. ביחסים השור נאמן, מסור, הולך בתלם, ואולי בגלל זה נחשב לקצת מרובע ושמרן. בנוסף, הוא מתקשה להתנתק מקשרים, ותמיד חוזר ומקיש בדלת כדי לומר שנה טובה... כי השור ניקשר, לא יודע לעזוב, ותמיד רוצה לחזור עם הגיטרה מתחת לחלון ולחזר שוב, כמו הרומנטיקנים של פעם...

תחזית שנתית

השנה הזו לא קלה, בעיקר למי שנולד בחצי השני של המזל. כוכב סטורן הנוקשה, ודורש מכם להתמקד, להתארגן להתייעל – ואכזבות עלולות להגיע אם לא חישבתם נכון את המסלול. הכובד הכלכלי או הדאגות בגללו אינם קלים. עד סוף יולי - מודגש הצורך להתמקד בכל מה שקשור לעבודה ובתחום המקצועי, ויתכן שהמדובר בהשקעה אמיתית שלא עשיתם כבר שנים, אך אם תהיו יסודיים – היא בהחלט תשתלם. רצינות ואחריות מקצועית – ואתם על הסוס.

בריאות: כוכב מרס עלול להביא איתו פציעות קלות בעבודה או בגלל פזיזות וחוסר ריכוז: שמרו על עצמכם, גם בדרכים. חשוב להשקיע בגוף השנה בכלל, ודיאטה אמיתית כולל חשיבה לטווח ארוך שווה השקעה, לאלה מכם שזקוקים לזה.

יחסים: סטורן ששוהה בבית היחסים והזוגיות שלכם מביא איתו צורך חזק למסד יחסים, או לצאת ממערכות יחסים גרועות. הילוכה האחורי של ונוס שליטת המזל שלכם עד ה 1 לפברואר מראה על צורך בבדק בית רגשי. היו נאמנים לעצמכם ולרגשותיכם.

משפט המפתח: עבודה קשה והשקעה ארוכת טווח תשתלם בסופו של דבר.
מדור פירסומי