מזל מאזניים

תחזית יומית

ונוס שליטת המזל שלכם שטה לה במזל דלי, ועוזרת לכם להכיר אנשים חדשים ומעניינים, ובמקביל גם לפתוח את הלב בפני גל רומנטי חדש. הירח הטלאי מדגיש גם הוא את נושא הזוגיות והיחסים, ומרקורי במזל גדי – את הצורך בתקשורת משפחתית חמה ואוהבת.

תחזית למחר (10.12)

פרופיל מזל מאזניים

מזל מאזניים שייך לקבוצת המזלות הקרדינליים וליסוד האוויר. יסוד זה מאפיין שכלתנים עם מצח גבוה, אבל למאזניים יש גם גומות חן, וחיוך כובש ביותר... כי הכוכב ששולט על המאזניים היא ונוס, אלת היופי. כאן, היא אחראית על יופי ואסתטיקה. לכן, החיוך של בני המאזניים הוא אחד מכלי הנשק הקטלניים ביותר שלהם, מה שגורם לנו לסלוח להם על הכל, ועוד לתת להם חיבוק כצ'ופר. רבים מבני המזל ניחנו ביופי עדין, אסתטי ומיוחד, והם גם אוהבים סביבם יופי והרמוניה.

בני מזל מאזניים זקוקים להרבה מאוד אישורים שאוהבים אותם, ומתקשים לכעוס, כי הם פוחדים שאם יכעסו – יפסיקו לאהוב אותם. לכן הם משתדלים לרצות אנשים אחרים, ולא מבטאים רגשות שליליים - סיבה נוספת לכך שהם מהווים את להיט החודש בקרב הסביבה.

בני המאזניים זקוקים - כמו שאר מזלות האויר - להיות לעיתים קרובות עם עצמם. כשהם לא מצליחים, הם מסתגרים והופכים להיות מופנמים ועצובים. כשנותנים להם להיכנס פה ושם לבועה שלהם, הם בדרך כלל יוצאים אחרי כמה שעות (לפעמים שבוע) עם אותו חיוך מאיר, ואז יודעים שהכל בסדר.

לפעמים עוטפים את בני המאזניים מצבי רוח לא קלים, בעיקר את הנשים היפות של מאזניים (למשל בריז'יט ברדו), שמצליחות לאמלל את עצמן בצורה נפלאה ובלי סיבה נראית לעין. יש משהו מאוד עדין ושביר אצל בני מזל מאזניים, אבל במקביל גם מקננת אצלם שאיפה עזה לצדק אישי וחברתי: הרבה שרי משפטים וראשי ממשלה שייכים למזל מאזניים, ודי אם נזכיר את דוד בן גוריון, משה שרת, בנימין נתניהו, דוד ליבאי, חיים צדוק, ועוד ועוד.

תחזית שנתית

שהותו של יופיטר במזל בתולה מביאה איתה שנה מעניינת, שבה העיקר נמצא מאחורי הקלעים: יופיטר במזל בתולה מראה שיש צורך בעבודת ניקוי פחדים וארגון מחודש, לפני שבספטמבר 2016 יעבור למזל שלכם, ויעזור לכם לתרגם את כל התובנות של השנה הנוכחית לעשייה בשטח.

ואכן, בגדול דברים טובים קורים עכשיו, כשאחרי כמה וכמה חודשים בשנה שעברה הגיע הזמן שבו נפתחים לגישות חדשות, מתנערים ממה שעצר אתכם עד עכשיו, ומוכנים סוף סוף לקחת אחריות ולרוץ קדימה עם תכניות פעולה מוגדרות היטב.

אלא שהזמן עדיין אינו לגמרי בשל לכך, ולמרות שמרס שוהה בבית החומר והכספים ומבקש להזיז דברים, כדאי לחשוב פעמיים לפני כל פעולה ועשייה. יופיטר כוכב השפע שנמצא מאחורי הקלעים, כאילו מכין את הקרקע לתקופה הבאה שבה אפשר יהיה רק להעביר הילוך – כל השאר כבר מוכן לתזוזה ולעשייה יוזמת ואופטימית.

אולם השנה הזו עלולה גם להפגיש אתכם עם אנשים שפועלים בעיקר מאחורי הקלעים, והאקשן האמיתי מתרחש לו מתחת לפני השטח. זהו זמן שבו חשוב להתארגן לקראת תקופה חדשה ופוריה, אך לא לצאת לפני הזמן עם יזמות חדשות לפני שאתם בשלים להתמודדות עם מה שקורה בעולם, או לחילופין לזכור שהשנה הזו מאפשרת לכם לעשות טעויות כדי בעיקר ללמוד מהן: העיקר יתרחש אחרי ספטמבר בשנה הקרובה, אז תוכלו גם ללמוד על בשרכם עם התכנון והארגון היה נכון והצדיק את עצמו.

הילוכו האחורי של כוכב מרס בחודשים אפריל-יוני יהיה לא ממש קל עבורכם. מרס פוצח בהילוך אחורי כשהוא בבית התקשורת שלכם, ואתם עלולים לחוות פרק זמן תקשורתי כועס או מתוסכל, שמאפשר לכם אמנם להוציא הכל החוצה בלי לפחד שלא יאהבו אתכם או שתהיו נחמדים, אבל יש לזה גם מחיר: איבוד חיבתו של הזולת, ועימות עם הצרכים האמיתיים שלכם שלא תמיד הם תואמים את רצון הזולת.

לאחר מכן יכנס מרס לבית החומר והכספים שלכם בהילוך אחורי, ויכריח אתכם להתעמת עם ההחלטות שקיבלתם בחודשים האחרונים ולקחת אחריות על הטעויות שלכם. זהו שיעור מצוין של עיסוק בחומר ובכספים תוך לקיחת אחריות אישית: אם תעשו את הדברים נכון, הרי שמאוגוסט והלאה, עם חזרתו של כוכב מרס למיקום שבו היה כשהחל את הילוכו האחורי, תוכלו ליהנות משפע של אנרגיה יצירתית ומימוש קל של התכניות שלכם שלא עלו יפה קודם לכן.