מזל בתולה

תחזית יומית

מיקומו של הירח לא ממש מפרגן לכם בסופ'ש הזה, המעורבות הרגשית גבוהה, וכדאי לזכור שהחיפזון מהשטן, והחלטות פזיזות עלולות לפעול נגדכם. חשוב במיוחד לחשוב פעמיים לפני כל פעולה, ואתם אתם מחליטים לנסוע – להזהר במיוחד בכבישים ובדרכים.

תחזית למחר (10.12)

פרופיל מזל בתולה

מזל בתולה שייך לקבוצת מזלות האדמה הפרקטיים, אבל גם לקבוצת המזלות המישתנים. כן, יש צירוף כזה: גם פרקטיים - וגם מישתנים. זאת הבתולה שלנו.

הבתולה שייכת לבית השישי, שעיקרו - עבודה ושירות, ומחלות. איכשהו, הצורך הפרפקציוניסטי שיש למזל הזה מטביע את חותמו בכמה וכמה מקומות. בני ובנות מזל בתולה דורשים מעצמם הרבה, הרבה יותר מהרגיל. זה מזל שאוהב לתת מעצמו, אבל בצורה מושלמת: קשה לו לסבול שגיאות. הוא אוהב לרדת על עצמו כשזה קורה, ולא מעט...

כוכב מרקורי, שליט המזל תאומים הוא גם שליטו של מזל בתולה. אבל שלא כמו בתאומים, במזל בתולה הוא נותן שירות, אוהב לעבוד, ופרפקציוניסט גדול. אולי בגלל חיפוש השלמות המתמיד, אחת התכונות הבולטות של המזל היא הביקורתיות שלו. בין אם זו ביקורת עצמית או חיצונית - הלשון המושחזת של הבתולה תדע תמיד לאתר את נקודת התורפה ולרדת עליה. אולי כי הבתולה עושה את זה קודם כל לעצמה, למרות שלא תמיד זה נראה לעין.

למזל בתולה שייכים אנשים שיודעים - ואוהבים - לעבוד קשה. הצורך לעבוד בענפי שירות מצד אחד, ובענפי מכירות ושיווק מצד שני, יוצר מזל שתמיד יודע איפה הכי טוב לקנות מה, מה בדיוק צריך לעשות מתי, ובעיקר - עם מי. זה מזל שהוא פשוט אלוף בכל מה שקשור לפרטים קטנים - אבל קשה לו לראות את כל התמונה.

אולי בגלל זה הבתולה כל כך טובה בלעבוד עבור מישהו אחר, ורק לעצמה קצת קשה לה לפרגן... המממ... נו, זה כבר סיפור אחר. הבתולה אולי אוהבת מאוד לקטר, אבל להיכנס לעימותים? ממש לא: אז היא מפנימה ושומרת בבטן. אולי בגלל זה הרבה מאוד מבני ובנות המזל הזה סובלים לעיתים תכופות מעצירות...

תחזית שנתית

מהרבה בחינות השנה שזה עתה הסתיימה היתה השנה שלכם, בתולות: יופיטר כוכב השפע והמרחבים חגג לו במזל שלכם ביחד אתכם, והביא איתו לא מעט הזדמנויות לצמיחה והתפתחות אישית מכל הסוגים. חלקכם הרים את הכפפה הזו וטס קדימה, וחלק אחר ויתר והצמיח כמה צמיגונים באזור הבטן, סוג אחר של צמיחה והתרחבות. התהליך הזה ימשך גם השנה, ויסתיים בחודש ספטמבר.

אבל כפי שיופיטר עזר לכם להתרחב ולצמוח, כך עבד במקביל סטורן הנוקשה כדי לעצור לארגן ולקבוע גבולות בחייכם. סטורן עשה זאת בעיקר בנושאי בית ומשפחה, והכריח אתכם לפתור בעיות הקשורות לבית, לבנות את בסיס המשפחה באופן יציב יותר, ולהביא איתו גם בסיס כלכלי וגם בסיס רגשי שאפשר להשען עליו גם אם הדרכים להשיג את שני אלה היו לא קלות והגיעו תוך כדי מאבקים וחיפושי דרך בלתי פוסקים, שחלקם גם ימשיך השנה הזו.

בספטמבר יעבור יופיטר לבית הכספים שלכם, ויעזור לכם לתרגם את כל התובנות שזכיתם בהם השנה לחומר, ולקבוע עובדות בשטח. משם ואילך תוכלו לבחון את כל הערכים והתובנות שזכיתם בהם לאורך השנה דרך היכולת שלכם להתמיר הכל לצד המעשי של החיים, אם בחומר ואם בכסף.

הילוכו האחורי של כוכב מרס בחודשים אפריל-יוני עלול להביא איתו תקשורת לא קלה, ריבים ועימותים ודרמות מסוגים שונים, ותגובות קיצוניות כשדברים יוצאים משליטה. זהו זמן שבו נבחנים להם השליטה ואורך הרוח שלכם וכדאי להזהר ולא לשבור את הכלים או לנתק קשרים גם אם מתגלה קושי לפעול כפי שרציתם או אתם מתקשים לומר את המלה האחרונה.

אולי משום כך השעור שלכם בשנה הזו יהיה לדעת לוותר על מה שלא חשוב באמת, כדי לזכות בהבנה ובשליטה על התמונה כולה, גם אם אנשים אחרים בחייכם לא מסכימים אם הדרך או הכוון שאתם הולכים אליו או בו. מצד שני, כוכב מרס גם ילמד אתכם לעמוד על שלכם מול סביבה לא מבינה חשדנית או עויינת, ולהלחם על הערכים שחשובים לכם. זהו זמן משמעותי מבחינת היכולת שלכם לנפות את המוץ מהתבן, להבין מה באמת חשוב ומה פחות, ולהלחם על דרך הביטוי האישית שלכם ללא נימה ביקורתית או צינית, אלא כנה וישירה.

זה לא יהיה פשוט, אבל בהחלט אפשרי.