• וואלה! ראשי
  • הפוך לדף הבית
  • שלום אורחקרא דוארפתח תיבת דואר חינם!
  • מזג אוויר
  • מפות
  • קניות
ניו אייג'  
עוד בוואלה! ניו אייג
מצב כוכבי השבוע: 4-10 באוקטובר 2015
1/10/15 16:14
מאת: יאיר טריבלסקי
מצב כוכבי השבוע: 20-26 בספטמבר 2015
16/9/15 9:48
מאת: יאיר טריבלסקי
מצב כוכבי השבוע: 13-19 בספטמבר 2015
10/9/15 11:7
מאת: יאיר טריבלסקי
תחזית אסטרולוגית לשנת 2015
1/1/15 9:49
מאת: יאיר טריבלסקי
סקר מהיר

תחזית יומית
מזל סרטן

מזל סרטן

22/6-22/7
הירח שליט המזל שלכם שוהה במזל בתולה בסופ'ש הזה, מה שאומר שתקשורת היא מלת המפתח עכשיו, סרטנונים. צמידות בין הירח למרס בשישי עלולה להביא רגישות גבוהה וכעסים מקומיים, אבל בשבת הירח נצמד ליופיטר ונרשמת הקלה בעומס החום, ויותר מכך. זמן להתפייס – וליהנות.

פרופיל מזל סרטן

הסרטן שייך למזלות המים האמוציונליים והריגשיים, ולקבוצת המזלות הקרדינליים, יוצרי האנרגיה. במקרה הזה הסרטן מייצג אנרגיה רגשית. הסרטן הוא הרביעי בגלגל המזלות. אם במזל טלה הילד נולד, בשור לומד לאכול ובתאומים - לדבר, בסרטן הוא מבין שיש לו בית, ומסגרת משפחתית.

הסרטן הוא מזל רגשי מאוד, וזקוק להרבה חום ואהבה סביבו. הוא מאוד קשור לבית, ומה שקורה בו משפיע עליו יותר מאשר על כל מזל אחר. הבית של הסרטן מסמל צורך חזק בביטחון רגשי.

שליט מזל סרטן הוא הירח, שגורם לשנויי מצבי הרוח שלו לעיתים קרובות, לפעמים ללא כל סיבה נראית לעין. במפת הלידה הירח מייצג את דמות האם, ואכן, הקשר בין הסרטן לאמו חשוב לו יותר מכל קשר אחר. אולי בגלל זה הסרטן הוא מזל מופנם, רך, אימהי ומפנק כשטוב לו, וקוטר לא קטן כשרע לו.

הסרטן גם אוהב מאוד לעצב את ביתו ולעצב בכלל, ואוהב לטפל באחרים ולהיות אם בית סביבתית לכל מי שזקוק לכזו. מעבר לכך הוא גם רומנטי מאוד, אוהב אוכל טוב, נוחות ונוסטלגיה, אספן מושבע של חפצים (נוסטלגיה כבר אמרנו?) ומתרפק על העבר, גם אם עבר מאז רק שבוע...

תחזית שנתית

מיקוד בתחום המקצועי, ושיפור בחשבון הבנק.

יופיטר כוכב השפע פותח את השנה הזו כשהוא נמצא בבית החומר והכספים שלכם, סרטנונים, ומדגיש בעיקר את התחום הכלכלי ואת הנעשה בחשבון הבנק שלכם. הגיע הזמן לגלות מידה רבה יותר של רצינות ואחריות, ולקחת את העניינים בידים בנושאי פרנסה ומקורות הכנסה. זמן טוב לסגור סוף סוף את האוברדראפט הגדל, ולפתוח ערוץ תקשורת כלכלי חדש אל העולם.

כוכב סטורן האחראי על מימוש הפוטנציאלים שלנו נמצא השנה במזל קשת, אלמנט שמכריח אתכם לפעול באופן חכם מחושב ובעיקר מוגדר היטב בתחום המקצועי שלכם: זהו זמן טוב להציב מטרות ארוכות טווח, לראות את כל התמונה במקום רק לכבות שריפות, ולהשקיע קצת יותר בתכנון מקצועי ולא רק בכאן ובעכשיו.

בנוסף, זמן מצוין גם להשקיע בבריאות שלכם, לצאת לבדיקות אם צריך, לעשות דיאטה, ולחזור לחדר הכושר.
מדור פירסומי