• וואלה! ראשי
  • הפוך לדף הבית
  • שלום אורחקרא דוארפתח תיבת דואר חינם!
  • מזג אוויר
  • מפות
  • קניות
ניו אייג'  
עוד בוואלה! ניו אייג
מצב כוכבי השבוע: 14-20 בדצמבר 2014
14/12/14 9:49
מאת: יאיר טריבלסקי
מצב כוכבי השבוע: 7-13 בדצמבר 2014
7/12/14 9:38
מאת: יאיר טריבלסקי
מצב כוכבי השבוע: 30 בנובמבר עד ה-6 בדצמבר 2014
27/11/14 15:33
מאת: יאיר טריבלסקי
מצב כוכבי השבוע: 23-29 בנובמבר 2014
23/11/14 10:12
מאת: יאיר טריבלסקי
מצב כוכבי השבוע: 16-22 בנובמבר 2014
16/11/14 8:51
מאת: יאיר טריבלסקי
סקר מהיר

תחזית יומית
מזל מאזניים

מזל מאזניים

23/9-23/10
הלחצים הולכים וגוברים, ואיתם גם מצב הרוח הולך והופך אלים ונפיץ, מאזנאים: ונוס שליטת המזל שלכם נצמדת לפלוטו היצרי, וכל דבר קטן עלול לעורר מלחמת עולם גדולה. מה עושים? לומדים לשלוט על מה שאומרים ולמי, מתעקשים להשאיר את החיוך, ואם בכל זאת קורה עימות כזה או אחר – אפשר גם להתנצל.

פרופיל מזל מאזניים

מזל מאזניים שייך לקבוצת המזלות הקרדינליים וליסוד האוויר. יסוד זה מאפיין שכלתנים עם מצח גבוה, אבל למאזניים יש גם גומות חן, וחיוך כובש ביותר... כי הכוכב ששולט על המאזניים היא ונוס, אלת היופי. כאן, היא אחראית על יופי ואסתטיקה. לכן, החיוך של בני המאזניים הוא אחד מכלי הנשק הקטלניים ביותר שלהם, מה שגורם לנו לסלוח להם על הכל, ועוד לתת להם חיבוק כצ'ופר. רבים מבני המזל ניחנו ביופי עדין, אסתטי ומיוחד, והם גם אוהבים סביבם יופי והרמוניה.

בני מזל מאזניים זקוקים להרבה מאוד אישורים שאוהבים אותם, ומתקשים לכעוס, כי הם פוחדים שאם יכעסו – יפסיקו לאהוב אותם. לכן הם משתדלים לרצות אנשים אחרים, ולא מבטאים רגשות שליליים - סיבה נוספת לכך שהם מהווים את להיט החודש בקרב הסביבה.

בני המאזניים זקוקים - כמו שאר מזלות האויר - להיות לעיתים קרובות עם עצמם. כשהם לא מצליחים, הם מסתגרים והופכים להיות מופנמים ועצובים. כשנותנים להם להיכנס פה ושם לבועה שלהם, הם בדרך כלל יוצאים אחרי כמה שעות (לפעמים שבוע) עם אותו חיוך מאיר, ואז יודעים שהכל בסדר.

לפעמים עוטפים את בני המאזניים מצבי רוח לא קלים, בעיקר את הנשים היפות של מאזניים (למשל בריז'יט ברדו), שמצליחות לאמלל את עצמן בצורה נפלאה ובלי סיבה נראית לעין. יש משהו מאוד עדין ושביר אצל בני מזל מאזניים, אבל במקביל גם מקננת אצלם שאיפה עזה לצדק אישי וחברתי: הרבה שרי משפטים וראשי ממשלה שייכים למזל מאזניים, ודי אם נזכיר את דוד בן גוריון, משה שרת, בנימין נתניהו, דוד ליבאי, חיים צדוק, ועוד ועוד.

תחזית שנתית

הילוכה האחורי של ונוס שליטת המזל שלכם פותח את השנה הזו, וכמו תמיד במצבים כאלה גם צובע את שאר השנה בגוון של הצורך הזה בהיערכות מחודשת, וכעת- בנושאי יחסים עם הבית וסביבתו, ועם המשפחה. מפברואר תורגש הקלה ותוכלו לחזור לעצמכם.

מרץ ואנרגיה: כוכב מרס שוהה במזל שלכם במשך שבעה חדשים תמימים (!),כשהוא נע גם קדימה וגם אחורה, ומעניק את כל האנרגיה שתספק את כל מה שלקחתם על עצמכם בתקופה זו ואפילו בשנה הקודמת. אלא שלעיתים כל המוסיף גורע, ועודף האנרגיה עלול לגרום להתפרצויות כעס ולדרמות למכביר. בנייה מדויקת של לוחות זמנים וסדרי עדיפויות נכונים תאפשר לכם לחלק באופן חכם את עוצמתו של מרס לכל השטחים שבהם תרצו להפעילו, לפחות עד חודש אוגוסט.

בריאות: נהיגה לא זהירה, פעילות פיזית לא שקולה, כאבי ראש או פציעות מרגיזות שאינן מחוייבות המציאות כמו כעסים טורדי מנוחה – אלה חלק מהשפעותיו של מרס. נסו להרגיש ולחשוב פעמיים לפני שאתם מתפרצים.

משפט המפתח: דיוק בחלוקת המשאבים ובלו"ז שלכם יביאו את התוצאות המקוות.
מדור פירסומי