• וואלה! ראשי
  • הפוך לדף הבית
  • שלום אורחקרא דוארפתח תיבת דואר חינם!
  • מזג אוויר
  • מפות
  • קניות
ניו אייג'  
עוד בוואלה! ניו אייג
מצב כוכבי השבוע: 22-28 בנובמבר 2015
19/11/15 18:2
מאת: יאיר טריבלסקי
מצב כוכבי השבוע: 15-21 בנובמבר 2015
15/11/15 11:27
מאת: יאיר טריבלסקי
מצב כוכבי השבוע: 8-14 בנובמבר 2015
5/11/15 8:53
מאת: יאיר טריבלסקי
מצב כוכבי השבוע: 1-7 בנובמבר 2015
27/10/15 16:46
מאת: יאיר טריבלסקי
תחזית אסטרולוגית לשנת 2015
1/1/15 9:49
מאת: יאיר טריבלסקי
סקר מהיר

תחזית יומית
מזל עקרב

מזל עקרב

24/10-21/11
המלה 'דיאלוג' כתובה בגדול על היום הזה, או לפחות הצורך המשמעותי בו. הירח ששוהה ממול מאפשר לכם להתבונן לעומק בפרטנרים שלכם לזוגיות וליחסים בכלל, ולפעול כדי לשדרג קשרים קרובים ותקשורת בכלל. זמן לדבר בכנות, ובעיקר – להקשיב.

פרופיל מזל עקרב

מזל עקרב שייך לקבוצת המזלות הקבועים, וליסוד המים. מזל עקרב הוא מזל מופנם, סגור וחשדן, ובצדק: בעיניו, העולם הוא מקום עויין, ויש לנהוג כלפיו בחשדנות ראויה עד שהוא מוכיח את עצמו - ולא להיפך. העולם חושב אחרת? לעקרב לא איכפת: יש לו מספיק אופי כדי לעמוד בנחישות מול רצונות הכלל כשזה לא מתאים לו. ואכן, העקרב אינו מתמסר בקלות: הוא דורש הוכחות בשטח שהוא באמת יכול לסמוך עליך. יקח לו הרבה מאוד זמן עד שהוא יפתח את החלון ויזמין אותך להיכנס. אבל משנכנסת, זכית לחבר אמיתי לכל החיים, ובכל מצב.

אז כמו שראינו, העקרב הוא קטן-אמונה: מגיל צעיר החיים לימדו אותו שלא משתלם להיות אופטימי, וכל רגע הם ממשיכים להוכיח את זה מחדש. מה עושים העקרבים בנידון? עורכים בדיקות קבלה קפדניות, לא רק לידידים, אלא גם לבני זוג פוטנציאליים, ובעצם למי לא?

חשוב לזכור שהעקרב מאוד נאמן. לכן הוא גם דורש את הנאמנות הזו מהזולת, ולא מוכן להתפשר עליה. אולי משום כך הוא נראה לאחרים מאוד טוטאלי, הולך עד הסוף, ולא עושה חשבון כשמשהו מדליק אותו - אז הוא עלול להיכנס למקום אובססיבי מאוד ובלתי מתפשר, וגם לא קל לו עצמו. בגלל שהעקרב נשלט על ידי כוכב פלוטו, האחראי על הצורך לחוות כל דבר בצורה טוטאלית, נראה לעיתים שהעקרב אוהב לעשות לעצמו חיים קשים, לצאת עם טיפוסים לא קלים ולדרוש מעצמו ומהסביבה לא מעט.

העקרב גם יצירתי מאוד, מנסה ללכת עם מה שהוא מרגיש מעל הכל, ולא להתפשר על הרגשות שלו. המחוייבות שלו לעצמו ולדברים שלו מאוד עמוקה, ועלולה להפוך אותו לקיצוני ולקנאי נוראי, לרכושן לא קטן ולמישהו שלא מוכן לוותר על דברים שמעניקים לו משמעות, כוח וכסף. כשהעקרב לא מקבל את מה שהוא רוצה הוא לא מוותר - הוא רק לא יראה לך את זה. אבל אל תטעה - עקרב אמיתי לא שוכח ולא סולח, ויום אחד המעגל הקטן שלו עם העולם ייסגר...

תחזית שנתית

יורדים מהלחץ, ומתמסרים לאמביציה

אחרי שנתיים וחצי של אחריות וכובד וצמיחה מעשית תוך כדי מכשולים מסוגים שונים, הגיע הזמן להקלה משמעותית בעומס החום: סטורן הקשוח זה עתה יצא מהמזל שלכם, ונראה שאתם שואפים אוויר, ומרגישים בבת אחת סוג של הקלה אמיתית, כשהלחצים יורדים בהדרגה ומראים לכם עד כמה הצלחתם – למרות הלחץ ואולי דווקא בגללו – להתפתח ולהגיע למקומות מעשיים שרציתם להגיע אליהם.

יופיטר במזל אריה לעומת זאת שוהה במחצית השנה הראשונה עדיין בבית הקריירה והיזמה שלכם, וזהו זמן מצוין להגדיר מחדש את גבולות האמביציה שלכם, ולהתמקד במטרות גדולות באמת, ובלי פחד.

זהו פרק זמן טוב גם לשפר משמעותית את היחסים שלכם עם הורים ומורים ואחראים, ובמקביל גם את השלטה בחייכם, על כל המשתמע. זמן טוב לבנות לכם קריירה אמיתית, ולשדרג את תדמיתכם.
מדור פירסומי