• וואלה! ראשי
  • הפוך לדף הבית
  • שלום אורחקרא דוארפתח תיבת דואר חינם!
  • מזג אוויר
  • מפות
  • קניות
ניו אייג'  
עוד בוואלה! ניו אייג
מצב כוכבי השבוע: 23-29 בנובמבר 2014
23/11/14 10:12
מאת: יאיר טריבלסקי
מצב כוכבי השבוע: 16-22 בנובמבר 2014
16/11/14 8:51
מאת: יאיר טריבלסקי
מצב כוכבי השבוע: 9-15 בנובמבר 2014
9/11/14 10:22
מאת: יאיר טריבלסקי
מצב כוכבי השבוע: 2-8 בנובמבר 2014
30/10/14 20:21
מאת: יאיר טריבלסקי
סקר מהיר

תחזית יומית
מזל קשת

מזל קשת

22/11-21/12
הירח השמש ואפילו ונוס נמצאים היום ומחר במזל שלכם, אלמנט שלא רק מחזק את הנוכחות שלכם אלא גם מאפשר לכם להיות במיטבכם בימים אלה. לעומת זאת זוית פעולה מדויקת שיוצר היום כוכב מרקורי עם יופיטר שליט המזל שלכם עלולה להביא איתה יומיים מפוטפטים במיוחד. הפעילו את הסלולריים שלכם.

פרופיל מזל קשת

מזל קשת שייך ליסוד האש ולקבוצת המזלות המשתנים. והוא אכן כזה: מלא אש, ולא מפסיק להשתנות לרגע. מזל קשת נשלט על ידי כוכב יופיטר, שאחראי על הצמיחה ועל התרחבות הגוף - והראש. הקשת אוהב להרחיב אופקים, על ידי לימודים - וכמה שיותר, או על ידי נסיעות וטיולים. ואכן, בתוך כל קשת יושב טיילן בינלאומי, שתמיד מוכן לקחת את התרמיל ולנדוד לדרום אמריקה. קשתים רבים אמנם מתברגנים עם השנים, אבל בכל אחד מהם נשאר אותו ניצוץ הרפתקני, שמוכן לעזוב הכל ופשוט לנסוע - והוא לא ממש משתנה עם השנים.

האופי הקשתי מאוד דומה למזלות האש: חם, ישיר, אימפולסיבי מאוד – ובולט בחוסר הטקט שלו. לפעמים נדמה שהקשת פשוט עושה כל שגיאה אפשרית שקשורה לתקשורת, ומתעקש לומר את האמת בפנים. יש כאלה שאוהבים ומעריכים זאת ויש שכועסים, אבל אי אפשר לעמוד בפני הקסם הישיר הזה, וחייבים להגיב, לטוב ולרע...

הקשת אלוף בלבדוק גבולות ביחסים. הוא בודק שוב ושוב את גבולות בן הזוג שלו, ותמיד ינסה לראות כמה רחוק הוא יכול ללכת. מילת המפתח של הקשת היא חופש. מערכות היחסים שלו נוטות להיות פתוחות יותר ממערכות אחרות: הוא פשוט חייב להרגיש את החופש הזה, כדי להתחייב מחדש. כמו במקרים אחרים, זהו הקשת - לטוב ולרע, ואם אתה רוצה להמשיך ולשהות במחיצת הקסם הזה – אתה חייב לקבל גם את החופש הזה...

תחזית שנתית

השנה שלכם עומדת בסימן של מעגל של הפתחות לחשיבה כלכלית מסוג אחר – ומעגל של הרחבת אופקים הרפתקנית ושמחה מהסוג האהוב עליכם.

ונוס הרגשית פותחת את השנה בהילוך אחורי בבית הכספים שלכם, ומציבה עובדה: השנה אתם לומדים משהו חדש לגבי הדרך לנהל את התחום הכלכלי ואת נושא הכספים שלכם בדרך הקלה – או בדרך הקשה. התמסרות לחשיבה מסוג אחר ולגישה שונה, שנשענת גם על הקסם האישי שלכם, עשויה להביא איתה שדרוג כלכלי וגישה אופטימית ופתוחה לנושא הכספים בכלל, עם תוצאות בשטח.

מה-17 ליולי, עם מעברו של כוכב יופיטר שליט מזל קשת למזל אריה, הגישה משתנה והופכת שמחה ואופטימית יותר. זה בדיוק הזמן למיקוד בנושאים החביבים עליכם: הרחבת אופקים. זה עשוי להתבצע בשני אופנים: נסיעות וטיולים – הרחבת אופקים דרך נסיעות ודרך הרגלים, ולימודים של משהו חדש –דרך ראש..

קשת שמח הוא קשת מתפתח. בניית בסיס כלכלי חכם בתחילת השנה תעזור להיות רגוע ואופטימי במחצית השניה שלה. בשאיפה.

משפט המפתח: מי שזורע בערב שבת – אוכל בשבת, וחוזר לזרוע בראשון.
מדור פירסומי