• וואלה! ראשי
  • הפוך לדף הבית
  • שלום אורחקרא דוארפתח תיבת דואר חינם!
  • מזג אוויר
  • מפות
  • קניות
ניו אייג'  
עוד בוואלה! ניו אייג
מצב כוכבי השבוע: 4-10 באוקטובר 2015
1/10/15 16:14
מאת: יאיר טריבלסקי
מצב כוכבי השבוע: 20-26 בספטמבר 2015
16/9/15 9:48
מאת: יאיר טריבלסקי
מצב כוכבי השבוע: 13-19 בספטמבר 2015
10/9/15 11:7
מאת: יאיר טריבלסקי
תחזית אסטרולוגית לשנת 2015
1/1/15 9:49
מאת: יאיר טריבלסקי
סקר מהיר

תחזית יומית
מזל תאומים

מזל תאומים

21/5-21/6
סוף השבוע הזה משמעותי מאוד מבחינתכם: מרקורי כוכב התקשורת חוזר להילוך רגיל סוף סוף, ואפשר לנשום לרווחה. לא קלים היו שלושת השבועות האחרונים, אבל החיוך חוזר לאיטו. את האנרגיה הטובה שלכם כדאי להשקיע בסוף השבוע הזה בעיקר בבית, ובחיק המשפחה. תיהנו.

פרופיל מזל תאומים

התאומים שייך למזלות האויר השכלתניים, ולקבוצת המזלות המשתנים. בקבוצה זו המזלות מעבירים אנרגיה ממקום למקום, וחברי הקבוצה נוטים להשתנות לשנות הרגלים. מזל התאומים הוא השלישי בגלגל המזלות. אחרי הלידה בטלה והאוכל בשור - בתאומים התינוק לומד לדבר. הבעיה רק שלפעמים הוא לא סותם את הפה...

מזל תאומים נשלטו על ידי מרקורי - השליח מהמיתולוגיה היוונית, שתמיד נמצא בשליחות כלשהי. ואכן, נושא התקשורת חשוב מאוד לתאומים. זה מזל שכל הזמן חייב להזיז אנרגיה, פיזית או מילולית. הראש שלו עובד והרבה, אבל המחשבות שלו לא תמיד ממוקדות. הוא עסוק מאוד בלאסוף אינפורמציה ולהעביר אותה הלאה, כדי לפנות מקום ל... אינפורמציה חדשה. אולי משום כך התאומים נחשב למזל אינטליגנטי ביותר, שקולט במהירות הבזק כל דבר חדש ומיישם אותו במהירות (או מעביר אותו הלאה...).

התאומים גם אלוף בלימוד שפות ודרכי ביטוי. אין פלא שהמצרך החביב עליו הוא מילים, וכמה שיותר – יותר טוב. התאומים אלופים בלשכנע, ונחשבים לאנשי המכירות הטובים ביותר, גם של עצמם. הבעיה העיקרית שלהם היא שהם משתעממים מהר. אם קשה לך לעניין אותם - אולי כדאי לא ליצור אתם קשר מלכתחילה.

תחזית שנתית

תקשורת – ומימוש זוגיות ושותפויות.

יופיטר כוכב השפע והצמיחה פותח את השנה כשהוא שוהה בבית התקשורת שלכם. אולי משום כך הוא מדגיש שהנושאים החשובים של השנה הזו מבחינתכם קשורים ליזמות תקשורתיות חדשות, ואיתם גם היכולת לשתף פעולה עם אחרים למטרות משותפות, להרחיב מאוד את המעגל החברתי שלכם, ולהכיר ים של אנשים חדשים ומעניינים שיכולים לתמוך לעודד ואפילו לצמוח ביחד.

מה 16 משתנה סדר העדיפויות: יופיטר עובר למזל בתולה, ונושאי בית ומשפחה עומדים על הפרק. זהו זמן טוב לבנות בית או לקנות אחד או אפילו לשנות מקום מגורים, ולהתמקד במלה 'משפחה' כמטרה לתקופה הקרובה: נישואים, בניית מוקד משפחתי או הרחבת המשפחה הם האישו.

סטורן במזל קשת ממול מדבר השנה על מימוש זוגיות באופן פורמלי, או בניית שותפות חכמה שתשרת את שני הצדדים. השקיעו בשני אלה קצת יותר, שימו בצד את התאומים הפלרטטן, וראו ברכה בעמלכם.
מדור פירסומי