• וואלה! ראשי
  • הפוך לדף הבית
  • שלום אורחקרא דוארפתח תיבת דואר חינם!
  • מזג אוויר
  • מפות
  • קניות
ניו אייג'  
עוד בוואלה! ניו אייג
מצב כוכבי השבוע: 14-20 בדצמבר 2014
14/12/14 9:49
מאת: יאיר טריבלסקי
מצב כוכבי השבוע: 7-13 בדצמבר 2014
7/12/14 9:38
מאת: יאיר טריבלסקי
מצב כוכבי השבוע: 30 בנובמבר עד ה-6 בדצמבר 2014
27/11/14 15:33
מאת: יאיר טריבלסקי
מצב כוכבי השבוע: 23-29 בנובמבר 2014
23/11/14 10:12
מאת: יאיר טריבלסקי
מצב כוכבי השבוע: 16-22 בנובמבר 2014
16/11/14 8:51
מאת: יאיר טריבלסקי
סקר מהיר

תחזית יומית
מזל תאומים

מזל תאומים

21/5-21/6
מרקורי שליט המזל שלכם עושה צעדים ראשונים במזל גדי, ומכריח אתכם לקחת את החיים ברצינות רבה יותר, ולהשקיע קצת יותר בהתארגנות אישית. משהו בשמחה ובספונטניות נעלם, אך מצד שני סוף סוף אפשר לראות תוצאות ולקבוע עובדות בשטח. בירורים, דיונים והחלטות מעשיות ארוכות טווח – זה הזמן.

פרופיל מזל תאומים

התאומים שייך למזלות האויר השכלתניים, ולקבוצת המזלות המשתנים. בקבוצה זו המזלות מעבירים אנרגיה ממקום למקום, וחברי הקבוצה נוטים להשתנות לשנות הרגלים. מזל התאומים הוא השלישי בגלגל המזלות. אחרי הלידה בטלה והאוכל בשור - בתאומים התינוק לומד לדבר. הבעיה רק שלפעמים הוא לא סותם את הפה...

מזל תאומים נשלטו על ידי מרקורי - השליח מהמיתולוגיה היוונית, שתמיד נמצא בשליחות כלשהי. ואכן, נושא התקשורת חשוב מאוד לתאומים. זה מזל שכל הזמן חייב להזיז אנרגיה, פיזית או מילולית. הראש שלו עובד והרבה, אבל המחשבות שלו לא תמיד ממוקדות. הוא עסוק מאוד בלאסוף אינפורמציה ולהעביר אותה הלאה, כדי לפנות מקום ל... אינפורמציה חדשה. אולי משום כך התאומים נחשב למזל אינטליגנטי ביותר, שקולט במהירות הבזק כל דבר חדש ומיישם אותו במהירות (או מעביר אותו הלאה...).

התאומים גם אלוף בלימוד שפות ודרכי ביטוי. אין פלא שהמצרך החביב עליו הוא מילים, וכמה שיותר – יותר טוב. התאומים אלופים בלשכנע, ונחשבים לאנשי המכירות הטובים ביותר, גם של עצמם. הבעיה העיקרית שלהם היא שהם משתעממים מהר. אם קשה לך לעניין אותם - אולי כדאי לא ליצור אתם קשר מלכתחילה.

תחזית שנתית

שהותו הארוכה של כוכב מרס בבית הרומנטיקה והיצירתיות שלכם, משדרגים את התפיסה שלכם לגבי נושא הרגשות, הרומנטיקה, והאהבה בכלל. יתכן ובאהבה אתם מתקשים להרפות, אקס מיתולוגי מגיע מהעבר, או יחסים רומנטיים עולים על שרטון כדי ללמד אתכם משהו חשוב על עצמכם: בכל מקרה – הדברים אינם קורים סתם, וגם אם מתגלים קשיים או מגיע משברון – אל תחמיצו גם את השעור עצמו.

צמיחה אישית: מעבר יופיטר כוכב השפע למזל אריה בחודש יולי מביא איתו תקופה תקשורתית מצוינת, שפע של נסיעות, ויתכן גם נסיעות לחו'ל. יופיטר פותח פרק זמן טוב לצמיחה אישית מכל הבחינות.

בריאות: הבריאות שלכם מושפעת השנה מעולם הרגשות. מצבי הרוח הקיצוניים, העליות והירידות, עלולים להביא איתם גם משברים פיזיים קלים. כשהתמונה תהיה מאוזנת יותר בהמשך, גם הגוף ינוח.

כספים: כוכב סטורן בבית העבודה והמקצוע שלכם מכריח אתכם להיות מקצועיים מתמיד. השקעה מקצועית, קורסים מקצועיים והתמקצעות בכלל, יביאו גם רווחה כלכלית בהמשך.

מלות המפתח: איזון – ובכל התחומים. מצאו בעיקר זמן איכות פנאי לעצמכם.
מדור פירסומי