• וואלה! ראשי
  • הפוך לדף הבית
  • שלום אורחקרא דוארפתח תיבת דואר חינם!
  • מזג אוויר
  • מפות
  • קניות
ניו אייג'  
עוד בוואלה! ניו אייג
מצב כוכבי השבוע: 21-27 בדצמבר 2014
21/12/14 9:30
מאת: יאיר טריבלסקי
מצב כוכבי השבוע: 14-20 בדצמבר 2014
14/12/14 9:49
מאת: יאיר טריבלסקי
מצב כוכבי השבוע: 7-13 בדצמבר 2014
7/12/14 9:38
מאת: יאיר טריבלסקי
מצב כוכבי השבוע: 30 בנובמבר עד ה-6 בדצמבר 2014
27/11/14 15:33
מאת: יאיר טריבלסקי
מצב כוכבי השבוע: 23-29 בנובמבר 2014
23/11/14 10:12
מאת: יאיר טריבלסקי
סקר מהיר

תחזית יומית
מזל סרטן

מזל סרטן

22/6-22/7
הירח שליט המזל שלכם שוהה במזל קשת, מיקום אנרגטי ומהיר ולא ממש קל עבור הסרטן הממוצע שזקוק בעיקר להרמוניה ולשקט פנימי. אולי משום כך כדאי לדחות את ההחלטות החשובות שלכם למחר או מחרתיים, ובינתיים לחשוב פעמיים לפני כל החלטה. התחום המקצועי דורש היום השקעה מיוחדת.

פרופיל מזל סרטן

הסרטן שייך למזלות המים האמוציונליים והריגשיים, ולקבוצת המזלות הקרדינליים, יוצרי האנרגיה. במקרה הזה הסרטן מייצג אנרגיה רגשית. הסרטן הוא הרביעי בגלגל המזלות. אם במזל טלה הילד נולד, בשור לומד לאכול ובתאומים - לדבר, בסרטן הוא מבין שיש לו בית, ומסגרת משפחתית.

הסרטן הוא מזל רגשי מאוד, וזקוק להרבה חום ואהבה סביבו. הוא מאוד קשור לבית, ומה שקורה בו משפיע עליו יותר מאשר על כל מזל אחר. הבית של הסרטן מסמל צורך חזק בביטחון רגשי.

שליט מזל סרטן הוא הירח, שגורם לשנויי מצבי הרוח שלו לעיתים קרובות, לפעמים ללא כל סיבה נראית לעין. במפת הלידה הירח מייצג את דמות האם, ואכן, הקשר בין הסרטן לאמו חשוב לו יותר מכל קשר אחר. אולי בגלל זה הסרטן הוא מזל מופנם, רך, אימהי ומפנק כשטוב לו, וקוטר לא קטן כשרע לו.

הסרטן גם אוהב מאוד לעצב את ביתו ולעצב בכלל, ואוהב לטפל באחרים ולהיות אם בית סביבתית לכל מי שזקוק לכזו. מעבר לכך הוא גם רומנטי מאוד, אוהב אוכל טוב, נוחות ונוסטלגיה, אספן מושבע של חפצים (נוסטלגיה כבר אמרנו?) ומתרפק על העבר, גם אם עבר מאז רק שבוע...

תחזית שנתית

יופיטר כוכב השפע ששהה ושוהה עדיין בתחילת השנה במזל שלכם פתח עבורכם לא מעט דלתות השנה. במקביל מלמדת אתכם גם וונוס הרגשית בהילוך אחורי בבית הזוגיות והיחסים שלכם, פרק מעניין הקשור ביחסים מן העבר, או בגישה ליחסים המשתנה בהווה. מעברו יופיטר למזל אריה ב ב 17 ביולי 2014 מאפשר לתרגם את התובנות והצמיחה לעובדות בעולם החומר והמעשה, ולהכנס לשלב של צמיחה כלכלית נאה לאלה מכם שאכן מוכנים להרים את הכפפה הזו.

בריאות: להזהר מאופטימיות יתר, לצאת בלי סוודר כשמגיע שלג פתאומי, או לקחת סיכונים בטיולים הרפתקניים, ואפילו בכבישים. חשוב גם להזהר מאכילה מוגזמת: יופיטר מביא איתו את תאוות האוכל הטעים, ובעיקר המתוק, ולסרטן האופייני יש בדרך כלל נטייה לשמנמנות יתר.

כספים: זו בדיוק השנה – בעיקר מחודש יולי – שמאפשרת לכם לפגוש מקומות עבודה חדשים, יכולת שלא הכרתם להרויח כספים, וכמה בונוסים שגם העולם עצמו נותן לכם. כל מה שצריך זה להחליט – ופשוט לקחת יזמה...

משפט המפתח: לקפוץ למרכז הבמה, ולקבוע עובדות בשטח.

מזל אריה: שני חצאי שנה שונים זה מזה: הפוטנציאל ומימושו(צילום: ShutterStock)(צילום: ShutterStock)
(צילום: ShutterStock)

זו הולכת להיות שנת המזל שלכם, אריות: ב-17 ביולי, עובר כוכב יופיטר למזל שלכם, ומביא שלל אפשרויות והיכרויות חדשות, ודלתות שכיף לפתוח – כל זאת בתנאי שאכן תסכימו לצאת מעצמכם ופשוט.. לקחת יזמה: יופיטר כבר יתרום את חלקו, ויחכה לכם עם שלל הפתעות בפינה.

חצי השנה שלפני כן אינה קלה. הרגשות סוערים בעיקר מאחורי הקלעים, ואתם לא במיטבכם. סטורן עושה בית ספר לאלה מכם שנולדו בסוף המזל ומכביד בנושאי בית ומשפחה, בעוד מרס הופך אתכם לתוקפניים במיוחד בנושאי תקשורת אישית ותקשורת בכלל.

תקשורת: שהותו של מרס במזל מאזניים הופכת את התקשורת שלכם לסופר אקטיבית שמאפשרת לסגור מעגלים תקשורתיים מהעבר. זו כמו זו אינן קלות כי מרס דוחף אתכם לקצה, והתגובות קיצוניות. זמן מצוין להרבה פעילות פיזית ולחדר כושר פעיל במיוחד.

בריאות: עליות וירידות בנושאי בריאות, וחצי שנה לא קלה כשהרגש מפעיל אתכם מאחורי הקלעים. מיולי הכל מתחיל להתייצב ולגלות אופטימיות, הן בגוף והן בנפש.

משפט המפתח: גם כשיש ים של אפשרויות – אם לא תלחצו על הידית, הדלת לא תיפתח.
מדור פירסומי