מזל תאומים

תחזית יומית

הירח הטלאי הזה הופך אתכם לחברתיים במיוחד בסופ'ש הזה, תאומימים. אמנם מרקורי שליט המזל שלכם עדיין במזל גדי הקשוח והצד הפסימי שלכם מופעל בעוצמה, אבל דווקא עכשיו זהו זמן לפגוש חברים שמחים, ולראות דברים קצת אחרת.

תחזית למחר (10.12)

פרופיל מזל תאומים

התאומים שייך למזלות האויר השכלתניים, ולקבוצת המזלות המשתנים. בקבוצה זו המזלות מעבירים אנרגיה ממקום למקום, וחברי הקבוצה נוטים להשתנות לשנות הרגלים. מזל התאומים הוא השלישי בגלגל המזלות. אחרי הלידה בטלה והאוכל בשור - בתאומים התינוק לומד לדבר. הבעיה רק שלפעמים הוא לא סותם את הפה...

מזל תאומים נשלטו על ידי מרקורי - השליח מהמיתולוגיה היוונית, שתמיד נמצא בשליחות כלשהי. ואכן, נושא התקשורת חשוב מאוד לתאומים. זה מזל שכל הזמן חייב להזיז אנרגיה, פיזית או מילולית. הראש שלו עובד והרבה, אבל המחשבות שלו לא תמיד ממוקדות. הוא עסוק מאוד בלאסוף אינפורמציה ולהעביר אותה הלאה, כדי לפנות מקום ל... אינפורמציה חדשה. אולי משום כך התאומים נחשב למזל אינטליגנטי ביותר, שקולט במהירות הבזק כל דבר חדש ומיישם אותו במהירות (או מעביר אותו הלאה...).

התאומים גם אלוף בלימוד שפות ודרכי ביטוי. אין פלא שהמצרך החביב עליו הוא מילים, וכמה שיותר – יותר טוב. התאומים אלופים בלשכנע, ונחשבים לאנשי המכירות הטובים ביותר, גם של עצמם. הבעיה העיקרית שלהם היא שהם משתעממים מהר. אם קשה לך לעניין אותם - אולי כדאי לא ליצור אתם קשר מלכתחילה.

תחזית שנתית

נושאי בית ומשפחה עברו שדרוג משמעותי השנה, והשדרוג הזה ימשיך גם בחלק מהשנה הזו. יופיטר כוכב השפע שבמזל בתולה מביא איתו הרבה נחת ביתית ומשפחתית ללא מעט תאומים. בין אם המדובר בשדרוג הבית או סביבתו, בשנוי האווירה בבית, בקניית בית חדש או במכירת הישן ואפילו בעיסוקי נדלן – זה בדיוק הזמן לשדרג במקביל גם את היחסים בתוך המשפחה, ויש כאלה שאפילו יביאו ילד דווקא בזמן שכזה, והילדים שבהשפעתו של יופיטר יהיו שמחים ואופטימיים יותר מכולם.

ההשפעה הזו תימשך עד ספטמבר בשנה הבאה, ואז.. יגיע לו זמן הרומנטיקה. כן, התאומים הפלרטטן שכולנו מכירים עשוי דווקא עכשיו פתאום למצוא את האחת והתאומה – את אותו אחד שלו יש את הנפש התאומה שהיא אוהבת.

כן, אין ספק: מספטמבר והלאה מתחילה לה שנת האהבה שלכם, תאומימים, וזה אולי באמת הזמן לדבר פחות – ולהשקיע קצת יותר בהקשבה לזולת ולמי שנמצא אתכם או לידכם, כי נראה שהשנה הזו תלמד אתכם שני דברים חדשים: אהבה – ומחוייבות.

ולמה מחוייבות? כי השנה נמצא שבתאי במזל קשת בבית הזוגיות והיחסים שלכם, והוא הרי המורה הגדול לכל מה שקשור למחויבויות מכל סוג שהוא. הוא לוקח את התאומים הקליל ומראה לו – בעדינות אך בתקיפות – שמחוייבות היא מלת המפתח לכל מה שקשור ליחסים, בודאי ובודאי שלאהבה, ואם נחבר אותו ליופיטר שנמצא בבית האהבה שלכם הרי שבסך הכל אפשר יהיה מספטמבר והלאה גם לתת לאהבה מקום בלב – וגם להתחייב אליה מול העולם, שני אלמנטים שלתאום המצוי לא בהכרח איתם, בעיקר בנושא המחוייבות, אבל אולי דווקא עכשיו אתם בשלים יותר מתמיד להכנס אליה, ואפילו ליהנות ממנה.

אין ספק: שהותו של שבתאי במזל קשת שתמשך כשנתיים וחצי – החל את דרכו שם בשנה שעברה – תביא אלינו יותר ויותר תאומים שהסכימו להתחייב במערכות היחסים שלהם, ולמצוא את האושר בגבולות המוגדרים היטב, גם אם פעם זה נדמה להם ככלא לא קטן. אולי משום כך כדאי לזכור שלפעמים אחרי אושר אמיתי צריך לעקוב ופשוט לצוד אותו, כיון שכמו חזרת – עם השנים הוא מגיע כבר עם סיבוכים. קפיש?