מזל קשת

תחזית יומית

השמש ממשיכה לנוע במזל שלכם, הירח שוהה בבית הרומנטיקה וההנאות שלכם, וונוס ומרס בבית התקשורת שלכם – נראה שאסרטיביות שמחה הן צמד המלים שמסמלות יותר מכל את האנרגיה הכיפית הזו. זמן לנסוע למרחקים – או להתאהב.

תחזית למחר (10.12)

פרופיל מזל קשת

מזל קשת שייך ליסוד האש ולקבוצת המזלות המשתנים. והוא אכן כזה: מלא אש, ולא מפסיק להשתנות לרגע. מזל קשת נשלט על ידי כוכב יופיטר, שאחראי על הצמיחה ועל התרחבות הגוף - והראש. הקשת אוהב להרחיב אופקים, על ידי לימודים - וכמה שיותר, או על ידי נסיעות וטיולים. ואכן, בתוך כל קשת יושב טיילן בינלאומי, שתמיד מוכן לקחת את התרמיל ולנדוד לדרום אמריקה. קשתים רבים אמנם מתברגנים עם השנים, אבל בכל אחד מהם נשאר אותו ניצוץ הרפתקני, שמוכן לעזוב הכל ופשוט לנסוע - והוא לא ממש משתנה עם השנים.

האופי הקשתי מאוד דומה למזלות האש: חם, ישיר, אימפולסיבי מאוד – ובולט בחוסר הטקט שלו. לפעמים נדמה שהקשת פשוט עושה כל שגיאה אפשרית שקשורה לתקשורת, ומתעקש לומר את האמת בפנים. יש כאלה שאוהבים ומעריכים זאת ויש שכועסים, אבל אי אפשר לעמוד בפני הקסם הישיר הזה, וחייבים להגיב, לטוב ולרע...

הקשת אלוף בלבדוק גבולות ביחסים. הוא בודק שוב ושוב את גבולות בן הזוג שלו, ותמיד ינסה לראות כמה רחוק הוא יכול ללכת. מילת המפתח של הקשת היא חופש. מערכות היחסים שלו נוטות להיות פתוחות יותר ממערכות אחרות: הוא פשוט חייב להרגיש את החופש הזה, כדי להתחייב מחדש. כמו במקרים אחרים, זהו הקשת - לטוב ולרע, ואם אתה רוצה להמשיך ולשהות במחיצת הקסם הזה – אתה חייב לקבל גם את החופש הזה...

תחזית שנתית

על פניו זו נראית כשנת הקריירה והאמביציה שלכם, קשתים: יופיטר כוכב השפע שוהה בבית הקריירה שלכם, ומאפשר לכם לבלוט להרשים ולהגיע להישגים נאים אם אכן תקחו יזמה, תעבדו נכון מול סמכויות, ותנצלו את הקסם האישי שלכם ומצב הכוכבים השנתי כדי לקבוע עובדות בשטח.

התהליך הזה החל בעצם בקיץ של השנה שעברה, אז התחלתם להרגיש את הצורך ההישגי הזה לאסוף אנרגיה ועוצמה, ולפרוץ לאופקים לא מוכרים ולדרכים חדשות. יופיטר עזר לכם בכך, אולם ההצלחה של יופיטר אינה רק בפריצות הדרך אלא גם ביכולת לתרגם את הפריצות האלה לדלתות קבועות שמזרימות אנרגיה, ולתהליך עקבי שלא בנוי על גלים של מרץ ועצירה, אלא על זרימה שוטפת ורציפה.

בניגוד לשנה הקודמת, הרי שיופיטר מאפשר לכם השנה לזהות אפשרויות חדשות להתפתחות, זירות חדשות לפעולה, וקשרים עם ח'ול שעשויים להביא איתם גם שיתופי פעולה מעניינים עם מדינות מעבר לים. גם נסיעות וטיולים, אלמנט שהקשת ההרפתקני אוהב מאוד, עשויים להיות מעורבים בכך השנה וגם לימודים שמשנים דרך חיים, קריירה, או הסתכלות וגישה.

הילוכו האחורי של כוכב מרס בחודשים אפריל ויוני עוזר לתהליך הזה והוא אכן מתחיל ברגל ימין: כוכב מרס יוצא ממזל עקרב ומתקדם אל המזל שלכם כשהוא מביא איתו ים של אנרגיה ויזמה עם הרבה מרץ ואופטימיות. אולם כניסתו של מרס להילוך אחורי קוטעת את התהליך: הוא נסוג לאחור למזל עקרב, וכאילו בולם את התנופה שלכם כשהצורך הוא לעצור לרגע, לעבור שוב על הפרטים כדי לשדרג את תהליך היציאה, לשפר את הטעון שיפור, ולנסות לעשות זאת שוב לקראת חודש אוגוסט אז יחזור מרס לאותו מיקום שהיה בו כשהחל לנוע אחורנית.

אין ספק שהתהליך הזה לא קל, אבל הוא מראה שתהליך ההתפתחות והצמיחה האישית שלכם השנה מורכב יותר ממה שחשבתם, והרצון עצמו ללא עבודת שטח ועומק תואמת לא יספיק: כאן דרושים הרבה יותר כוחות רצון ומשמעת עצמית כדי שתהליכי הצמיחה האלה אכן יצליחו כפי שאתם רוצים. גישה פזיזה ולא אחראית שגורמת לדברים לצאת לאור לפני שהם בשלים ומוכנים, עלולה להרוס ולקלקל, ולעכב אתכם גם בהמשך, כשתהיו מוכנים יותר, וחבל.

מעברו של יופיטר למזל מאזניים בספטמבר יביא איתו הרחבה של המעגל החברתי שלכם, שלל היכרויות עם אנשים חדשים, ואולי גם שתופי פעולה עם מוסדות וארגונים שיכירו בכישורים שלכם ויתנו לכם מקום בעשייה איתם.