• וואלה! ראשי
  • הפוך לדף הבית
  • שלום אורחקרא דוארפתח תיבת דואר חינם!
  • מזג אוויר
  • מפות
  • קניות
ניו אייג'  
עוד בוואלה! ניו אייג
מצב כוכבי השבוע: 21-27 בדצמבר 2014
21/12/14 9:30
מאת: יאיר טריבלסקי
מצב כוכבי השבוע: 14-20 בדצמבר 2014
14/12/14 9:49
מאת: יאיר טריבלסקי
מצב כוכבי השבוע: 7-13 בדצמבר 2014
7/12/14 9:38
מאת: יאיר טריבלסקי
מצב כוכבי השבוע: 30 בנובמבר עד ה-6 בדצמבר 2014
27/11/14 15:33
מאת: יאיר טריבלסקי
מצב כוכבי השבוע: 23-29 בנובמבר 2014
23/11/14 10:12
מאת: יאיר טריבלסקי
סקר מהיר

תחזית יומית
מזל עקרב

מזל עקרב

24/10-21/11
נראה שהתחום הכלכלי מודגש היום בחייכם, עקרבים. גם הירח וגם השמש בבית הכספים שלכם עוזרים לכם מצד אחד להתארגן נכון וחכם מבחינה כלכלית, אך עלולים במקביל גם לגרום להוצאת כספים בלתי מבוקרת, וחבל. נסו להגדיר לעצמכם מה באמת חשוב לכם היום מבחינת הוצאות, ובמקביל – גם לשבוע הקרוב.

פרופיל מזל עקרב

מזל עקרב שייך לקבוצת המזלות הקבועים, וליסוד המים. מזל עקרב הוא מזל מופנם, סגור וחשדן, ובצדק: בעיניו, העולם הוא מקום עויין, ויש לנהוג כלפיו בחשדנות ראויה עד שהוא מוכיח את עצמו - ולא להיפך. העולם חושב אחרת? לעקרב לא איכפת: יש לו מספיק אופי כדי לעמוד בנחישות מול רצונות הכלל כשזה לא מתאים לו. ואכן, העקרב אינו מתמסר בקלות: הוא דורש הוכחות בשטח שהוא באמת יכול לסמוך עליך. יקח לו הרבה מאוד זמן עד שהוא יפתח את החלון ויזמין אותך להיכנס. אבל משנכנסת, זכית לחבר אמיתי לכל החיים, ובכל מצב.

אז כמו שראינו, העקרב הוא קטן-אמונה: מגיל צעיר החיים לימדו אותו שלא משתלם להיות אופטימי, וכל רגע הם ממשיכים להוכיח את זה מחדש. מה עושים העקרבים בנידון? עורכים בדיקות קבלה קפדניות, לא רק לידידים, אלא גם לבני זוג פוטנציאליים, ובעצם למי לא?

חשוב לזכור שהעקרב מאוד נאמן. לכן הוא גם דורש את הנאמנות הזו מהזולת, ולא מוכן להתפשר עליה. אולי משום כך הוא נראה לאחרים מאוד טוטאלי, הולך עד הסוף, ולא עושה חשבון כשמשהו מדליק אותו - אז הוא עלול להיכנס למקום אובססיבי מאוד ובלתי מתפשר, וגם לא קל לו עצמו. בגלל שהעקרב נשלט על ידי כוכב פלוטו, האחראי על הצורך לחוות כל דבר בצורה טוטאלית, נראה לעיתים שהעקרב אוהב לעשות לעצמו חיים קשים, לצאת עם טיפוסים לא קלים ולדרוש מעצמו ומהסביבה לא מעט.

העקרב גם יצירתי מאוד, מנסה ללכת עם מה שהוא מרגיש מעל הכל, ולא להתפשר על הרגשות שלו. המחוייבות שלו לעצמו ולדברים שלו מאוד עמוקה, ועלולה להפוך אותו לקיצוני ולקנאי נוראי, לרכושן לא קטן ולמישהו שלא מוכן לוותר על דברים שמעניקים לו משמעות, כוח וכסף. כשהעקרב לא מקבל את מה שהוא רוצה הוא לא מוותר - הוא רק לא יראה לך את זה. אבל אל תטעה - עקרב אמיתי לא שוכח ולא סולח, ויום אחד המעגל הקטן שלו עם העולם ייסגר...

תחזית שנתית

כוכב סטורן נמצא זו השנה האחרונה במזל עקרב. סטורן מטפל השנה בעיקר באלה מכם שנולדו באמצע ובסוף המזל, מלמד אתכם פרקים במצויינות ובעשייה מדויקת ומאורגנת כבסיס לכל עשייה שהיא, ולעיתים עושה זאת דרך פרקי זמן לא קלים ודורשניים מאוד, בעיקר בנושאי כלכליים ורגשיים.

לקראת סוף דצמבר עובר סטורן למזל קשת, וחוץ מגיחה קצרה ביוני עד ספמטבר 2015 כבר לא יחזור אליכם. כל שנשאר הוא למרות כל הקשיים והאכזבות – לשנן את השעור של סטורן: אין קיצורי דרך, ועבודה מדויקת בגבולות בטוחים תמיד תשא פירות גם אם התהליך הוא ארוך.

דרייב וקריירה: השנה תוכלו לפגוש את יופיטר כוכב השפע מחודש יולי ואילך בבית הקריירה שלכם. הצירוף של מקלו של סטורן מצד אחד, וקרן השפע של יופיטר בבית הקריירה מצד שני עשוי להיות מעולה עבור העקרבים המתמידים שרוצים באמת להגיע למשהו. פרק הזמן הזה יהיה פורה במיוחד, אישית רגשית ומקצועית, אם אכן למדתם את השעור ושיננתם אותו היטב.

משפט המפתח: כל מטר מתחיל בסנטימטר, אבל הסנטימטר עצמו חייב להיות מושלם.
מדור פירסומי