• וואלה! ראשי
  • הפוך לדף הבית
  • שלום אורחקרא דוארפתח תיבת דואר חינם!
  • מזג אוויר
  • מפות
  • קניות
ניו אייג'  
עוד בוואלה! ניו אייג
מצב כוכבי השבוע: 21-27 בדצמבר 2014
21/12/14 9:30
מאת: יאיר טריבלסקי
מצב כוכבי השבוע: 14-20 בדצמבר 2014
14/12/14 9:49
מאת: יאיר טריבלסקי
מצב כוכבי השבוע: 7-13 בדצמבר 2014
7/12/14 9:38
מאת: יאיר טריבלסקי
מצב כוכבי השבוע: 30 בנובמבר עד ה-6 בדצמבר 2014
27/11/14 15:33
מאת: יאיר טריבלסקי
מצב כוכבי השבוע: 23-29 בנובמבר 2014
23/11/14 10:12
מאת: יאיר טריבלסקי
סקר מהיר

תחזית יומית
מזל קשת

מזל קשת

22/11-21/12
אחרי יומיים של אקשן אנרגיה טובה ורעיונות נאים, הגיע הזמן לתרגם את כל אלה למעשים. מקבץ הכוכבים הגדול בבית הכספים שלכם שכולל מהיום גם את השמש בנוס לריח למרקורי ולונוס הרגשית, מאפשר לכם היום להיות מעשיים מהרגיל, ולחבר קצוות וקשרים שונים למעטפת משותפת, ולרוץ על מימוש רעיונות ותכניות.

פרופיל מזל קשת

מזל קשת שייך ליסוד האש ולקבוצת המזלות המשתנים. והוא אכן כזה: מלא אש, ולא מפסיק להשתנות לרגע. מזל קשת נשלט על ידי כוכב יופיטר, שאחראי על הצמיחה ועל התרחבות הגוף - והראש. הקשת אוהב להרחיב אופקים, על ידי לימודים - וכמה שיותר, או על ידי נסיעות וטיולים. ואכן, בתוך כל קשת יושב טיילן בינלאומי, שתמיד מוכן לקחת את התרמיל ולנדוד לדרום אמריקה. קשתים רבים אמנם מתברגנים עם השנים, אבל בכל אחד מהם נשאר אותו ניצוץ הרפתקני, שמוכן לעזוב הכל ופשוט לנסוע - והוא לא ממש משתנה עם השנים.

האופי הקשתי מאוד דומה למזלות האש: חם, ישיר, אימפולסיבי מאוד – ובולט בחוסר הטקט שלו. לפעמים נדמה שהקשת פשוט עושה כל שגיאה אפשרית שקשורה לתקשורת, ומתעקש לומר את האמת בפנים. יש כאלה שאוהבים ומעריכים זאת ויש שכועסים, אבל אי אפשר לעמוד בפני הקסם הישיר הזה, וחייבים להגיב, לטוב ולרע...

הקשת אלוף בלבדוק גבולות ביחסים. הוא בודק שוב ושוב את גבולות בן הזוג שלו, ותמיד ינסה לראות כמה רחוק הוא יכול ללכת. מילת המפתח של הקשת היא חופש. מערכות היחסים שלו נוטות להיות פתוחות יותר ממערכות אחרות: הוא פשוט חייב להרגיש את החופש הזה, כדי להתחייב מחדש. כמו במקרים אחרים, זהו הקשת - לטוב ולרע, ואם אתה רוצה להמשיך ולשהות במחיצת הקסם הזה – אתה חייב לקבל גם את החופש הזה...

תחזית שנתית

השנה שלכם עומדת בסימן של מעגל של הפתחות לחשיבה כלכלית מסוג אחר – ומעגל של הרחבת אופקים הרפתקנית ושמחה מהסוג האהוב עליכם.

ונוס הרגשית פותחת את השנה בהילוך אחורי בבית הכספים שלכם, ומציבה עובדה: השנה אתם לומדים משהו חדש לגבי הדרך לנהל את התחום הכלכלי ואת נושא הכספים שלכם בדרך הקלה – או בדרך הקשה. התמסרות לחשיבה מסוג אחר ולגישה שונה, שנשענת גם על הקסם האישי שלכם, עשויה להביא איתה שדרוג כלכלי וגישה אופטימית ופתוחה לנושא הכספים בכלל, עם תוצאות בשטח.

מה-17 ליולי, עם מעברו של כוכב יופיטר שליט מזל קשת למזל אריה, הגישה משתנה והופכת שמחה ואופטימית יותר. זה בדיוק הזמן למיקוד בנושאים החביבים עליכם: הרחבת אופקים. זה עשוי להתבצע בשני אופנים: נסיעות וטיולים – הרחבת אופקים דרך נסיעות ודרך הרגלים, ולימודים של משהו חדש –דרך ראש..

קשת שמח הוא קשת מתפתח. בניית בסיס כלכלי חכם בתחילת השנה תעזור להיות רגוע ואופטימי במחצית השניה שלה. בשאיפה.

משפט המפתח: מי שזורע בערב שבת – אוכל בשבת, וחוזר לזרוע בראשון.
מדור פירסומי