מזל שור

תחזית יומית

לא ממש זמן האיכות שלכם, שוורים, סוף השבוע הזה. הירח הטלאי עלול להביא איתו אנרגיות קצת אגרסיביות מדי לטעמכם, אלמנט שמצביע בעיקר על הצורך להוריד הילוך, ולמרות תכניות הבילוי שלכם – להתחבר לעצמכם, להיות קצת לבד, ולנוח.

תחזית למחר (10.12)

פרופיל מזל שור

השור הוא אחד ממזלות האדמה הפרקטיים, ושייך לקבוצת המזלות הקבועים. קבוצה זו מקבלת אנרגיה, אבל קשה לה להשתנות, וההרגלים הקבועים שלה לעיתים קצת נוקשים. השור הוא השני בגלגל המזלות. אם תינוק נולד במזל טלה - במזל שור מאכילים אותו, ויוצרים את בסיס ההזנה שלו.

מזל שור נשלט על ידי ונוס. כאן היא מייצגת את הצרכים הפיזיים שלנו, הקשורים לאוכל טוב ושינה מרגיעה, וגם העניין ההוא, שהשור כל כך אוהב להתמיד בו, אם כי לעתים קרובות בצורה קצת מונוטונית וחוזרת על עצמה, כמו שור אמיתי...

אולי מהסיבות האלה, כל הנושא הפיזי חשוב מאוד לבן השור. בדרך כלל הוא חזק מאוד (גם השוורים הרזים...), ויכול להגן על עצמו בקלות. אבל עמוק בפנים הוא שוחר שלום אמיתי. בכל מקרה, השור בדרך כלל מעדיף שרק יעזבו אותו בשקט, ויתנו לו לנוח במרעה הפסטורלי שלו.

השור הוא מזל בסיסי מאוד, שבנוי על הרגלי חיים מוגדרים ופשוטים. על ההרגלים האלה קשה לו לוותר, ולכן כשהשור רעב - אסור לומר לו 'לא' (כמו שנאמר: לא תחסום שור בדישו...). אולי בגלל זה הוא צריך לפעמים דיאטה, כי האוכל מספק לו ביטחון – ולא רק שובע.

אבל מעבר זה, השור מאוד מאוד רומנטי, והרומנטיקה הזו היא אחד הדברים החשובים בחייו. ביחסים השור נאמן, מסור, הולך בתלם, ואולי בגלל זה נחשב לקצת מרובע ושמרן. בנוסף, הוא מתקשה להתנתק מקשרים, ותמיד חוזר ומקיש בדלת כדי לומר שנה טובה... כי השור ניקשר, לא יודע לעזוב, ותמיד רוצה לחזור עם הגיטרה מתחת לחלון ולחזר שוב, כמו הרומנטיקנים של פעם...

תחזית שנתית

השנה שזה עתה מסתיימת לימדה אתכם כמה דברים מתחום הלב, הרגשות העדינים, ואפילו אהבה. יופיטר כוכב השפע שהה בבית הרומנטיקה והיצירתיות שלכם, ואין ספק שהשנה הזו עשיתם קפיצה רצינית בכל נושא ההתייחסות לרומנטיקה ולאהבה.

אך גם בכל מה שקשור לכספים ולחומר בכלל, שני עולמות שמרכיבים את השור האופייני, התקדמתם לא רע השנה, בעיקר אלה מכם שהסכימו לנסות דברים חדשים ולהעז לבדוק שטחי פעולה לא מוכרים, נושאים שלשור שקשור מאוד להרגליו הם לא ממש קלים. יופיטר ממשיך גם במשך מרבית חודשי השנה הזו לשהות במזל בתולה, ולהמשיך את התהליך, אבל בחודשים אפריל מאי ויוני, התהליך הזה מקבל כוון חדש ומפתיע: כוכב מרס עובר למזל עקרב המאכלס את בית הזוגיות והיחסים שלכם וגם חוזר אליו בהילוך אחורי, וכל מה שקשור לנישואים, זוגיות ויחסים בכלל עשוי לעבור עכשיו שינוי מעניין, ולא בהכרח קל.

מרס מביא איתו את הצורך להגדיר מחדש את גבולות ה'אני' והאגו שלכם, וזה עלול להשתקף במאבקי כוחות ביחסים, בשותפויות, ובכלל בכל מה שיש בו דיאלוג עם אדם או גוף אחר בחייכם. למעשה זה מכוון כדי שתוכלו להגדיר מחדש את הצרכים שלכם מיחסים ושותפויות, בעיקר במקומות בהם ביטלתם את רצונכם מפני זה של אחרים, למרות העקשנות המוכרת שלכם.

אם תעשו עבודת אמת בנושא היחסים תעמדו על מה שחשוב לכם ותשפרו את הדיאלוג הזוגי, זה ישתקף לא רק ביחסים הקרובים אלא בדיאלוג שלכם עם העולם בכלל. מעברו של יופיטר בחודש ספטמבר למזל מאזניים, יעביר עם תום התהליך הזה את הכובד אל התחום המקצועי, ונושאי עבודה. אלה מכם שמרוצים ממקום העבודה שלהם יוכלו עכשיו להתקדם הלאה ולראות קצת נחת במיקום הנוכחי. אלה שאינם מרוצים עשויים לקבל עכשיו הזדמנות נאה לשנות מיקום, תפקיד או אפילו מקצוע – זמן טוב ליזמה להשיגו, אפילו תוך כדי ויתור על הבטחון היחסי שיש לכם עכשיו במקום העבודה הנוכחי ובהרגלים שסיגלתם לעצמכם ואתם מכירים היטב.

גם נושאי בריאות עולים עכשיו מחדש על הפרק, ואיתם גם נושא הגוף בכלל, והצורך בבדיקות כדי להבין אם הוא עדיין ממשיך לשרת אתכם או שצריך להחזיר אותו לשורה. ואולי כעת סוף סוף תצליח לה הדיאטה.