• וואלה! ראשי
  • הפוך לדף הבית
  • שלום אורחקרא דוארפתח תיבת דואר חינם!
  • מזג אוויר
  • מפות
  • קניות
ניו אייג'  
עוד בוואלה! ניו אייג
מצב כוכבי השבוע: 22-28 בנובמבר 2015
19/11/15 18:2
מאת: יאיר טריבלסקי
מצב כוכבי השבוע: 15-21 בנובמבר 2015
15/11/15 11:27
מאת: יאיר טריבלסקי
מצב כוכבי השבוע: 8-14 בנובמבר 2015
5/11/15 8:53
מאת: יאיר טריבלסקי
מצב כוכבי השבוע: 1-7 בנובמבר 2015
27/10/15 16:46
מאת: יאיר טריבלסקי
תחזית אסטרולוגית לשנת 2015
1/1/15 9:49
מאת: יאיר טריבלסקי
סקר מהיר

תחזית יומית
מזל בתולה

מזל בתולה

23/8-22/9
נראה שבית הקריירה שלכם פעיל היום במיוחד, מה שאומר שזהו יום מצוין לקדם יזמות הקשורות לקריירה מול סמכויות, ובמקביל גם לעמוד בפני קהל או לשדרג תדמית מול העולם. זמן מצוין לקניית בגדים חדשים, וליציאה מהמספרה עם לוק משגע.

פרופיל מזל בתולה

מזל בתולה שייך לקבוצת מזלות האדמה הפרקטיים, אבל גם לקבוצת המזלות המישתנים. כן, יש צירוף כזה: גם פרקטיים - וגם מישתנים. זאת הבתולה שלנו.

הבתולה שייכת לבית השישי, שעיקרו - עבודה ושירות, ומחלות. איכשהו, הצורך הפרפקציוניסטי שיש למזל הזה מטביע את חותמו בכמה וכמה מקומות. בני ובנות מזל בתולה דורשים מעצמם הרבה, הרבה יותר מהרגיל. זה מזל שאוהב לתת מעצמו, אבל בצורה מושלמת: קשה לו לסבול שגיאות. הוא אוהב לרדת על עצמו כשזה קורה, ולא מעט...

כוכב מרקורי, שליט המזל תאומים הוא גם שליטו של מזל בתולה. אבל שלא כמו בתאומים, במזל בתולה הוא נותן שירות, אוהב לעבוד, ופרפקציוניסט גדול. אולי בגלל חיפוש השלמות המתמיד, אחת התכונות הבולטות של המזל היא הביקורתיות שלו. בין אם זו ביקורת עצמית או חיצונית - הלשון המושחזת של הבתולה תדע תמיד לאתר את נקודת התורפה ולרדת עליה. אולי כי הבתולה עושה את זה קודם כל לעצמה, למרות שלא תמיד זה נראה לעין.

למזל בתולה שייכים אנשים שיודעים - ואוהבים - לעבוד קשה. הצורך לעבוד בענפי שירות מצד אחד, ובענפי מכירות ושיווק מצד שני, יוצר מזל שתמיד יודע איפה הכי טוב לקנות מה, מה בדיוק צריך לעשות מתי, ובעיקר - עם מי. זה מזל שהוא פשוט אלוף בכל מה שקשור לפרטים קטנים - אבל קשה לו לראות את כל התמונה.

אולי בגלל זה הבתולה כל כך טובה בלעבוד עבור מישהו אחר, ורק לעצמה קצת קשה לה לפרגן... המממ... נו, זה כבר סיפור אחר. הבתולה אולי אוהבת מאוד לקטר, אבל להיכנס לעימותים? ממש לא: אז היא מפנימה ושומרת בבטן. אולי בגלל זה הרבה מאוד מבני ובנות המזל הזה סובלים לעיתים תכופות מעצירות...

תחזית שנתית

נכנסים למעגל צמיחה חדש, וחוזרים לביחד המשפחתי.

מחצית השנה הראשונה הזו אינה ממש קלה לכם, בתולות. נראה שאתם משקיעים הרבה מתמיד, אבל לא תמיד הדברים זזים כעת כפי שהייתם רוצים, ולפעמים נדמה לכם שאתם ממש דורכים במקום.

אולם עם מעברו של יופיטר כוכב השפע למזל שלכם ב 16 נראה שדברים משתנים לאט לאט: כעת הזמן להשקיע קצת יותר בעצמכם ובמה שחשוב לכם, להרחיב אופקים כמו גם ליזום תכניות פעולה חדשות לצמיחה והתפתחות אישית, ולא לפחד להעז לחשוב על חו'ל או על לימודים שיקדמו אתכם כמה צעדים קדימה.

כוכב סטורן הנוקשה נמצא השנה בבית המשפחה שלכם, מה שאומר שהצורך לגבש את המשפחה ואת היחסים בבית משמעותי במיוחד. חשוב במיוחד להמנע מקונפליקט בין הצורך בהתפתחות אישית לבין הדרישות של הבית והמשפחה, אלמנט שיפגע בשני הצדדים. נסו להתארגן באופן חכם כך שהצמיחה האישית שלכם תקבל גם תמיכה מהמשפחה, וגם תחזק את תחושות הביחד שלכם.
מדור פירסומי