• וואלה! ראשי
  • הפוך לדף הבית
  • שלום אורחקרא דוארפתח תיבת דואר חינם!
  • מזג אוויר
  • מפות
  • קניות
ניו אייג'  
עוד בוואלה! ניו אייג
מצב כוכבי השבוע: 22-28 בנובמבר 2015
19/11/15 18:2
מאת: יאיר טריבלסקי
מצב כוכבי השבוע: 15-21 בנובמבר 2015
15/11/15 11:27
מאת: יאיר טריבלסקי
מצב כוכבי השבוע: 8-14 בנובמבר 2015
5/11/15 8:53
מאת: יאיר טריבלסקי
מצב כוכבי השבוע: 1-7 בנובמבר 2015
27/10/15 16:46
מאת: יאיר טריבלסקי
תחזית אסטרולוגית לשנת 2015
1/1/15 9:49
מאת: יאיר טריבלסקי
סקר מהיר

תחזית יומית
מזל אריה

מזל אריה

23/7-22/8
גם השמש שליטת המזל שלכם וגם כוכב מרקורי שוהים במזל קשת, ונראה שסוף השבוע הזה בהחלט יתאים לסדרת מפגשים חברתיים. שבת תתאים להרחבת המעגל החברתי - אפשרו לעולם להפגיש אתכם עם ידידים מעניינים שכיף לשמוח איתם.

פרופיל מזל אריה

האריה שייך למזלות האש, וקבוצת המזלות הקבועים, אלה שכל כך קשה להם להשתנות. אם תישאלו את האריה – הוא גם לא ממש ימצא סיבה לעשות את זה. זה בגלל שהאריה מרגיש מלך החיות, ומלך בכלל. כבר בצעירותו הוא הופך להיות באופן אוטומטי מלך הכיתה, ובצבא הוא יהיה הקצין שכולם מסתערים אחריו, זה שאוכל שלוש ג'בלאות לארוחת בוקר. האריה חייב להיות במרכז, ולא סתם הבית שמבטא אותו נקרא בית האגו - הבית שמבטא את ה'אני' שלנו, הבית של השמש. השמש היא שליטת מזל אריה, ובדיוק כמוה, גם האריה אוהב שהכל נמצא סביבו, והוא מאיר באהבה וחיבה, בתנאי שלא ישכחו מאיפה מגיע האור...

האריה הוא יצור דרמטי מאוד, והצבעים האהובים עליו כמובן הם אדום וזהב. הוא אוהב להיכנס כשכולם מסתכלים, ולצאת כשכולם יוצאים לפניו, רצוי תוך השתחוות קלילה, ואם אפשר גם כיפוף ברכיים. רק במקרים כאלה הוא מוכן לוותר על התואר 'הוד מעלתו'.

אבל כדאי לזכור שהאריה בדרך כלל חם מאוד ונדיב, אוהב מאוד לפנק ולהזמין את כולם, אבל גם להיות זה שקובע לאיזו מסיבה הולכים, מי מקובל ומי לא, ולמי לא כדאי אפילו לצלצל. יש הבדלים קטנים בין האריה ללביאה: הוא לא ממש אוהב להתאמץ, כי הרושם שהוא עושה עובד גם ככה. היא, לעומת זאת, מנסה כל הזמן לקחת הכל על עצמה, וגם לבצע בצורה מושלמת את ה- כל. האמת היא שבלי שניהם שום דבר לא יזוז, וכל אירוע יהיה פשוט חסר טעם. ככה, לפחות, הם חושבים, והאמת - זה גם בעצם די נכון...

תחזית שנתית

צמיחה אישית, ומימוש רגשי.

אתם פותחים את השנה הזו ברגל ימין, ובמצב רוח אופטימי: כוכב יופיטר שוהה במזל שלכם מאז חודש יולי הקודם, ומאז הוא מביא איתו אל חייכם גישה אופטימית ושמחה, כמו גם את התחושה שאפשר ורצוי לצמוח בגדול, ושהכל אפשרי.

ואכן, יופיטר השמח הזה ילווה אתכם עד אמצע אוגוסט שנה זו, כלומר עד יום ההולדת, וכדאי לנצל את שהותו בחייכם כדי לפתוח דלתות שעד עכשיו היו סגורות בפניכם, להתמודד עם אתגרים שעד עכשיו פחדתם מהם, ואפילו להתמקד בנושאי נסיעות ארוכות או קשרים לחו'ל שמביאים איתם חשיבה פתוחה ומאפשרת מסוג אחר.

כוכב סטורן שנמצא השנה בעיקר בבית היצירתיות והרומנטיקה שלכם קצת מכביד על הלב, אבל במקביל גם מכריח אותו להגדיר מטרות ורצונות, לממש אהבה בדרך של יחסים, או להגדיר מחדש את הצרכים הרגשיים שלכם ולצאת לדרך רגשית חדשה.. בכל מקרה, יהיה מעניין.
מדור פירסומי