• וואלה! ראשי
  • הפוך לדף הבית
  • שלום אורחקרא דוארפתח תיבת דואר חינם!
  • מזג אוויר
  • מפות
  • קניות
ניו אייג'  
עוד בוואלה! ניו אייג
מצב כוכבי השבוע: 29 בנובמבר עד ה-5 בדצמבר 2015
29/11/15 10:41
מאת: יאיר טריבלסקי
מצב כוכבי השבוע: 22-28 בנובמבר 2015
19/11/15 18:2
מאת: יאיר טריבלסקי
מצב כוכבי השבוע: 15-21 בנובמבר 2015
15/11/15 11:27
מאת: יאיר טריבלסקי
מצב כוכבי השבוע: 8-14 בנובמבר 2015
5/11/15 8:53
מאת: יאיר טריבלסקי
תחזית אסטרולוגית לשנת 2015
1/1/15 9:49
מאת: יאיר טריבלסקי
סקר מהיר

תחזית יומית
מזל מאזניים

מזל מאזניים

23/9-23/10
ונוס שליטת המזל שלכם ממשיכה לנוע במזל שלכם, אבל...ללא זויות פעולה עם כוכבים אחרים, אלמנט שעלול להביא איתו תחושת בדידות מסויימת. אולם הירח במזל אריה מעודד לקיחת יזמה, והחלטה על התקשורת לחברים שקצת התאיידו לאחרונה.

פרופיל מזל מאזניים

מזל מאזניים שייך לקבוצת המזלות הקרדינליים וליסוד האוויר. יסוד זה מאפיין שכלתנים עם מצח גבוה, אבל למאזניים יש גם גומות חן, וחיוך כובש ביותר... כי הכוכב ששולט על המאזניים היא ונוס, אלת היופי. כאן, היא אחראית על יופי ואסתטיקה. לכן, החיוך של בני המאזניים הוא אחד מכלי הנשק הקטלניים ביותר שלהם, מה שגורם לנו לסלוח להם על הכל, ועוד לתת להם חיבוק כצ'ופר. רבים מבני המזל ניחנו ביופי עדין, אסתטי ומיוחד, והם גם אוהבים סביבם יופי והרמוניה.

בני מזל מאזניים זקוקים להרבה מאוד אישורים שאוהבים אותם, ומתקשים לכעוס, כי הם פוחדים שאם יכעסו – יפסיקו לאהוב אותם. לכן הם משתדלים לרצות אנשים אחרים, ולא מבטאים רגשות שליליים - סיבה נוספת לכך שהם מהווים את להיט החודש בקרב הסביבה.

בני המאזניים זקוקים - כמו שאר מזלות האויר - להיות לעיתים קרובות עם עצמם. כשהם לא מצליחים, הם מסתגרים והופכים להיות מופנמים ועצובים. כשנותנים להם להיכנס פה ושם לבועה שלהם, הם בדרך כלל יוצאים אחרי כמה שעות (לפעמים שבוע) עם אותו חיוך מאיר, ואז יודעים שהכל בסדר.

לפעמים עוטפים את בני המאזניים מצבי רוח לא קלים, בעיקר את הנשים היפות של מאזניים (למשל בריז'יט ברדו), שמצליחות לאמלל את עצמן בצורה נפלאה ובלי סיבה נראית לעין. יש משהו מאוד עדין ושביר אצל בני מזל מאזניים, אבל במקביל גם מקננת אצלם שאיפה עזה לצדק אישי וחברתי: הרבה שרי משפטים וראשי ממשלה שייכים למזל מאזניים, ודי אם נזכיר את דוד בן גוריון, משה שרת, בנימין נתניהו, דוד ליבאי, חיים צדוק, ועוד ועוד.

תחזית שנתית

מרחיבים את המעגל, ומתרגמים מלים – למעשים.

המעגל החברתי שלכם הולך ומתרחב, כשיופיטר כוכב הצמיחה עוזר לכם במזל אריה להכיר אנשים חדשים ומעניינים, ולהרחיב את הדיאלוג שלכם במקביל עם מוסדות וארגונים בחייכם.

זהו זמן טוב לקדם תכניות לצמיחה אישית והרחבת אופקים שהתחילו כבר באוגוסט בשנת 2014. זהו זמן טוב לקדם את עצמכם מבחינה מקצועית בדיאלוג הארגוני, לצאת לעצמאות כלכלית או לפעול כעצמאים אם עד עכשיו הייתם שכירים, ובמקביל גם להרחיב את המעגל החברתי שלכם ולהכיר אנשים חדשים שיכולים גם לקדם אתכם מבחינה מקצועית.

כוכב סטורן במזל קשת מאפשר לתקשורת שלכם להיות מעשית ויעילה, ולכל המלים החכמות שלכם – להגיע אל האנשים הנכונים, ולעזור להם – ולעצמכם – לתרגם אותן למעשים בשטח. זה הזמן לשים את כל הרגשות המתוקים בצד, ולהתארגן באופן פרקטי בשטח.
מדור פירסומי