• וואלה! ראשי
  • הפוך לדף הבית
  • שלום אורחקרא דוארפתח תיבת דואר חינם!
  • מזג אוויר
  • מפות
  • קניות
ניו אייג'  
עוד בוואלה! ניו אייג
מצב כוכבי השבוע: 22-28 בנובמבר 2015
19/11/15 18:2
מאת: יאיר טריבלסקי
מצב כוכבי השבוע: 15-21 בנובמבר 2015
15/11/15 11:27
מאת: יאיר טריבלסקי
מצב כוכבי השבוע: 8-14 בנובמבר 2015
5/11/15 8:53
מאת: יאיר טריבלסקי
מצב כוכבי השבוע: 1-7 בנובמבר 2015
27/10/15 16:46
מאת: יאיר טריבלסקי
תחזית אסטרולוגית לשנת 2015
1/1/15 9:49
מאת: יאיר טריבלסקי
סקר מהיר

תחזית יומית
מזל קשת

מזל קשת

22/11-21/12
השמש ממשיכה לחגוג לכם ימי הולדת, וסוף השבוע הזה הוא בהחלט זמן מצוין לחגיגה שכזו גם אם יום ההולדת לא חל בדיוק בו. הירח התאומי בשישי מדבר בעיקר על בילוי בשנים, ועל פתיחת הלב. בשבת – לתת לרגש לדבר, אבל להזהר בכבישים ובדרכים.

פרופיל מזל קשת

מזל קשת שייך ליסוד האש ולקבוצת המזלות המשתנים. והוא אכן כזה: מלא אש, ולא מפסיק להשתנות לרגע. מזל קשת נשלט על ידי כוכב יופיטר, שאחראי על הצמיחה ועל התרחבות הגוף - והראש. הקשת אוהב להרחיב אופקים, על ידי לימודים - וכמה שיותר, או על ידי נסיעות וטיולים. ואכן, בתוך כל קשת יושב טיילן בינלאומי, שתמיד מוכן לקחת את התרמיל ולנדוד לדרום אמריקה. קשתים רבים אמנם מתברגנים עם השנים, אבל בכל אחד מהם נשאר אותו ניצוץ הרפתקני, שמוכן לעזוב הכל ופשוט לנסוע - והוא לא ממש משתנה עם השנים.

האופי הקשתי מאוד דומה למזלות האש: חם, ישיר, אימפולסיבי מאוד – ובולט בחוסר הטקט שלו. לפעמים נדמה שהקשת פשוט עושה כל שגיאה אפשרית שקשורה לתקשורת, ומתעקש לומר את האמת בפנים. יש כאלה שאוהבים ומעריכים זאת ויש שכועסים, אבל אי אפשר לעמוד בפני הקסם הישיר הזה, וחייבים להגיב, לטוב ולרע...

הקשת אלוף בלבדוק גבולות ביחסים. הוא בודק שוב ושוב את גבולות בן הזוג שלו, ותמיד ינסה לראות כמה רחוק הוא יכול ללכת. מילת המפתח של הקשת היא חופש. מערכות היחסים שלו נוטות להיות פתוחות יותר ממערכות אחרות: הוא פשוט חייב להרגיש את החופש הזה, כדי להתחייב מחדש. כמו במקרים אחרים, זהו הקשת - לטוב ולרע, ואם אתה רוצה להמשיך ולשהות במחיצת הקסם הזה – אתה חייב לקבל גם את החופש הזה...

תחזית שנתית

לשלב את הראש והלב, ולהתמקד במבחן התוצאה.

זו שנה מעניינת במיוחד, שכן היא משלבת בתוכה הן את הצורך לפעול מהלב, והן את הצורך לתרגם את הנעשה בו באופן מעשי לחיים עצמם, ולהפוך למעשיים יותר ותורמים לעצמכם ולסביבה מעבר לאנרגיה השמחה שלכם – גם עובדות בשטח.

יופיטר שליט המזל שלכם פותח את השנה כשהוא שוהה במזל אריה, מיקום שהתחיל ביולי 2014 ועד היום הוא מביא איתו גישה אופטימית והרפתקנית, רצון לנסוע ולחוות דברים לעומק, וצורך להתפתח להרחיב אופקים ולפתוח ערוצים חדשים של תקשורת עם העולם.

אולם במקביל ליופיטר עבר זה עתה סטורן כוכב המימושים למזל שלכם, והגיע הזמן להתמקד בחשבון הבנק ולעשות לו טיפול שורש, באוברדראפט הגדל, ובצורך להשקיע גם בדברים שהראש בוחר, ולא רק הלב.

זהו זמנו של הצרצר לעזוב את הכינור, ולהתמקד בצד הפרקטי של החיים. השנה עלולה להיות קשה מהרגיל, אבל התהליך מצוין מבחינת ההתפתחות האישית והתוצאות בשטח.
מדור פירסומי